Jump to content

2013 Megane GT 2.0dci 165 RenaultSport


Zrmi RS

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    19

  • Max

    18

  • direstraits

    8

  • hans

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovakav stroj i nema xenon?!

Baš su se usrali [emoji35]

I ja sam to prvo pomislio. Inace viđao sam ovog meganea u Samoboru, jer mislim da g. Roca živi tu. Auto je stvarno makina za jedan karavan ovog segmenta.
Link to comment
Share on other sites

eto ti prilike da imas pokretninu, a ne vise nekretninu :D haha

Dobra dobra :)

A ne znam, ima dosta vise kilometara, stariji je i odvratna mi je ta boja iskreno. Iduci auto mi mora biti komotnini tak da s ovim ne bi nis bolje napravio..:(

Navodno bi ovaj isao za 108tkn...

Link to comment
Share on other sites

Ja bi si ove felge maznuo kad ga kupis. Meni se sviđaju, a ti dobiješ moje, jer si čovjek u godinama, pa da ti ne bude pretvrd :D

Link to comment
Share on other sites

Je pa kak bi onda ja jurio? :) Mora da je grdo tvrd na tim 18icama...

Link to comment
Share on other sites

Je pa kak bi onda ja jurio? :) Mora da je grdo tvrd na tim 18icama...

Jos je vjerovatno i ovjes nesto tvrđi nego u gt lineu, plus ove 18".. Grdo, al meni ne bi smetalo :D
Link to comment
Share on other sites

Na dizel se ore :D hah, šalim se, al opet stvarno nisam fan dizela, makar je ovo dobra pila. A i kad bih vec isao na nesto jace, onda bi to bio rs definitivno.

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

RS automatik sa zracnim ovjesom bi bilo po mom gustu :)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.