Jump to content

Jesu čemu ove žarulje?


zoky

Recommended Posts

3 hours ago, Vladek said:

Da malo oživimo temu. Osram Night Breaker imaju dozvolu da su street legal u Njemačkoj. Što je potrebno napraviti da ih legalno imam na autu u HR? Moj model Dacie je uredno naveden na njihovim stranicama:
https://www.osram.de/am/night-breaker-led/index.jsp

image.thumb.png.1009bcef28f0d251637b9f5ae7c25b4d.png

Mislim da je netko pitao CVH i da su rekli da auto mora biti i na HR stranici na popisu. Ako nije ne vrijedi to što je na popisu u nekoj drugoj državi...

A sad koliko ih je pametno zvati i pitati...

Ali ako sam ja dobro vidio tvoj Logan je i na popisu kompatibilnosti i na HR stranicama

https://www.osram.hr/night-breaker-led/index.jsp

Niže na istom linku ti je uputa kako dobiti odobrenje

416920FA-90E4-44BD-AA74-A79B251C80FD.jpeg

Edited by Danchibald
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Philips RacingVision GT200 halogena žarulja, H7, 55 W, 12 V | MALL.HR

Odlicne, meni trajale cca 2.5 godine, neke normalne upotrebe.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, st-boy said:

Preporuka za H7 svijetlo koje baca koliko toliko bijelo, da nije u potpunosti žuto?

mi3 xenon blue iz ciaka - ne salim se...stvarno su dobre i bijele...a cijena nikakva

vozio ih 2g na cupri i nakon toga prebacio na lagunu 2 isto 2 god i najvj dan danas jos rade...tj radile su nakon stajanja auta od god i pol, znaci 5.5 od prve ugradnje

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

Ima netko preporuku za LED žarulju za Clio 2 za svjetlo na stropu?

Unutra bi tvornički trebala ići neka C7W format "festoon" dimenzija 8.5x36mm. Bila je neka obična 10W žarulja, ali nažalost u lokalnim autodijelovima nalazim samo 5W koja svijetli osjetno slabije pa bi stavio neku LEDicu. Poželjno da je warm white, a ne neka blještava bijela.

 

Screenshot_2023-02-07_17-00-15.png

Edited by Alen
Link to comment
Share on other sites

Nadi neku s led plocicom kao ova i usmjeri ju kako ti odgovara. Manje od ovih 9 ledica slabo ce svjetliti
Ali ili ebay
e308a4328a6d5a85f7dca07fb54e873e.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.