Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Loše je napravljen taj “karbon” oko radija i cijeli ostavlja dojam slampavog auta, makar preko slika. Bili jučer viditi onaj crni sa žutim naljepnicama, ima dosta nedostataka najviše kozmetičkih, na volanu gasu i kočnicu uredan,ali i cijena ide dosta nisko pa još nije otpisan..

Ima neki crveni ZG table sa bilštajn b12, zna se šta o njemu?

Meni je totalno s**nje kad vidim između ostalog u 197 ovu klimu ručnu, odmah mi auto padne u ocima

Za koliko je otišao nimbus ako se smije znati?

Link to comment
Share on other sites

@laci, moj Nimbus je imao 100 kozmetičkih sitnica, ali je bio auto na mjestu i na hrpi, bas utegnut i odrzavan i to je ono sto je bitno kod 197, tako da vam je onaj crni za onu lovu sto si mi pisao super kupnja ako je korektan u voznji, jer ti auti su razvaljeni zesce. 

Ne bih oko cifre pricao, uglavnom znamo da je dobar 197 oko 7k € (parsto € gore/dolje), ovi solidni s ulaganjima su od 6k €. Nazalost isto kostaju i grobovi. Ja kazem, probas par sportova i uzmes onog koji ti je kozmeticki prihvatljiv i najbolje se vozi, uz naravno stavku da ima neku opremu, jer kako kažeš, ovi sa rostilj klimom i bez keyless-a su ko pezejac. 

 

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Loše je napravljen taj “karbon” oko radija i cijeli ostavlja dojam slampavog auta, makar preko slika. Bili jučer viditi onaj crni sa žutim naljepnicama, ima dosta nedostataka najviše kozmetičkih, na volanu gasu i kočnicu uredan,ali i cijena ide dosta nisko pa još nije otpisan..

Ima neki crveni ZG table sa bilštajn b12, zna se šta o njemu?

Meni je totalno s**nje kad vidim između ostalog u 197 ovu klimu ručnu, odmah mi auto padne u ocima

Za koliko je otišao nimbus ako se smije znati?

ja sam se cuo sa tim likom sto vozi crvenog,,, celavi neki stariji lik . nudio sam mu 5 komada lol, nakraju lik me zove hitno, hitno da mi ga za 6500 , reko nisi sav na jednom oglasniku ti je 6300 na drugom 6400 6000  i sad me zoves da mi ga das za 6500 hitno da te drugi auto ceka... reko idalje stojim da ti dam 5 hoces neces. pa je rekao da ce razmisliti lol,i sad vidim da je natrpao par slika još u oglase ,jer je imao zadnjih pola godine samo jednu sliku auta...  b14 je gore :p  ,i kozmeticki je nutra van dosta ubijen...al opet 10g su to sve stari auti . 

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Žalosno je to sto su većinom u lošijem stanju od moje kvatro krave sa 17god koju je vozila žena od uvoza 2004g..

Kaze lik od crvenog sinoć frendu i telefonski kaže 45tkn sa mogućom korekcijom

3D1DABFA-F96E-41FF-8388-BF2B27D6C0B7.jpeg

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-team-oglas-25435835

A ovaj?

Link to comment
Share on other sites

nema xenone , rucna klima ,sjedala dosta unistena prednja i zadnja :(  ,volan standardno zguljen , nema kartice ,vec je ključ ,nema nikakvih aero dodataka, ful gol auto :/ , onda usporedi srebrnoga od gtt što je prodavao ,nebo i zemlja razlika =) . 

plavi onaj  sa indexa za 6300 iz splita.. druga masina je unutra na cini mi se 180 stavljena sa 80tkm ili tako neka spika,auto ima 200 i kusur na satu kolko se sjecam. lika sam zvao cisto informativno... kaze da je bankrotirao sa autom , pomorac. vratim se sa broda ,krenem voziti i prdne sve sto je moglo na autu . kaze muka mi je vise tog auta i svega i zelim ga se rjesiti iz dvorista sto prije , da ga je preko 30 tkn dosla zabava u kratkom vremenu, novi motor ,getriba i sve popratno oko ovjesa itd... 

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

S time da je pitanje kakav je mehanički... bolje u startu kupiti auto na kojem nema ulaganja osim u kozmetiku, to lako riješiš kroz vrijeme, a kad kupiš auto, pa getriba i sve širom mora dolje, hvala lijepa, ne bih više nikada. Nisu to 20+ god stari auti da je to normalno.

Link to comment
Share on other sites

@Vox2 to za crvenog govoriš?

A ovaj splitski?

 

Link to comment
Share on other sites

@Vox2 to za crvenog govoriš?

A ovaj splitski?

 

za crveni je prvi dio teksta, drugi dio je za ST =)  razvaljenoga 

Link to comment
Share on other sites

Valjda sam odmah naletio pa nije još bilo dijela za plavog :laugh:

Za ovog splitskog sam pitao

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-team-oglas-25435835

Idemo popodne viditi nekog plavog tu iz RI, inače nisam ljubitelj odlazaka od parsto km da bi vidio auto osim ako ga već netko nije pogledao prije mene pa da mi kaže da je u redu.

 

Link to comment
Share on other sites

Valjda sam odmah naletio pa nije još bilo dijela za plavog :laugh:

Za ovog splitskog sam pitao

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-team-oglas-25435835

Idemo popodne viditi nekog plavog tu iz RI, inače nisam ljubitelj odlazaka od parsto km da bi vidio auto osim ako ga već netko nije pogledao prije mene pa da mi kaže da je u redu.

 

za splitski nisam siguran ,ali mislim da je rijec o ovom vozilu , http://novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Policija-traga-za-pociniteljem-ubojstva-u-Savskoj

Link to comment
Share on other sites

Valjda sam odmah naletio pa nije još bilo dijela za plavog :laugh:

Za ovog splitskog sam pitao

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-team-oglas-25435835

Idemo popodne viditi nekog plavog tu iz RI, inače nisam ljubitelj odlazaka od parsto km da bi vidio auto osim ako ga već netko nije pogledao prije mene pa da mi kaže da je u redu.

 

Vezano za ovaj splitski. Pričao sam s vlasnikom prije mjesec dana i rekao je da je auto stajao 2 godine, da ga nije imao potrebe voziti jer ima druga dva auta. Isto tako, auto nije registriran tj. i dalje stoji. Kupljen od nekog rođaka pa zna da je bio u dobrim rukama.

Rekao je da veliki servis nije napravljen jer se radi svakih 100tkm.Rekao je da nije ništa prčkano po autu, e ali onda se sjetio da je na autu je ređan remap stage 1 kada sam ga pitao je li mapiran/čipiran itd... pa je rekao radi potrošnje.

Također, ako se malo potraži po netu, bio je na indexu prošle godine, cca. 6,5-7k€. A ako se ne varam, mislim da sam ga i tu bio vidio na prethodnim stranicama čak s linkom oglasa.

Link to comment
Share on other sites

 Teško je naći dobrog sporta 3, da ne povjeruješ. 

Link to comment
Share on other sites

Splitski je bivši maminjin R27 i u njemu je smaknut Dale. Auto je bio prepun krvi, osobno ga nikad ne bih kupio. 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj plavi 197, evo dugo nisam vidio tako los auto za tako puno novaca.. imao je plin skinut je, distribucija je rađena pred malo kod jednog..pločice nove ali neznan ni dal su icer ili još gore, na volanu solidan iako nešto malo lupka u desnom kotaču kad se pri maloj brzinu odluci stati u mjestu, 3br kad se zgrije malo mjenjač krči, kvačilo tvrdo dosta, gume relativno ok.

Ali

prednji kraj visi, kompletno, blatobrani uopće ne prate donju liniju kolone ni sa vratima nisu u “vinkl” :laugh:  

Maska je brutalno loše zakrpana i ofarbana valjda temperama na debelo :nezna:

vidi se svuda naokolo od raznih ušpricavanja plave boje..ali neke druge plave, tamnije

visi prednji lip

a unutra cirkus :tulum:

farbuckano sve u crno, rukohvati, ventilacije, oko mjenjača, oko radija i ventilacije..ali farbano kao da je retardirani slijepac bez ruku to radio. I krov visi mjestimično. 

Ima karticu, automatsku klimu, nema ksenone..reg skoro god dana

trazi 50tkn :laugh::vidiga: ili neka ponuda.. bilo mi bed jako mu se smijati u facu.. kaže da mu ponudimo koliko mislimo da vrijedi, ponudio mu 25 i rekao da ode pogledati druge da zna di je sa cijenom..

 

Link to comment
Share on other sites

Identične situacije sam imao kad sam kupovao Nimbusa, jednostavno, rijetko koji model auta je tako uništen kao 197-ice na tržištu i na kraju takav grob košta kao dobar/solidan primjerak. Strašno. Ja se nagledao mrtvih mjenjača, varenih krakova šasije, masnih motora koji lupaju, klime ne rade uopce, jednostavno nevjerojatno.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

E da je uhvatit takvog poput Nimbusa, preimenovat ga u Pierre i onda u 6 dana skurit 3 tanka po Sljemenu i okolici bez da stignes post na forumu napisati... e to bi bio posao... :D 

 

 

 

Edited by rise
Link to comment
Share on other sites

Pierre zvuci malo pederski.

Ono, vozim Pierra.

Ne moze:yeah:

Link to comment
Share on other sites

E da je uhvatit takvog poput Nimbusa, preimenovat ga u Pierre i onda u 6 dana skurit 3 tanka po Sljemenu i okolici bez da stignes post na forumu napisati... e to bi bio posao... :D 

 

 

 

ma to ljubavi, tako se koristi 197!!! Uzivaj mi do bola! Bio je na Sljemenu sa mnom već, zna već cestu napamet! :lool:

Link to comment
Share on other sites

 3br kad se zgrije malo mjenjač krči, kvačilo tvrdo dosta

sad je mjenjač kriv što ga ne znas ućerat:vidiga:

Link to comment
Share on other sites

It’s a boy :wub:

Nasli smo napokon! Sretan sam kao da sam ga ja kupio a ne prijatelj :yeah:

 

6D5ECB09-8E29-4E25-817D-D0F00DCE86D8.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Recaro, eibach, ragazzon, handsfree, automatska klima, xenon..

Prvi vlasnik je neka firma iz ZG, drugi tjedan će se malo potrošiti vremena i otkriti mu putanje :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Čestitke! Sretno, crna je zakon, prvih 5 minuta poslije praone [emoji3]

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.