Jump to content

Par pitanja prije odlaska na servis


pokra89

Recommended Posts

haha, oprugu samu ćeš teško naći, mogu slikati kako to izgleda. Kupiš sličnu oprugu, ako treba malo je prilagodiš, trebalo bi funkcionirati.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • pokra89

    26

  • DraganST

    7

  • petak

    6

  • usrmaatre

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma sve se kod kineza može nac, samo kad ne znam kako se zove to... Ajd uslikaj molim te da bar imam sliku

Link to comment
Share on other sites

ONda uzmi najjeftiniju koju nađeš na ebayu, prebaci oprugu, a ostatak u smetje....

Ili odi kod onih koji izrađuju opruge...možda će htjeti raditi jedan komad.

Link to comment
Share on other sites

U biti evo slike pa ko može usporediti sa svojom i uslikat mi dio koji fali, bio bih jako zahvalan

post-14286-14169446332016_thumb.jpg

post-14286-14169446507502_thumb.jpg

post-14286-14169446649906_thumb.jpg

post-14286-14169446864016_thumb.jpg

post-14286-1416944730583_thumb.jpg

post-14286-14169447517425_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

"To" bi se zvalo ash tray spring ili možda ash tray release spring, koja ti između ostaloga ne fali koliko vidim na slikama. Samo se izmaknula, imao sam taj slučaj. Ovaj kraj opruge (označeno crveno) zakreni i zakači za ispupčenje (žuto, valjda nije puklo, ne izgleda mi tako na slikama). Taj kraj opruge mora stajati u položaju označenom zeleno. Ako ti nešto fali onda su to limići koji drže cijelu pepeljaru na mjestu u konzoli :smile: . Evo slika.

 

post-11736-0-53498500-1416952884_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Ajmo redom,

 

1. Mislim da se za 65 Eura ne može kupiti set (2 komada) originalnih selena stražnjeg mosta za lagunu. Na ebay-u je oko nekakvih 750 kn bez poštarine. Ja sam svoje platio oko 350 kn/kom (nisu original). Bježi od tih jeftinih selena jer ćeš ih u protivnom mijenjati svake godine.

...

 

Ovo za tocku br. 1 - mogu se FEBI BILSTEIN selni bez problema kupiti za 40€/par.

 

Ja kupio prije 2 tjedna:

 

http://www.autoteile-supermarkt.de/index.php?webiscoparams=YToyOntzOjEzOiJ3ZWJpc2NvYWN0aW9uIjtzOjExOiJzaG93YXJ0aWtlbCI7czo5OiJhcnRpa2VsaWQiO3M6NjoiNTM5MjYzIjt9&webiscosession=o2kvkdaca2m8ebjimush3p1224

Edited by vip3141
Link to comment
Share on other sites

Nemojte ni pokusavati sa zamjenskim selenima. Zadnji seleni su poznata stavka na Lagunama koja se uvijek kupuje kao orginalni dio. Niti jedan zamjenski nije dobar, a koji je razlog, ne znam. Googlajte da ne ispadne da pricam bzvz.

Link to comment
Share on other sites

Nemojte ni pokusavati sa zamjenskim selenima. Zadnji seleni su poznata stavka na Lagunama koja se uvijek kupuje kao orginalni dio. Niti jedan zamjenski nije dobar, a koji je razlog, ne znam. Googlajte da ne ispadne da pricam bzvz.

Morao bi te ispraviti. Dobar zamjenski selen je kvaliteniji od originalnog, naročio Febi-jevi. Ja sam se skrasio na Akronu (evo već dvije godine) i nemam nikakvih problema.

Link to comment
Share on other sites

sve da su i bolji, sigurno nisu bolji 4 ili 5 puta, koliko su skuplji. no dobro, svatko ima svoju računicu, a vrijeme pokaže čija je najbolja. Tebi @Marko_Os svejedno hvala na savjetu, ako ovi budu toliko loši da ne mognu godinu dana, ko zna, možda sljedeći budu originalni. 

Link to comment
Share on other sites

Evo caca, koji inače nije baš blagonaklon laguni, danas je s njom išao u grad, i kad je se vratio rekao je: "ovo je sad lađa" ;)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.