Jump to content

Vicevi


GURU

Recommended Posts

:dhand:

:vidiga:

Kaj si probo pa znaš :laugh::laugh:

Nisam, imao sam par bivsih kojima se jako svidjalo.....

Link to comment
Share on other sites

2 Rain...imam ti ja jednu kaj voli to, taman je došla u Zg na fax...oš broj :laugh:

imam ja svoju princezu i bez obzira na neke njene mane ne treba mi nista drugo :hearts;

Link to comment
Share on other sites

Alo!

Ajmo malo kulturnije to! Zahebancija je zahebancija ali ne treba biti degutantan.

Link to comment
Share on other sites

DA MI VAS JE VIDJETI KAKO BI VI DALI DA VAMA NETKO GURA U GUZU!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaj tebi se to nije svidjelo :diz:

Link to comment
Share on other sites

Guest vanilija

kaj se ti javljas , neki dan si se zalio da si umro od bolova! :zubo: (radi se o Vedranmikiću)

Edited by vanilija
Link to comment
Share on other sites

kaj se ti javljas , neki dan si se zalio da si umro od bolova! :zubo: (radi se o Vedranmikiću)

:farmer:

Edited by vedranmika
Link to comment
Share on other sites

imam ja svoju princezu i bez obzira na neke njene mane ne treba mi nista drugo :hearts;

Ovo ti nije trebalo :lool::lool: , sad si gotov :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Guest Polyanna
imam ja svoju princezu i bez obzira na neke njene mane ne treba mi nista drugo :hearts;

MANE U OVOM KONTEKSTU :goni: i ti bi nocas trebao spavati mirno kraj mene??? LOOOOLLL :lool::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

MANE U OVOM KONTEKSTU :goni: i ti bi nocas trebao spavati mirno kraj mene??? LOOOOLLL :lool::lool::lool:

ne da cu spavat mirno nego ko beba, napokon je petak i sutra se ne radi i mogu spavati :zubo:

Link to comment
Share on other sites

ne da cu spavat mirno nego ko beba, napokon je petak i sutra se ne radi i mogu spavati :zubo:

Spavaj ti na ledjima, cuvaj zadnjicu , u slucaju da se POly bbude bavila kakvim osvetama :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Spavaj ti na ledjima, cuvaj zadnjicu , u slucaju da se POly bbude bavila kakvim osvetama :bigl:

LOL, i ja sam htio to napisati ali nisam se usudio :lool:

Link to comment
Share on other sites

rain radije spavaj na stomaku, mislim da bi lakše prebolio osvetu zguza nego osvetu sprijeda :oo::nene:

Link to comment
Share on other sites

rain radije spavaj na stomaku, mislim da bi lakše prebolio osvetu zguza nego osvetu sprijeda :oo::nene:

a da se preselis na kauc u dnevni neko vrijeme............

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.