Jump to content

udarilo me neregistrirano vozilo


dario radić

Recommended Posts

Dobro to sam skuzio da ide samo novi nosac.

Ali sta je s ovime 2.6 i 6.9?

Sta bi to trebalo znaciti?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dario radić

    23

  • dalibor s

    12

  • filipbabok

    11

  • mata73

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sate pomnozis sa satnicom limara i lakirera. Mislim da je limar od 130-150kn/h. Za lakirera ne znam. 2.6x130=338kn

Link to comment
Share on other sites

ista satnica je limar, lakirer zavisno kako koje osiguranje placa

ali racunaj po 130 kuna sat ili servis 200 i nešto

sve skupa je dao 9 sati i 50 min za to napraviti 130x9.50= 1235 kn + djelovi i potrošni materijal

u procjeni stoji samo da ide novi stražnji desni nosac branika

za popravak stražnji branik lakše oštecenje

stražnja desna letvica branika lakše oštecenje

i bocna stijena desna to bi mu bio blatobran također lakše oštecenje

sati su ok za to napraviti kad se skine branik onda se zove

procjenitelj ako treba naknadni izvid stete.

ukoliko ideš na nagodbu nece ponuditi neku lovu jer niti šteta nije neka po procjeni

vrlo vjerojatno da bi bila 1000 kuna

Link to comment
Share on other sites

sve skupa je dao 9 sati i 50 min za to napraviti 130x9.50= 1235 kn + djelovi i potrošni materijal

 

2,6h + 6,9h = 9,5h = 9 sati i 30min :D

Link to comment
Share on other sites

Radi 1000kn necu krpat auto,odpeljam ga u ovlasteni pa nek slazu,probat cu branik trazit,ako prode prode,ako ne nek to polakiraju i bok.

U ponedjeljak cu se cut s procjeniteljem da vidim koliko bi to kesa bilo...

Link to comment
Share on other sites

Ajde da ja uletim sa pitanjem ako smijem.

Na parkiralistu me zakacio auto koji je bio parkiran pored mene. Jednostavno je previse smoto i povukao svojim bokom meni po spicu branika. Cijeli dogadjaj je vidio susjed sa balkona, ali problem je sto nije vidio regu i ne zna mi reci koji je auto u pitanju. Zna samo da je bio bijeli. Inace taj auto nije od susjeda, niti sam ga ikad prije vidio kod nas na parkingu. Decki iz HOK-a kazu da nemogu nista napravit bez treceg lica, tj. da nadjem lika sa bijelim karavanom, a opet u ovom topicu citam da ima nacina naplate. Pomoc?

Link to comment
Share on other sites

Ima nacina,ali ako neznas tko je i policija nije ocevid napravila,mislim da od toga nista...

Al sta je da je susjed ti je specijalac!

Link to comment
Share on other sites

2,6h + 6,9h = 9,5h = 9 sati i 30min :D

:dada::p

 

Ajde da ja uletim sa pitanjem ako smijem.

Na parkiralistu me zakacio auto koji je bio parkiran pored mene. Jednostavno je previse smoto i povukao svojim bokom meni po spicu branika. Cijeli dogadjaj je vidio susjed sa balkona, ali problem je sto nije vidio regu i ne zna mi reci koji je auto u pitanju. Zna samo da je bio bijeli. Inace taj auto nije od susjeda, niti sam ga ikad prije vidio kod nas na parkingu. Decki iz HOK-a kazu da nemogu nista napravit bez treceg lica, tj. da nadjem lika sa bijelim karavanom, a opet u ovom topicu citam da ima nacina naplate. Pomoc?

možeš naplatiti ako imaš kasko policu

ili imaš uplaceno dodatno osiguranje kraj osnovne

koje pokriva štetu sa nepoznatim pociniteljom

Link to comment
Share on other sites

Zvao danas muriju,vele da nije gotov zapisnik i da se ceka do mjesec dana.

U osiguranju pak kazu da nemogu prosljedit na huo bez zapisnika i kazu da popravljam auto i cuvam racune,sto je meni u ivom momentu nemoguce i nitko ne garantira da ce oni to pokriti...

Link to comment
Share on other sites

Zvao danas muriju,vele da nije gotov zapisnik i da se ceka do mjesec dana.

U osiguranju pak kazu da nemogu prosljedit na huo bez zapisnika i kazu da popravljam auto i cuvam racune,sto je meni u ivom momentu nemoguce i nitko ne garantira da ce oni to pokriti...

 

Osiguranje sere i odugovlači, oni mogu skinuti interni zapisnik sa mupove stranice, u kojem je sve sa još više pojedinosti napisano nego u policijskom zapisniku kojeg ćeš ti dobiti, ali seronje neće htjeti ništa raditi bez orginala.

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Zvao danas muriju,vele da nije gotov zapisnik i da se ceka do mjesec dana.

U osiguranju pak kazu da nemogu prosljedit na huo bez zapisnika i kazu da popravljam auto i cuvam racune,sto je meni u ivom momentu nemoguce i nitko ne garantira da ce oni to pokriti...

Rekoh ti odmah. Ja čekam točno mjesec a zna se krivac i bio je osiguran. A kad policija završi svoje, onda osiguranje još treba tjedan-dva... jbg

Link to comment
Share on other sites

Osiguranje sere i odugovlači, oni mogu skinuti interni zapisnik sa mupove stranice, u kojem je sve sa još više pojedinosti napisano nego u policijskom zapisniku kojeg ćeš ti dobiti, ali seronje neće htjeti ništa raditi bez orginala.

 

Kako, misliš, mup-ove stranice? Koje?

Link to comment
Share on other sites

Kako, misliš, mup-ove stranice? Koje?

 

Nisam siguran da li mupove ali vrlo vjerovatno njihove, uglavnom, oni mogu doći do zapisnika već sljedeći dan, ili za par dana.

Imao sam jednu situaciju sa tim zapisnikom, i nikad i nikad i nikad, dođem u osiguranje, ovi mi izdavili neslužbeni za minutu.

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Zvao danas muriju,vele da nije gotov zapisnik i da se ceka do mjesec dana.

U osiguranju pak kazu da nemogu prosljedit na huo bez zapisnika i kazu da popravljam auto i cuvam racune,sto je meni u ivom momentu nemoguce i nitko ne garantira da ce oni to pokriti...

nemoj žuriti imaš vremena polako.

Link to comment
Share on other sites

Nema mi druge...

Kad saznam bilo kaj novo,javim se ovdje...

Hvala svima!

Link to comment
Share on other sites

Nema na čemu, ovdje ti je najvažnije strpljenje. Samo nemoj vikati ni na koga ;)

Link to comment
Share on other sites

Uvijek se moglo u mup-u dobiti kroz par dana zapisnik... ali je problem jer ga treba platit!

Davnih dana je koštalo 40kn :)

Link to comment
Share on other sites

Sutra cu nazvat,pa cu vidjeti jel mogu osobno po to doci i platit 20kn,da to sve rijesim dok sam na g.o

Link to comment
Share on other sites

Zvao i dobio odgovor da mogu doci,ali tek kad bude gotovo!

Sad pak kaze da se najmanje mj.dana ceka...

Katafakingstrofa!

Link to comment
Share on other sites

Nedavno sam prosao kroz problem zvan zapisnik. Na kraju sam povukao sve veze i dobio zapisnik kroz nekoliko dana umjesto obecanih minimum 3 tjedna pa ako imas mogucnost pokusaj ubrzati stvar, i prijatelj najobicniji policajac ti moze pomoci ako zeli u tom slucaju. Inace to sluzbenici pisu kada nemaju drugog posla a posto moraju malo i razmisljati kada pisu, ne da im se bas izgleda. I dok sluzbenik u postaji ne napise zapisnik ne postoji nikakav prijevremeni, nesluzbeni ili nesto. Osiguranje ga nakon prijave stete trazi po sluzbenoj duznosti, ali u vecini slucajeva ga dobijes prije nego osiguranje. Kada dodes u postaju po zapisnik na zahtjev za izdavanje napises mjesto i vrijeme nezgode, potpis, 20 kn biljega zalijepis i to je to. I onda krece natezanje sa osiguranjem.

Link to comment
Share on other sites

Nedavno sam prosao kroz problem zvan zapisnik. Na kraju sam povukao sve veze i dobio zapisnik kroz nekoliko dana umjesto obecanih minimum 3 tjedna pa ako imas mogucnost pokusaj ubrzati stvar, i prijatelj najobicniji policajac ti moze pomoci ako zeli u tom slucaju. Inace to sluzbenici pisu kada nemaju drugog posla a posto moraju malo i razmisljati kada pisu, ne da im se bas izgleda. I dok sluzbenik u postaji ne napise zapisnik ne postoji nikakav prijevremeni, nesluzbeni ili nesto. Osiguranje ga nakon prijave stete trazi po sluzbenoj duznosti, ali u vecini slucajeva ga dobijes prije nego osiguranje. Kada dodes u postaju po zapisnik na zahtjev za izdavanje napises mjesto i vrijeme nezgode, potpis, 20 kn biljega zalijepis i to je to. I onda krece natezanje sa osiguranjem.

 

Negative. Nakon dovršenja policijskog zapisnika, sve strane koje su sudjelovale u nezgodi imaju pravo da u roku od 14 dana naprave prigovor na zapisnik.

Link to comment
Share on other sites

Kroz 15-ak  dana od prometne sam se vec naplatio sa police druge strane tako da ne bi znao za taj detalj.

Link to comment
Share on other sites

Kroz 15-ak  dana od prometne sam se vec naplatio sa police druge strane tako da ne bi znao za taj detalj.

 

Znam ga ja jer ga upravo proživljavam. Kod tebe je prošlo tako da su svi jako brzo napravili taj prigovor ili ga uopće nije bilo. Jesi se raspitao možda koja si prava imao kroz ovih 15-ak dana (budući da je tvoje bilo oštećeno/razbijeno)... Nekakvo zamjensko vozilo, naknade, bla bla... Ja to ispitujem sve žive pa mi svi nešto okolišaju...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.