Jump to content

Što ste danas napravili za svoj auto?


frenchkey

Recommended Posts

Ja danas preživio tuču u nekoj selendri blizu karlovca. Srećom,p307 ima dobar lim.

Link to comment
Share on other sites

to ćeš tek znati kad ga opereš i pogledaš krov na suncu. Držim fige.

 

Snek, bit će pečenih jaja kad ugrije taj skaj ovo ljeto :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Utočio pun rezervar goriva i ostao šokiran iznosom koji je pokazivala pumpa. Neznam kad sam zadnji put utočio, a da je cifra bila ispod 700kn

Link to comment
Share on other sites

ebo sve po spisku... izdusila mi guma kad sam krenuo na rekreaciju sa rajom. jos mi prica momak s vana legla ti guma a ja ono ko te J... medjutim J.. se mene xD

Sutra lagano vulkanizeru na ciscenje felge, gumica i ventila ( stavljanje novog ) 

Link to comment
Share on other sites

Stavio novi wunderbaum u bocici...

Link to comment
Share on other sites

Super izgleda...

Ja natocio danas pun, do vrha.. I sipao jedan aditiv u gorivo.. Sve u svemu, prede kao debeli zadovoljni macak... :00009019:

Link to comment
Share on other sites

Kupio CS 200         :00009019:v

Svaka čast,koja godina i napiši pokoju usporedbu.

Link to comment
Share on other sites

Danas ponovo probao kako ide 172 ;-)

Cisto da se uvjerim...

2 ljudi, portapak posteno napunjen, klima upaljena, lagana nizbrdica i zadnji trap poprilicno otvoren. Kazaljka je stala na cca 245 ;-)

Nemam gps pa ne znam koliko laze, al svejedno veseli covjeka :-P

Link to comment
Share on other sites

Kupio CS 200         :00009019:

 

Daj ga malo poblize predstavi negdje. Vidim da nije cup ili se varam ? :D

Link to comment
Share on other sites

Molim? Koja kopča i kakve veze ima sprej s njom? Nekuzim junak :D

 

 

Pa kopča od pojasa. Očito se nakon sprejanja pojas uvlači za popizdit brzo i kopča proleti pored zubiju :-).

 

tako je! :dobroje:

 

koji sprej i di ima za kupit? :)

 

sveposud junak... silikonski sprej, jos gore pise aerosol :D

Link to comment
Share on other sites

E pa to meni treba da se malo brze uvlaci jer ide sporo. Samo nemogu doci do dijela za podmazat :(

Link to comment
Share on other sites

Ne podmazuješ sa ovim sprejom mehanizam za uvlačenje nego sami pojas (izvučeš ga maksimalno i prskaš po obje strane pojasa).

BTW moram ga i ja nabavit jer mi sada pojasu triba 10 min. da se sam uvuče.

Link to comment
Share on other sites

imam i ja nekakav silikonski spray doma, ali moji se pojasevi uredno uvlače već 13 godina :nezna:

jest da sam ga jednom izvlačio i prao sapunom i vodom...

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Ako nekom treba silikonski sprej neka pogleda u Lidlu, cijena za 200ml je 9,99kn. Čini mi se da su ga opet trajno uvrstili u asortiman, bar je tako tu kod mene, prije se pojavljivao samo 2x godišnje na auto akcijama.


 

post-1593-0-34129900-1368009703_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

to ćeš tek znati kad ga opereš i pogledaš krov na suncu. Držim fige.

Snek, bit će pečenih jaja kad ugrije taj skaj ovo ljeto :bigl:

ma sad ne vrijedi nista vise. Necu ni gledati he he Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Odvezao ,ehaničaru da promijeni podizač suvozačkog stakla i bravu, a usput stavio i LEDice u pozicije za koje se nadam da će svijetliti više bijelo nego ove prije.. Al to ću vidjeti tek kad padne mrak...

Link to comment
Share on other sites

Ako nekom treba silikonski sprej neka pogleda u Lidlu, cijena za 200ml je 9,99kn. Čini mi se da su ga opet trajno uvrstili u asortiman, bar je tako tu kod mene, prije se pojavljivao samo 2x godišnje na auto akcijama.

 

NEEEEEEEEEEEEEEEEE! To je silikonsko ulje, samo ćeš zamastit pojas i onda nema više čistih košulja ni majice slijedećih 5 godina.

Treba silikonski spray za odvajanje plastičnih kalupa i slično. Dakle onaj bez masti i ulja. Nešto ovako:

http://www.moto-oprema-amd.hr/amp-silikon-spray

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prošlo ljeto sa time našpricao pojaseve i nemrem reći da sam vidio mrlje ali neću više, obećajem.. :D

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast,koja godina i napiši pokoju usporedbu.

 

Plusovi:

Troši barem litru manje od 197. U svim uvjetima, autoput ili grad stani kreni. Siguran sam u to 100%. ovaj tank ću brzo spalit pa ću usporedit sa 197 jer sam zapisivao potrošnju.

Manji hod mjenjača, precizniji od 197.

Nije agresivan ko 197, uglađenije i finije se vozi. Nema šusa na 6.500-7.500 okretaja kao na 197 već vuče jednako do blokade.

 

Minusovi:

Nema xenone.

Odozada nema srednji naslon za glavu jer je regan za 4 osobe, WTF?!?

 

Sve ostalo je isto.

 

Daj ga malo poblize predstavi negdje. Vidim da nije cup ili se varam ? :D

 

Znači, Bijeli CS 200, s crnim cup felgama.

11/2009.g.

27.000km

Standardni sicevi, radio s bluetoothom je zgodna igračka.

Link to comment
Share on other sites

Danas kupio "Wurth silicone spray" 76 kn. Poprskao pojaseve i lete upravo onako kako je rekao pere (kod mene ne tuče u zube nego uvati pojasom livu ruku).

 

Usput, tim istim sprejom poprskao vodilice prednjih el. prozora (osjetno brže spušta i diže). Govorim samo o vidljivim vodilicama. Prvom prilikom kad budem skidao obloge vrata prskam i ostatak vodilica.

Link to comment
Share on other sites

Danas kupio "Wurth silicone spray" 76 kn. Poprskao pojaseve i lete upravo onako kako je rekao pere (kod mene ne tuče u zube nego uvati pojasom livu ruku).

 

Usput, tim istim sprejom poprskao vodilice prednjih el. prozora (osjetno brže spušta i diže). Govorim samo o vidljivim vodilicama. Prvom prilikom kad budem skidao obloge vrata prskam i ostatak vodilica.

 

A po zimi našpricaj i sve gume oko vrata. Dobar je za instrument tablu i za cipele kada prigusti :-)

Link to comment
Share on other sites

Danas nisam ništa napravio za svoj auto. Boli me koljeno kad hodam. Možda će se vrijeme promijeniti  :deda: 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.