Jump to content

Preporuka Lakirera


mislav21

Recommended Posts

Ja nebi kod njega...bio sa dva auta i nijednom zadovoljan kako su napravili..poprilicno mi izfušarili

Sent from my SM-G350 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dario radić

    14

  • frenchkey

    6

  • Shogun

    5

  • dalibor s

    5

jbt ovo naci lakirera koji vlaja ko da se trazi igla u sijenu :D u najmanju ruku

Link to comment
Share on other sites

Eto prilike za biznis tko zna radit [emoji2]

Sent from my SM-G350 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A jebemu,bas kao da iglu u plastu sijena trazis...dobio sam nekoliko preporuka za njega,mislio sam javor i sinu ali nema mjesta kod njega,takoder ih ima dosta zadovoljnih sa dojkicem(ovlasteni vw) di takodjer nema mjesta...ajd sad budi pametan...

Ja nebi kod njega...bio sa dva auta i nijednom zadovoljan kako su napravili..poprilicno mi izfušarili

 

Sent from my SM-G350 using Tapatalk

 

 

o cemu se radi,sta su sfusali?

Link to comment
Share on other sites

Cik u Markuševcu slovi kao jedan od najboljih, i sve što sam do sada vidio bilo je vrhunski odrađeno.

Link to comment
Share on other sites

A jebemu,bas kao da iglu u plastu sijena trazis...dobio sam nekoliko preporuka za njega,mislio sam javor i sinu ali nema mjesta kod njega,takoder ih ima dosta zadovoljnih sa dojkicem(ovlasteni vw) di takodjer nema mjesta...ajd sad budi pametan...o cemu se radi,sta su sfusali?

Na autu od starog se nakon godine dana smežurao lak na krovu a na mom su radili preko one stvari limariju i pripremu za lakiranje...procvjetao lak nakon 2 godine otprilike

Sent from my SM-G350 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Na autu od starog se nakon godine dana smežurao lak na krovu a na mom su radili preko one stvari limariju i pripremu za lakiranje...procvjetao lak nakon 2 godine otprilike

 

Sent from my SM-G350 using Tapatalk

 

 

Pricas o Dojkicu ili Javor i sinu?

Link to comment
Share on other sites

Pricas o Dojkicu ili Javor i sinu?

Dampini

Sent from my SM-G350 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Hvala na infu,odustao sam od njih,cekat cu da to rijesim kod Javor i sina

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Moze preporuka lakirera i limara, trebam nekaj rijesiti preko osiguranja (zenu pogodio jbni skuter)

Koliko vidim dosta se spominje Javor i sin? Osim njih koji ovlasteni je dobar? Starkelj, Baotic?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.