Jump to content

Koliko vam pila troši


dolac

Recommended Posts

Evo jos jedan rezervar ishlapio. Rezultat: 5.3l/100km, bilo je autoceste, magistrarnih i gradskih puteva.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nisam nikad mjerio jer stvarno nema potrebe-nekad i zaboravim kad sam ga točio zadnji put.

Bo

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

moj 1,4e megane trosi prosjecno 6,4l ako je natocena 98. ako je 95 onda oko 6,5-6,6. a ni ja ni stari ni stara ne stedimo na gasu :hey:

Link to comment
Share on other sites

normalna voznja(saltanje do 3k rpm) 9 do 9,5 litara.

Ganjanje preko 15-16 litara :)

Dizela :laugh::laugh: Neka, sad se bar voziš kao čovjek. Sigurno ti zadovoljstvo ne silazi s lica kad ga "stisneš".

Razmišljš li o plinu?

Link to comment
Share on other sites

Dizela :laugh::laugh: Neka, sad se bar voziš kao čovjek. Sigurno ti zadovoljstvo ne silazi s lica kad ga "stisneš".

Razmišljš li o plinu?

Cekam prvih mjesec dana da vidim koliko ce mi love otic na bengu pa cu onda vidjet dal cu ic na plin ili ne, ali kako sada stvari stoje mislim da ostajem na benzinu

Link to comment
Share on other sites

tu po Minkenu kroz strogi centar grada max 13 litara (moram se pomuciti), inace se krece izmedju 11-12 litara.

U ZG mi je rekord 13,7litara preko jednog vikenda, normalno je da trosi oko 11 litara (potez Zapresic-ZG)

Otvorena tesko ide preko 10,5 litara jer je autoput vrlo rjetko prazan..

Momentalno nista ne trosi, jer ga mjenjam :cry: cesto za stroj od kojih 10000KS :lool::lool: ,a trosi samo 45 EUR/mjesecno :hura:

Link to comment
Share on other sites

prosjek mi je 11,5l, nikad mi nije pokazao preko 13l a najmanje 8,5l na autoputu brzina 130-140kmh sad kad sam se vracao s mora..

Link to comment
Share on other sites

Kad mi se upali lampica za rezarvu moram vec vidjeti benzinsku pumpu. Potrošnja goriva je od 16-20+.

Plina oko 14 lit.

Uglavnom vozim gutaca svih derivata.

Stoga vi koji mislite kako je 10 lit puno razmislite dva puta... :oo:

Link to comment
Share on other sites

Kad mi se upali lampica za rezarvu moram vec vidjeti benzinsku pumpu. Potrošnja goriva je od 16-20+.

Plina oko 14 lit.

Uglavnom vozim gutaca svih derivata.

Stoga vi koji mislite kako je 10 lit puno razmislite dva puta... :oo:

20 normalno, 30 ganjanje... :roll: 1.1 motor... :frown::lool::zubo: Stoga vi koji mislite kako je 20 lit puno razmislite tri puta... :oo::laugh::laugh::laugh:

Edited by R5_ST
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jebaga jarac i potrosnja...vise mi je muka od toga!! kad ga mazim i pazim da nepredjem 2500 okr/min potrosnja mi nece padne ispod 8.3 pa je**m mu..ahhh sutra ga vodim na servis da vide zasto!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.