Jump to content

Parking senzori Laguna 2, zamolba


manzzetta

Recommended Posts

Bok ekipa, 

 

molio bi nekoga ko ima lagunu 2, limuzina, ako bi mogao poslikati zadnji branik sa parking senzorima, te da mi napiše neke osnove smernice, dimenzije. Naručio sam si senzore, pa bi htio da bude kao original, pa da imam raspon između senzora, točne mjere i mjesto gdje dođu. Zahvaljujem ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • usrmaatre

    15

  • pokra89

    12

  • total

    12

  • Max

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 months later...

Ajde da ne otvaram novu temu, postoji li opcija u laguni 2 ph 1, paris initiale oprema, da se radio automatski stisa ili cak skroz stavi na mute, kad se upale parking senzori, odnosno kad se auto prebaci u rikverc?

Link to comment
Share on other sites

mislim da ne, pa koji je problem na komandama od radia staviti mute.

Pa nije problem, već sam vidio da je u nekih auta to povezano, pa pitam.
Link to comment
Share on other sites

Moji senzori su "off line" dok se ne sredi lajsna.

Link to comment
Share on other sites

Ček, jel ti radio original? Kod mene je originalni stišavao

Link to comment
Share on other sites

Sve je original, radio cabasse s 6 CD-ova. Kazem, nije neki preveliki problem, svakako imam mute iza volana kad stisnem obe one tipkice, vec eto, ako netko zna moze li i ako da, kako, bio bih zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

Na mojoj to nije bilo moguce. Glupo, isto kao i retrovizori koji se ne spuste kad ubacis u rikverc.. Za to valjda moram kupit svabu:)

Link to comment
Share on other sites

Sve je original, radio cabasse s 6 CD-ova. Kazem, nije neki preveliki problem, svakako imam mute iza volana kad stisnem obe one tipkice, vec eto, ako netko zna moze li i ako da, kako, bio bih zahvalan.

Di ti stoji "cd changer".

Link to comment
Share on other sites

Šta točno? Cd changer, sa 6 CD-ova se nalazi u sklopu radija, koji se pak nalazi na središnjoj konzoli, na onom mjestu di je u tebe pretinac. Ako si me to uopće pitao.

@frenckey, mafro ti je objasnio, recimo vozio sam se u citroenu c5 kojemu se prilikom rikverca retrovizori tako prilagode, ekstra stvar, na koju se lako navikneš i kasnije ne mos bez nje.

Link to comment
Share on other sites

Šta točno? Cd changer, sa 6 CD-ova se nalazi u sklopu radija, koji se pak nalazi na središnjoj konzoli, na onom mjestu di je u tebe pretinac. Ako si me to uopće pitao.

@frenckey, mafro ti je objasnio, recimo vozio sam se u citroenu c5 kojemu se prilikom rikverca retrovizori tako prilagode, ekstra stvar, na koju se lako navikneš i kasnije ne mos bez nje.

Sad mi je jasno, zahvaljujem. A di ti se nalazi "receiver" od navigacije? Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Na krovu, zadnji dio, na sredini, malo prije kraja krova. Pretpostavljam da je to, obzirom da na njemu piše gps. Ajd poslikam ti sutra sve sta te zanima.

 

edit: evo nasao sam na mobu neku sliku, pa mos koliko toliko vidit, donji desni kut. crvene ledice oznacavaju da se na mjestu broj 1, 2, 3 itd nalazi cd. kad ga recimo izvadim iz broja 4, on vise ne svijetli

 
  th_417077210_DSC_0030_122_153lo.jpg 
Edited by pokra89
Link to comment
Share on other sites

Mislio sam na "receiver", a ne antenu. Ja sam recimo mislio da je ona "peraja morskog pasa" antena od radia, dok na kraju nisam skužio da se antena od radia nalazi na zadnjoj šajbi iznad grijača(ja se cijelo vrijeme pitao zašto taj dio grijača ne radi, kad ono ispalo da je to antena), a da je "peraja" antena od navigacije.

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Mafro je objasnio sto sam mislio za retrovizore.

A usrmaatre, meni je shark tail bas antena za radio, nemam navi.. Tak da nema pravila ocito..

Link to comment
Share on other sites

Meni je antena na stražnjoj šajbi(izgleda kao grijač). Mislim da ti je na laguni karavanuši na stražnjem bočnom malom desnom staklu antena, a ne u repu. Rep je rezerviran za navigaciju. Pojačalo ti je u "c-stupu" iza obloge, a kod "hatchback" izvedbe na vrhu petih vrata-iza lajsne.

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Resiver od navigacije se nalazi ispod displeja na centralnoj konzoli, ispod njega je CD Changer, nije to radio

Link to comment
Share on other sites

Resiver od navigacije se nalazi ispod displeja na centralnoj konzoli, ispod njega je CD Changer, nije to radio

Zato i pitam, jer znam da nema mjesta za "receiver", "changer" i radio.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.