Jump to content

Parking senzori Laguna 2, zamolba


manzzetta

Recommended Posts

Receiver od navigacije, radio ispod njega. Imaš li šiber na svojoj.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • usrmaatre

    15

  • pokra89

    12

  • total

    12

  • Max

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

A jeste se dogovorili di je cd changer? :D

Nema, a sve bih dao da ima. Vidio sam nedavno u splitu istu ko u mene, ista boja, iste felge, samo što ta ima siber a nema navigaciju

Link to comment
Share on other sites

A jeste se dogovorili di je cd changer? :D

Nema, a sve bih dao da ima. Vidio sam nedavno u splitu istu ko u mene, ista boja, iste felge, samo što ta ima siber a nema navigaciju

Moja ima šiber.:)
Link to comment
Share on other sites

Onda je taj bio isti tvoj, samo mu je boja ko u mog

edit: imas tu slike od moje lagune 

Edited by pokra89
Link to comment
Share on other sites

Onda je taj bio isti tvoj, samo mu je boja ko u mog

edit: imas tu slike od moje lagune 

Vidio sam slike, super ti je laguna. Ista kao moja. Razlikuju se u boji, motoru i tome što tvoja ima navigaciju, a moja šiber. Za koje tržište je bila namijenjena? Moja je TLALLE (Njemačka).
Link to comment
Share on other sites

di to mogu vidit, i koja oznaka sta znaci? a ovako, bez gledanja, 99 posto sam uvjeren da je za francusku. Jer kad smo je kupili unutra su bile karte nogometne utakmice fc paris (ne psg vec bas fc paris), sav je sustav ne francuskom, servisna knjiga, uputstva...

Link to comment
Share on other sites

di to mogu vidit, i koja oznaka sta znaci? a ovako, bez gledanja, 99 posto sam uvjeren da je za francusku. Jer kad smo je kupili unutra su bile karte nogometne utakmice fc paris (ne psg vec bas fc paris), sav je sustav ne francuskom, servisna knjiga, uputstva...

Imaš na "B-stupu", ali ako je sve na francuskom, onda je za francusko tržište. Mojoj je govorni komp bio na njemačkom, ali sam ga ja prebacio na engleski.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.