Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Ja ovo ne vidim. Slikaj mi i pošalji ili objasni

pogledaj Voxov post par kom iznad

Link to comment
Share on other sites

7.3k i 10k za pocetnu nagodbu je velika razlika, ne mogu se toliko rasiriti...

Ako ikako mozes probaj jer r26 ima puno vise potencijala.

Link to comment
Share on other sites

za konje da

ovo je malo dvosmisleno da haha :vidiga:

Aj...mozda ima smisla za otici i popricati s čovjekom pa cemo vidjeti sta kaže. 

Link to comment
Share on other sites

ovo je malo dvosmisleno da haha :vidiga:

Aj...mozda ima smisla za otici i popricati s čovjekom pa cemo vidjeti sta kaže. 

ja sam ti rekao, zovi da ga vidimo pa cemo onda dalje kalkulirati i vidjeti koliko se isplati ponuditi za njega

 

Link to comment
Share on other sites

za konje da

Ovjes je vrlo slican 197 samo je turbo, a to je velika stvar, jer sa r26 vec mozes bit jako brz, sa cliom bas i ne, ovisi di ga i kako mislis vozit, ali u svakom slucaju je osjetno brzi + tuning porencijal.

Link to comment
Share on other sites

Ovjes je vrlo slican 197 samo je turbo, a to je velika stvar, jer sa r26 vec mozes bit jako brz, sa cliom bas i ne, ovisi di ga i kako mislis vozit, ali u svakom slucaju je osjetno brzi + tuning porencijal.

ovjes je slican, megane je tezi i opcenito se meni clio bolje vozi, polozaj sjedenja, sve mi je bolje po tom pitanju, ali kazem each to their own, svakom nesto pase ili ne pase 

netko bas zeli okretaje i atmosferu, pa ga turbo ne privlaci toliko

kako god r26 je odlican auto i sa dobrim nema fulanja

 

Link to comment
Share on other sites

ovaj gore nimbus 197 je od dečka od kojeg sam ja kupovao c2vts i nije mi ga želio prodat, kupio sam drugi c2 i ond aza tjedan dana je prodao svokeg , uzeo ej 197 i prodaje ga eto za 2 3 mjeseca, valjda je skužio da nije tek tak jeftin za vozit ga. Prije je bio od Cvitića to auto, zadnjih 3 4 vlasnika je u istri promijenio kolko ga znam. više od toga neznam

eto ja s frendom neki dan išeo geldat crnog od frenda, uzeli ga, ko osnova je i bolji puno od očekivanog, začudio me, fino će za 7k imat napravljen veliki servis, ultrice17, milltek, opruge, nove gume, regan do 07/19, taman da bude pristojan

FF13CA7D-B8CA-954D-9D27-006E08F800B3_thu

 

Edited by Marekk
Link to comment
Share on other sites

auto je kupljen, neki dan, ove sve dijelove mu imam ja, gume mu nabavio več, milltek ultre opruge krilo i to smo već dogovorili da bude uzeo, imat će sve to i na kraju će ga ispast tolko

Link to comment
Share on other sites

i manje, ja sam išao s njim kupovat, to ej onaj crni koji je i bio z tolko oglašen na njuškalu, iznenadilo me u kolko je dobrom stanju, masu ovih po 7 su veći krampovi bili koje so išli gledat, a i dečko mi rekao još davno da barem naleti na crnog, i eto potrefilo mu se, makar meni su svi drugi ljepši, crna ubije obline

Link to comment
Share on other sites

A jbte pa koliko ja mogao onda dobit za moju pilu koja je utegnuta do jaja i u super stanju....

Link to comment
Share on other sites

 Prije je bio od Cvitića to auto, zadnjih 3 4 vlasnika je u istri promijenio kolko ga znam. više od toga neznam

eto ja s frendom neki dan išeo geldat crnog od frenda, uzeli ga, ko osnova je i bolji puno od očekivanog, začudio me, fino će za 7k imat napravljen veliki servis, ultrice17, milltek, opruge, nove gume, regan do 07/19, taman da bude pristojan

 

 

nije to od cvitica bio =) , njegov je imao takoder ultre ,drugi lonac iza ,eibach itd... slicne su tablice , jedno 4 ta nimbusa su bila u isto vrijeme u PU , cvitic je svog uzeo iz delnica sa 60tkm , pa prodao ,i opet ga kupio nazad , i sada je prodan pred koji mj ... =) , ovaj gore što se prodaje je stajao neko vrijeme u salonu nekom sto prodaje aute , i frend od cvitica je uzeo. meni je nudio oba srebrna svoj i taj od frenda kada sam gledao aute nedugo .  cvitic nema pranje farova, on je samo slozio farove sa lecama gore ...ovaj ima perace =) ...i još podosta se kemijalo 

ova crna 197 mi se parkirala svaki dan ispred ulaza u  zgradu zadnjih 2.5g, to je od ivana novckovica auta ,imao je samo jednu cijev iza na ispuhu od Sandi Garguljaka je uzeo komplet tako je bio barem pricao ,i auto je tulio lol ,vozio se na semi slick , getriba i nesto kemijano kolko se sjecam itd.  uzivajte u voznji ,ja moram na druge neke prioritete sada ,  place mi se sto nemam meg ili clio doma za ove dane :( 

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Ja odgovorno tvrdim da je moj i sa toliko km bolji od 90% njih koji su kao u top stanju. No nebitno kad bi i prodavao to sigurno ne bi bila kikiriki cijena jer bih ga rađe sebi ostavio, a i sigurno mi ne bi zena odredjivala auto i prodaju istog. Iako joj je vec muka koliko brinem o ovome :-D

Link to comment
Share on other sites

jako duhovito. postoji nesto sto se zove brak, zajednicki zivot i zajednicke odluke.

kad se namjeris kupiti auto od 35 tisuca eura + jos jedan za tandrkanje po gradu, pa je ukupna cifra preko 40.000 eura na koju je potrebno dodati 2x registraciju, 2x kasko i 2x zimske gume pocnemo pricati o investiciji na razini garosonjere u zagrebu. I da na stranu stavimo financijski dio (ne bi te trebalo biti briga ali ajde rasprave radi) koji mogu ja sam pokriti ne pada mi na pamet da o tome ne napravimo dogovor u kuci. Zakljucak je bio (nakon sto smo saznali da je rok isporuke za octaviu rs maltene pola godine) da ipak trenutno ne zelimo dati toliko novaca na aute. Imamo novi auto od 15k, imamo Clia od 7. I dosta nam je. Vrlo lako moguce da cemo u buducnosti kupiti nesto novo i vece ali opet cemo taj dio napraviti i odluciti zajedno. 

ove fore da ces za CS3 sa 200+ somova dobiti iste pare kao ja za Nimbusa sa 100 mozes prodavati na skolskom igralistu.

Edited by rise
Link to comment
Share on other sites

Zato ja svog zasigurno necu ni prodavat. Tu su ionako svi najpametniji pa cu radije pokusat na djecijem igralistu nego ovdje. Nhf ali ka budem u braku sigurno necu gledat auto ovakvih gabarita, godista i performansi. A sto se motora i mjenaca tice to je jos novije od tvog i sa manje km tako da me km uopce ne diraju. Moj nema ni tockicu ulja dok neki su top a dignes haubu i lokva kod bobina. Svoj auto dobro znam, kao sto znam da ce me odvest gdje god. Utegnut 100% a o izgledu necu ni komentirat. Znam da ne mogu dobit neku lovu ali da ga dajem za 40-50000kn nema sanse. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve glupe rasprave... svak’ svog konja hvali, a svatko ce platiti CS koliko misli da mu vrijedi i amen. Netko traži auto bez točkice izvana i iznutra, netko traži mehanički dobar i održavan auto, netko traži nešto između, each to their own. Ajmo dalje. 

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Zrni ti kuzis da je meni CS drugi auto u kuci, za gust, za zajebanciju, za vikend..? Za obiteljski auto imam drugi, novi, istina ne veci ali prakticniji. I nemamo potrebu za puno vecim autom, Megane i Octavia (koje je ogromna za nase pojmove) su bili u igri jer su nam to zelje, auti koji nam se svidaju. Radi motorizacije, dizajna, omjera konja/novaca, ne radi prostora... Nisam nikad patio na "veliki" auto, valjda zato jer sam krkan od dva metra, pa mi je super voziti se u skatuljicama :D  i ne radimo puno km, recimo 20k sa novim i 10k sa drugim, pa je zakljucak bio da iskrcavanje 350.000kn nije najpametnija investicija u ovom trenutku. 

Ja rijec losu nisam napisao za tvog Sporta ali nije neka nauka shvatiti da dva, ajmo reci jednako dobra CSa, jedan sa 100tkm i jedan sa 200tkm ne mogu imati istu cijenu. I slazem sa ovim da neces prodavati za kikiriki jer za te pare ne mozes kupiti nista niti priblizno dobro da te veseli jednako kao CS. Znam jer sam i sam trazio pola godine takav auto. Ali isto tako nadati se da ces za 10+ godina stari CS sa 200+ somova km dobiti vise od 50.000kn je u najmanju ruku nadobudno. 

Stavi ga na njuskalo za 7.500 eura, pa iskreno napisi koliko ljudi ga je doslo pogledati u recimo mjesec dana....

Edited by rise
Link to comment
Share on other sites

Ovo je valjda jedini put u zivotu da cu se sloziti sa zrmijem, ali auto mu je stvarno top, jer je valjda sve sto se moze promijeniti na tom autu promijenio ukljucujuci motor i getribu. Iskreno ja bi mu dao 7.5k da trazim clia.

Link to comment
Share on other sites

kao sto rekoh, nisam nista lose napisao niti mislio za njegovog Sporta niti znam auto, a kamoli da sam ga vidio da bi mogao reci dobar je ili nije dobar...ali za 7k dobijes stvarno odlicnog clia sa bitno manje kilometara. naravno kad i ako se pojavi....ovi kaj vise po njuskalu mjesecima su oko 6 - 6.5 i ocito se ne mogu prodati....

Link to comment
Share on other sites

Dečki, vidim ja da ovo vodi prema pitanju i teoriji svijeta: "Čiji je veći?" :hahahe:

Slažem se sa zrmijem jer ga razumijem, imao sam istu stvar s prošlim autom, ali i sa riseom. Uloženo-dobiveno nikada neće odgovarati jedno drugome. Vjerujem da je kolega zrmi picajzla oko auta, da je sve na autu pic-pic, ali neke stvari ipak spadaju u redovno održavanje i koliko god da izbija lovu, nece se dobiti ista natrag. Onaj koji kupuje zna na kraju što će njemu presuditi. Ali opet, moje skromno neuko mišljenje, mislim da bi 50tkn bilo malo previše, ali ne daleko od realnog.

Link to comment
Share on other sites

ma nije, super je da imamo na forumu par odlicnih sportova! i dao bog da svi naprave pol milje km i budu stalno utegnuti.

apsolutno ne vidim ovo kao nekakvu svadu ili nadjebavanje, razgovaramo, komentiramo, jasno je da svatko ima svoje misljenje...

s obzirom na sve napisano o tom autu sigurno moze dobiti 40-45 somova za njega ali je rekao da ga za 40-50 ne bi nikad dao...i na to sam se referirao, tesko da ce dobiti 50-60 somova....tako da je apsolutno bolje da ga vozi i gusta u njemu.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.