Jump to content

Brujanje, negdje oko kanalnog remena


Mafro

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • usrmaatre

    17

  • Mafro

    17

  • DraganST

    9

  • frenchkey

    7

A za gumu si u pravu, uz ono sa udesom, novi napinjač kanalnog, remenica alternatora i sad opruge. Dvije nove gume bi bile vrhunac :buck: .

Link to comment
Share on other sites

dobro da je puklo dok si bio tu. Inače bi za par dana pitao što mi ono krcka u volanu kad motam, lupa preko rupa... :bigl:

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Trebao sam slikati kako je ostala na dosjedu, ne bi baš bilo puno rupa i krckanja. Mislim da bi bilo rupa, krc bum. Pa pa guma kako je usrmaatre rekao :D .

Link to comment
Share on other sites

Auto konačno gotov, sad došao od meha. Nema više brujanja, stavljen novi španer (kutija SNR, unutra Litens, takav je bio i u onom Gatesovom setu) i nova remenica alternatora. U kompletu sa time promjenjene i prednje opruge :D , to je preporučeno pri promjeni španera i/ili remenice.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.