Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Meni je oso laci pogledat.  Sad kad ga i uzme :happy:

Kaze da je baraka, cekam sad da pregleda sve.

Edited by kristijan1710
Link to comment
Share on other sites

A jeste babe :laugh:

Ja sam taj neozbiljni susjed :bigl: i to je onaj sto sam već pisao kad smo kupovali ovog crnog s rekarom, distancama, auspuhom.. a za retrovizore nisam sig dal se sklapaju na struju??

ugl auto je uređen po skoro svim KR Tuning standardima :brutal:

Za sve izvaditi iz nutra, staviti skelu i dve skoljke, megana pod haubu i još neke radosti bi bio idealan za ostalo ga ne preporucam

Link to comment
Share on other sites

Laci hvala na info prek telefona, poslao je on meni hrpu slika, bome trazi i prevelike novce. Ajd da se još sklapaju retrovizori, ovako nula bodova. 

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Prošli vlasnik je bio tjuner, ovaj je skroz ok lik. Razočaran je u auto, za sad kaže da ga ne želi popravljati..bio sam s njim 45min i mob mu zvoni cijelo vrijeme..kao da je auto za nista..

evo samo jedan detalj :jez:

 

Ajmo dalje.

sta znamo o ovom? 

 

40279C46-BBFB-4EA0-95D7-7B2B87C21640.jpeg

437C90D8-97D3-4BEF-9F9F-712A02543065.jpeg

DF3DA122-6394-45CF-938A-E2360BE3E8BB.jpeg

Link to comment
Share on other sites

6729c4d278676a0f8cfac10b2ed9b17c.jpg

Tjuning poklopca kutije filtera zraka mi je top

Čuning [emoji23]

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Prošli vlasnik je bio tjuner, ovaj je skroz ok lik. Razočaran je u auto, za sad kaže da ga ne želi popravljati..bio sam s njim 45min i mob mu zvoni cijelo vrijeme..kao da je auto za nista..

evo samo jedan detalj :jez:

 

Ajmo dalje.

sta znamo o ovom? 

 

40279C46-BBFB-4EA0-95D7-7B2B87C21640.jpeg

437C90D8-97D3-4BEF-9F9F-712A02543065.jpeg

DF3DA122-6394-45CF-938A-E2360BE3E8BB.jpeg

Bas sam maloprije naletio na nnjega.

Panorama otvorena, felgice novo ofarbane ili brutalno ciste jer se sjaje kao pasja muda.

Fino izgleda ovako na prvu.

Neki momak ga vozi, 25-30g.

Link to comment
Share on other sites

Dečki, vidim da se dobar clio traži kao uska p*ca :D 

Želite kupiti moj auto, friško iz kemijskog, nano voskanja, skroz drugi auto, ugodno sam iznenađen.... Ali nema sklapanja retraća..

p.s.

budem stavio slikice ;) 

Link to comment
Share on other sites

To je znaci taj s panoramom.. a crveni GS tabli? Vozi ga zenska isto 25-30g

Link to comment
Share on other sites

Klima na rostilj i nema el. sklapanje retraca. Jaoooo. 

Jel moguce da je onaj lik izbusio poklopac usisa za filter zraka. Ja nevjerujem. Placem pa uzas jebeni.

Link to comment
Share on other sites

Izbuseno..a nitko ne vidi ovu cijev od usisa da je bila Žuta pa opet okrečenom u crno?? E pa takva je i unutrasnjost, rukohvati, oko klime, i sve ostalo sto se moglo okreciti..

Link to comment
Share on other sites

Pazi stvarno. I sta onda rec za takve aute. Onda kad ti stavis vecu cijenu drama. A ovaj njegov prekrecen. 

Link to comment
Share on other sites

Kolka fama oko nicega.

Dugo sam pratio forum kad sam davno uzeo 197. Pa se prijavio. Vidio koji hejting vlada, povukao se. Kupio 200 nisam se ni javljao vise. Onda 265 i r26 pa reko mozda se stanje popravilo, opet nis. Bez neka bezvezna atmosfera iskreno.

Nit sam jedan od onih seljacina koji briju kao lako za forumske price ajmo se trkat. Ni to, ajmo se malo nac i popricat, popeljat pa popit nesto i maknut 2 3 pizze, ovo nicem nw vodi, uvijek jedan kontra drugog. A 197 je specifican auto po pitanju cijene i kolko su skupi dijelovi pa ih zato i ima od 4 do 8 soma. Ovisi o maski koju nose. A ima i bez maske, takvi odlaze po +16 kila 

Link to comment
Share on other sites

Prvo da odgovorim mom dragom prijatelju zrmiju koji se tak fino ponasa, a najveca je pi*ki*a**k* ovdje.

Reko da cu uzet twingo gt uzo... reko da cu uzet dustera uzo. Reko da cu ugradit na dustera to i to i da cu zatamnit sajbe napravio. Ti misli kaj oces i j**e mi se, na ovom forumu ima ljudi a tako i hrpe kretena. 

Kolega reko, neda mi zena.   Dao bi 55 do 58 za njega.  Povlacim se, s ovcama se nemogu raspravljat.  Nisam doso u banku da polazem racune nek na forum.

Ma sta se uznemiravas zekane :) meni raja vec kvoca preko godinu dana da samo serem kako cu uzet neki auto a ja ustvari samo cekam da naleti nesto solidno...haha

I eto naletilo je pa sam i uzeo...haha

Ispada da nesmijes niti sanjarit jer te odma razapnu

Link to comment
Share on other sites

Jedno je sta vi nebi prodali auto za 100k jer ne mozete za te pare kupit nesto bolje. Iako realno na tih 100k dodas jos malo pa kupis nesto bolje. A drugo je sto su to novci puno veci nego sta vrijede auti. Pricamo skoro o duplom iznosu od neke trzisne vrijednosti auta tako da ne prodat ga za te pare, granici s ludoscu.

Ok, apsolutno se slažem sa svima da svako svoj auto cijeni više nego što vrijedi.

Ajmo onda za ozbiljno, kolko bi onda po vama bila realna procijena mog CS200, 2009.g., 65.000, boja - frižider bijela.

Uredni servisi, auto garažiran, 2 seta kotača (zimski i ljetni set), ima par ogrebotina kao i svaki drugi auto na parkingu ali ga pazim kolko god mogu i održavam čistim. Tek tolko da vidim kolko je to još malo što bi morao dodat za neki bolji auto. Naravno, taj bolji auto bi trebao imati isto ili manje kilometara od mog kao i manje godina.

Link to comment
Share on other sites

S GTT moram popit nesto ako je covijek za pivo. I da vidi kakav sam uzivo. Ako zeli?

Link to comment
Share on other sites

S GTT moram popit nesto ako je covijek za pivo. I da vidi kakav sam uzivo. Ako zeli?

Dapače kolega, nemoj što zamjerit’, može i ručak, ja častim :wavey:

Link to comment
Share on other sites

5000€ ako nisu retrovizori na el preklapanje 6000€ ako jesu :trk:

Link to comment
Share on other sites

Dapače kolega, nemoj što zamjerit’, može i ručak, ja častim :wavey:

Nikad. Nasekiram se ja cesto ali nisam ti ja takav.

Link to comment
Share on other sites

Vidim ja da su tu ručkovi neki u pitanju, budem i ja došao, ne jedem puno... eventualno 2 pizze, palacinke i sladoled :flag;

Link to comment
Share on other sites

Vodiš i ženu il ćeš to sve sam?

I morat ćeš doc sa nekim autom koji ima Nm da te odvuče poslje..

Edited by laci
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.