Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

15 minutes ago, Krule said:

honda sine, nećeš pogriješit :D

Ako pričamo o EP3, onda se slažem, a nju je nemoguće naći urednu. Ako pričamo o FN2, ne razumijem da nakon EP3 koja je bila referenca hot hatcheva naprave takvo govno od auta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, GTT said:

Ako pričamo o EP3, onda se slažem, a nju je nemoguće naći urednu. Ako pričamo o FN2, ne razumijem da nakon EP3 koja je bila referenca hot hatcheva naprave takvo govno od auta. 

ima ih nekoliko, dosta u urednom stanju, ali su po 7-8k € pa na više. što je najbolje, takve cijene su im i vani...FN2 je već druga priča, iako je to sve tu negdje, što je zanimljivo i njima su cijene oko 10k

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Krule said:

ima ih nekoliko, dosta u urednom stanju, ali su po 7-8k € pa na više. što je najbolje, takve cijene su im i vani...FN2 je već druga priča, iako je to sve tu negdje, što je zanimljivo i njima su cijene oko 10k

Što je tu negdje? Cijene, ili misliš kao auto? Jer FN2 se vozi očajno u odnosu na EP3, katastrofalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kupnja svakog rabljenog auta je rizik. Clio rs za odrzavanje je skup naprema cliu 1.2 ali ako cemo usporedjivat sa nekom konkurencijom od oko 200ks onda su tu negdje. Mozda je cak i najbolja opcija neki model od fauve grupacije, dijelova ima na svakom koraku i nisu skupi kad ide u 40 modela automobila,  kod clia rs nije bas tako. Djeli neke dijelove ovjesa sa meganom rs i to je to, motor f4830 ide u samo taj clio. Evo ja odradio neki dan veliki servis i jos neke sitnice, brzo se nakupi tisucu €. Kugle su jako skupe za clia, zadnji diskovi, nosaci, ako ga odrzavas kako treba nece bit nekih problema ali ovisi i kakve srece imas. Clio 197/200 pruza stvarno uzivanciju u voznji. Ovjes je odlican, kratki mjenjac je pogodjen, motor je odlican kad se razvrti ali to je tako kod n/a, brembo 4pot kocnice za svaku pohvalu. Nije bas auto za neki daily drive pogotovo za neke duze dionice, odradit ce on sve bez greske ali kakav ces ti izac van to je drugo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GTT said:

Što je tu negdje? Cijene, ili misliš kao auto? Jer FN2 se vozi očajno u odnosu na EP3, katastrofalno.

mislio sam na aute..nisam ih imao prilike voziti ali kaže ekipa da su preteški za taj K20 koji je u njima

Link to comment
Share on other sites

Ak cemo iskreno, srce vuce prema hondi... Al ne znam da li mi se isplati riskirati s obzirom na cinjenicu da su ocuvane jako rijetke (mada iskljuceno da sa cliom to isto nije slucaj, al ih ipak vise ima)...

 

@Krule:

Jesu ti civic-i u oglasnicima ili?

Trenutno ima neki crni i srebrni iz Dalmacije, jedan "izgleda" ubijeno, a drugi je vozen kao "fun car"...

Link to comment
Share on other sites

trebao bi biti jedan EP3 bijeli u Kc..ima nekih gluposti za riješiti na njemu ali mogu reći da je prilično uredan + nešto aftermarket dijelova na njemu

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Krule said:

trebao bi biti jedan EP3 bijeli u Kc..ima nekih gluposti za riješiti na njemu ali mogu reći da je prilično uredan + nešto aftermarket dijelova na njemu

Zanimljiv mi je taj civic, ali ima umjesto 6. brzine jos jednu "duzu" 5.

Za ganjanje vrh, ali ovako slozen veli da je na 4000 rpm pri 100 km/h...

Link to comment
Share on other sites

Gadite topic s tim Hondama. Njoj ovdje nije mjesto, a niti nema veze s naslovom. Trolajte negdje na Honda forumu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zrmi RS said:

Gadite topic s tim Hondama. Njoj ovdje nije mjesto, a niti nema veze s naslovom. Trolajte negdje na Honda forumu.

ne biti ljut ako je honda brža od tvog clia :D

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Krule said:

ne biti ljut ako je honda brža od tvog clia :D

Znam samo ono sto sam probao a to je bilo 3:0 s typer R. Jos kad sam se nabrijavao tko je brzi od koga. Al vidim drzi vas to jos ?

Link to comment
Share on other sites

On 12. 01. 2019. at 1:25, Sixthy said:

U principu bi oko 7 kila najvise izdvojio, mada ne znam kakva je kupovina clia 197 u odnosu na recimo civic Type R koje je fakat lutrija kupovat...

CTR EP3 ima puno "tunabilniji" motor i stvarno odličan mjenjač.

U svemu ostalome - feedback na volanu, upravljivost, kočenje i sl - 197 dominira premda uopće nije klasa Civica (to bi bio 225/R26, a tek tu nema Civic šta tražiti).

Znam jer sam sa CTR EP3 valjda 10kkm napravio, kum je imao godinama, odličan auto, a na Grobniku ga izdominiram dok je on geodetski uvijek bio brži dok sam imao 200ks.

Mislim da s oba auta ne možeš pogriješiti. Ja bih osobno prije 197. 

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zrmi RS said:

Znam samo ono sto sam probao a to je bilo 3:0 s typer R. Jos kad sam se nabrijavao tko je brzi od koga. Al vidim drzi vas to jos ?

Ispravna CTR EP3 radi krugove oko tvoje 197.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

I ta je brža.
Eventualno ak nije bila neka 1.8 SPORT line.
Da, tu Type S bi neko lako zamjenio za Type R, a S-a je bilo i dizela i 1.8. Tak da ono. Moguce.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Decki 190 konja je ta imala. Necu se rasppravljat. Type R je bila.I bila je sporija. A novija je bila od mog.

Link to comment
Share on other sites

190 KS je mogao samo stari Accord bit. Civic ni jedan.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kakva mrtva honda... smeče... a košta ko suho zlato sve na njoj.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.