Jump to content

Laguna 1.9 dCi lampica alternatora


dre_magnus

Recommended Posts

Taj regler je već bio otvaran. Netko je već bio mijenjao četkice. Skinuo čepove (crveni krugovi) i poslije zalio u neku smolu.

 

post-14075-0-08964100-1434363614_thumb.j

 

Ovako izgleda novi neotvarani.

 

post-14075-0-42725800-1434363622_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dre_magnus

    24

  • pokra89

    11

  • DraganST

    7

  • usrmaatre

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

To sam ja otvara da vidim što je unutra. Unutra su neki vodovi, slični štampi i zalijani u smolu.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da si trebao otvarati ove dvije crne kape koje se nalaze suprotno od četkica. Ispod njih bi trebala biti mjesta na kojima su četkice zalemljene.

 

post-14075-0-42892200-1434365032_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

To je bila i moja ideja, ali mislim da nisu to kape nego kućište iz komada... :-(

Link to comment
Share on other sites

Sad vidim da nisu dvije nego jedna po cijeloj širini reglera.

Bilo bi zanimljivo znati šta je ispod, ali nemože biti ništa drugo nego električni spoj četkica.

Ako nabaviš novi regler ovoga žrtvuj i ispilaj tu kapu pa češ znati za ubuduće da li se tuda može doći do četkica.

Link to comment
Share on other sites

Sutra idem kod meštra, pa ću pokupiti ono kaj će biti promijenjeno...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.