Jump to content

Što ste danas napravili za svoj auto?


frenchkey

Recommended Posts

Baš me zanima, nisam naišao na sličnu temu još.

Npr. ja sam ga danas samo vozio, ali i malo špricao WD na pedalu kvačila, čulo se neko lagano škripuckanje :D

Link to comment
Share on other sites

Danas sam ga provozao po nevremenu. I imao predobar prizor iz njega na udare gromova u zgrade. Jedna mi je bila ni na 200m kad je udarila u gromobran zgrade na trgu.

Jbga pitao si za danas, sutra možda bude nešto novo :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zabrinuo se jer sam jedva upalio kad sam isao doma s posla...valjda negdje povuce zrak ili tako nesto jer sam morao verglaatiii i verglati, a nije pomagalo niti dodavanje malo ili puno gasa.. :wtf::ludkozmija:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mu oprao prednju šajbu nakon sinoćnjeg pljuska punog pjeska , ne znam dal se to računa. :D

Link to comment
Share on other sites

SOP: Clio vozio 150 km do posla i nazad. Juce skinuo i ocistio klijesta i klizace, podmazao sve s Ate Plastilube. Laguna: ista prica, samo 200 km. Nisam nista dirao na Laguni. Vozi, toci...

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam ga odvesti na pranje ali nisam stigao, to ćemo sutra...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skidao farove da zamijenim žaruljice pozicije  :D

Link to comment
Share on other sites

Danas sam ga samo vozila i slusala mjuzu i uzivala. ;)

Link to comment
Share on other sites

Provjerio tlak u gumama...

takoder haha :00009019:

Link to comment
Share on other sites

usisao sjedala i pod i vozio ga po selu

hehehe

Link to comment
Share on other sites

Meganče danas dobilo servis. 165 tisuća mu je na plećima a još uvijek prede kao prvog dana. Tek se razradio! :) BB servis je opet odradio odličan posao.

Link to comment
Share on other sites

Slozio panele za 16ice u prednjim vratima pa napokon opet ima nirmalna vrata. Izvadio Pioneer i stavio novu Alpinu. Sutra nastavak radova

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rain, daj slike panela.

Link to comment
Share on other sites

Redovni pregled u servisu ,pranje u mojoj izvedbi i upravo sada kiša popravlja sve moje propuste!

Link to comment
Share on other sites

Rain, daj slike panela.

 

stavit cu slike sutra, nisam nista fotkao jer je bilo toliko prasine u radioni da bi valjda svaka el naprava riknula da je bila unutra :D

s tim da je tek slozen dio gdje se stavljaju 16ice u vrata, treba pokrove jos sloziti

Link to comment
Share on other sites

Oprao, Ustimao zvucnike u autu podesavanjem na playeru, Ocistio rubove felgi. Pripremio nove ventile za gume, brezone i matice za sutra da se postave :)

Link to comment
Share on other sites

Upalija nakon tri dana, iša ulit plin, otvorija haubu provjerija ulje i vodu i to je to ,čeka se lipo vrime za pranje i čišćenje  :cool:

Link to comment
Share on other sites

stavit cu slike sutra, nisam nista fotkao jer je bilo toliko prasine u radioni da bi valjda svaka el naprava riknula da je bila unutra :D

s tim da je tek slozen dio gdje se stavljaju 16ice u vrata, treba pokrove jos sloziti

Ok. Može.

Link to comment
Share on other sites

Posto sam jucer bio na makadamu,danas sam ga s crijevom ugrubo oprao i nekoliko puta bez efekta bubao šakom o sve nemetalne dijelove unutar suvozacevih vrata jer od jucerasnjeg off roada nesto jako iritantno cvrči iz njih. Sigurno je cvrčak. :D

Link to comment
Share on other sites

moj je jucer dobio 20minutni izlet od 4000-6000rpm po zavojima da se dobije nakon duge zime :)

a danas je dobio nevrjeme i tucu :frown:

Link to comment
Share on other sites

Zabrinuo se jer sam jedva upalio kad sam isao doma s posla...valjda negdje povuce zrak ili tako nesto jer sam morao verglaatiii i verglati, a nije pomagalo niti dodavanje malo ili puno gasa.. :wtf::ludkozmija:

TDC senzor očistiti i kontakt spray na priključak istog ;)

Link to comment
Share on other sites

Mislio ga danas oprati, ali prognoza za vikend je kiša pa odustao. Išao na kavu...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.