Jump to content

Centralno zakljucavanje


bgostic

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • frenchkey

    22

  • DraganST

    11

  • Mladen

    7

  • Domba

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji zamjenski sistem daljinskog/centralnog ugraditi u auto koji je tvornički to imao ali se pokvarilo a ecu je odnešen na reprogramiranje odnosno skinuta je blokada motora?

 

Sad bi samo stavili nešto da visi na privjesku od ključa i da otključava/zaključava auto. Ima tih sistema 200 vrsta - ali nemam pojma koji valja...i koji da uzmemo...di...i koliko cca para?

Link to comment
Share on other sites

Pa jesi li proba ključ na kameru? Probaj, jer nemože kao ne ići. Ili svijetli dioda (ide signal) ili nesvijetli (ne ide signal). Slika je malo mutna, ali mi onaj mikroprekidač izgleda uništen (onaj bijeli dio u sredini). Pritisni ga ovako sa otvorenom štampanom pločicom. Da li čuješ da klika?

Link to comment
Share on other sites

@ Coupe RS

 

Ako si ima tvornički koji je isključen onda su pretpostavljam ostali motorići u vratima. Najbolje ti je uzet ono o čemu frenchkey govori na raznim sličnim topicima. Kr Hi-Fi, koliko se sjećam (da netražim) dođe 150 Kn.

Link to comment
Share on other sites

Koji zamjenski sistem daljinskog/centralnog ugraditi u auto koji je tvornički to imao ali se pokvarilo a ecu je odnešen na reprogramiranje odnosno skinuta je blokada motora?

Sad bi samo stavili nešto da visi na privjesku od ključa i da otključava/zaključava auto. Ima tih sistema 200 vrsta - ali nemam pojma koji valja...i koji da uzmemo...di...i koliko cca para?

KrHiFi ja sam ih ugradio nekoliko i svi rade ok
Link to comment
Share on other sites

Klika, ali mi još nisi odgovorio da li preko kamere mobitela vidiš da svijetli dioda.

e jbg sad sam tek skuzio kak hoces da to provjerim

 

 

2coupe ovaj izgleda solidno?

MN200-LX81.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa to sam ti reka u postu br.23. Upali kameru na mobitelu i usmjeri je prema diodi na ključu, Pritisni botun na ključu i ako je sve OK vidit ćeš preko kamere da dioda svijetli.

Link to comment
Share on other sites

E Dragec,da nisi bio toliko uporan da mi pomognes nebi vjerojatno to nikad ni složio.

Nije bilo kontakta između zelene pločice i baterije,izrezao lima tankoga u promjeru baterije i složio i sad radi,probao i preko kamere na mobitelu i baca signal!

Hvala

Link to comment
Share on other sites

He-he, a meni stiglo daljinsko s flip ključem, ali ne čini se previše kvalitetan taj ključ. Sad čekam sa ebaya pero ili ti ga list za narezati pa ćemo se hvaliti. U ključu ima mjesto za staviti onaj mali transpoder iz original ključa, pa ćemo vidjeti kako funkcionira.Ovaj model ima i funkciju ulčenja koda, pa ako mi se flip ne pokaže dobar, kupim dva privjeska daljinca i programiram ih

Evo ovaj:

http://www.krhificentar.com/?wpsc-product=set-daljinsko-zakljucavanje-2

Link to comment
Share on other sites

French, mala napomena čitao sam da nije zdravo taj transponder chip dirati rukama jer ga možeš zblesiti (statički elektricitet). Uhvati ga sa nekom krpom ili stavi rukavice. Nezezam te, tako sam pročitao.

Link to comment
Share on other sites

hvala na savjetu, nisam ga još vadio iz original ključa. Naći ćemo kakve rukavičice :)

Btw, upute su im katastrofalne, a ja sam pola zaboravio  :buck:

Link to comment
Share on other sites

meni jucer crkao kljuc na meganu...onaj tip sa IR odasiljacem

 

danas upalio pomocu 4-znamenkastog koda preko tipke za zakljucavanje iznutra...

 

koji postupak trebam slijediti da vratim funkciju?

 

traziti kljucara koji moze kopirati kod na novi ili postojeci kljuc? ako je novi, ide izrada nove matrice? kuciste moze original?

Link to comment
Share on other sites

mislis centralno ovo aftermarket sa ovim plastik fantastik kljucevima? nebi...

radije bi ako se moze na ovo kuciste kljuca staviti novi kod (i matrica ako treba) i da imam original...

Link to comment
Share on other sites

French, mala napomena čitao sam da nije zdravo taj transponder chip dirati rukama jer ga možeš zblesiti (statički elektricitet). Uhvati ga sa nekom krpom ili stavi rukavice. Nezezam te, tako sam pročitao.

Evo "prekrasna" uputstva. Prijevod na hrvatski? Don't be silly :)

post-138-0-40590600-1392916250_thumb.jpg

post-138-0-44806500-1392916262_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

spojih jučer daljinsko, radi za 5. E sad čekamo pero ključa, a dotada daljinski kao privjesak na postojeći ključ.

Gledam malo pozadi i uočio sam ovo okruglo mjesto na slici gdje bi se mogla zalijepiti kakva naljepnica sa rombom. Promjer je 13mm pa ću se dati u search na internet.

 

post-138-0-39173900-1393069654_thumb.jpg

post-138-0-25780600-1393069663_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nisam jer to ne radi bez kontakta, pa mislim da bi bila malo veća zajebancija. A kako proizvesti onaj ćuk–ćuk zvuk? :bigl:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.