Jump to content

Koliko je prešao vaš Renault?


filipbabok

Recommended Posts

3 minutes ago, zeko said:

14102km

Svaki dan izvjestaj nema zaje**ncije ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Upravo parkirao pred kucom i izredale se nule :) ide veliki servis nadam se ovaj tjedan8857f2660d61e9483bdcf5dc03d0e74b.jpg

Sent from my LG-H870 using Slapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da mi je 5lp po km za sve km koje odradim godisnje, pokrili bi mi rege i 1 tank po autu

Sent from my LG-H870 using Slapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

287000 km sa lagunom 1(2.0 16v brc plin) i 186000 sa lagunom 3(coupe 2.0t Princ plin)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

bogami...

koliko dugo vozis lagunu? sta si sve trebao mjenjati?

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Ruske said:

bogami...

koliko dugo vozis lagunu? sta si sve trebao mjenjati?

Ja od 254k km, a prije ju je vozio stari kao službeni auto.

Javim ti kaj je mijenjano u tim prvim kilometrima ako mi ZAK da povijest servisiranja. Znam samo da je mijenjan kompresor klime i senzor visine xenona. Mislim da van toga nije mijenjano ništa što nije potrošni dio.

Ja sam zamijenio sve opruge (pukao je kraj prednje lijeve), amortizere, prednje diskove i pločice, reparirao stražnje čeljusti i stavio nove pločice, sve nosače motora i graničnik desnih vrata. To je to (uz redovito ulje i filtere, jel). Uglavnom sve samo potrošni dijelovi, za Renault.

Sad tek kreće zabava, vjerojatno će ići zamašnjak, set lamele i sve što ide uz to i ostatak ovjesa koji još nije diran da me prestane živcirat lupkanje preko neravnina.

Edited by IcyTexx
Link to comment
Share on other sites

Ja na 25.000 :)

Za sada radi ko urica koja grize za po*izdit :D

Edited by marttin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.