Jump to content

Tehnički kvar na motoru: U garaži Koteksa izgorjela Renault Laguna


pokra89

Recommended Posts

Od sad nigdje s lagunom :D

A ja to najbolje znam. :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

mislim da je samo pitanje sta se snimi.. kolko bmw-a sam video kako gore sam svojim ocima, rekao bi da su tempirane bombe.... (X5 tada nova 5tice itd itd...)

Link to comment
Share on other sites

Svi gore, samo Renol doli :/

P.s. ja pamtim (bez prethodnog sudara, tj u mirovanju ili vožnji) tu Lagunu u Splitu, Mercedes na plin u Imotskom, Scenic nedavno kod Benkovca i ovaj Pug u Zagrebu. Znam da je bilo više, ali ovo sam zapamtio.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mercedes, poduzetnik, birtija... Sigurno je riječ o samozapaljenju :D

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo i Ford Fiesta izgorila...podmetnut pozar...poceli poduzetnici Fieste vozati...dobar neki auto ?

Link to comment
Share on other sites

Mercedes, poduzetnik, birtija... Sigurno je riječ o samozapaljenju :D

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

Forenzičari su utvrdili da nije podmetnut, zašto bi lagali?

Link to comment
Share on other sites

Moram te razočarati, ekipa iz centra "Ivan Vučetić" je jako profesionalna, ovi drugi su problem. Nikad forenzičari u istragama nisu stvarali probleme.

Link to comment
Share on other sites

Ok, forenzičari su jedno a PR-služba je drugo. Niti uvijek sve ide u javnost niti uvijek idu baš 100% istinite informacije. Ja se i ne sjećam da je nekom poduzetniku izgorio MB/BMW/Audi a da je javnosti objavljeno 100% da je riječ o podmetnutom požaru.

Ne mogu tvrditi da je ovdje sigurno riječ o jednom ili drugom, ali kad tako neki bijesni auto izgori u mirovanju, a vlasnik je poduzetnik, ni ne čitam članak dalje.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ok, forenzičari su jedno a PR-služba je drugo. Niti uvijek sve ide u javnost niti uvijek idu baš 100% istinite informacije. Ja se i ne sjećam da je nekom poduzetniku izgorio MB/BMW/Audi a da je javnosti objavljeno 100% da je riječ o podmetnutom požaru.

Ne mogu tvrditi da je ovdje sigurno riječ o jednom ili drugom, ali kad tako neki bijesni auto izgori u mirovanju, a vlasnik je poduzetnik, ni ne čitam članak dalje.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Ja bas cesto kad ovako planu auta vidim da napišu kako je požar podmetnut. Nemaju nekog razloga za skrivanje tih informacija. Jedino ako vlasnik zapaljenog vozila ne zeli da se zna kako mu je vozilo zapaljeno jer je nekome zasmeta.

Link to comment
Share on other sites

Ovdje lijepo stoji da je istragom zaključeno kako požar nije podmetnut, dakle samozapaljenje. Čak i piše da je nešto oko akumulatora bilo. Više puta sam pročitao kako je požar podmetnut kad ovako planu auti.

Link to comment
Share on other sites

Hehe, vlasnik auta, gospodin poduzetnik je rekao kako su forenzičari utvrdili bla bla... Sami forenzičari, kao ni policija, nije ništa rekla osim da nastavljaju istragu. Mislim da ovdje svi znaju o čemu je riječ, susjedi s kojima je novinar razgovarao znaju vrlo dobro i to su dali do znanja.

Link to comment
Share on other sites

Ma zanimljivo kako se samozapaljuju automobili raznoraznih poduzetnika, kafićlija, javnih i polujavnih likova... i to sve novi i skupi, ajde ova fiesta nije ni nova ni skupa, ali svejedno. Da bi se auto sam od sebe zapalio na parkiralištu mora se poklopiti nekoliko izuzetno nezgodnih i malo vjerojatnih okolnosti. U vožnji, da, jer imaš protok goriva, iskru, auspuh, puno vrućega struja, vibracije... ali da će auto samo tako planuti u mirovanju - teško. To ako ostaviš neugašenu cigaretu ili ti curi gorivo pa netko u prolazu baci čik ili tako slično. Ako i nastane kakav kratki spoj, obično nastaje od vibracija, a ne dok stoji.

Ima i izuzetaka, mojoj kolegici je prije par godina izgorio C3 na parkiralištu, a ona nije nikakva da bi joj netko podmetnuo. Ali, mercedes, pa žice kod akumulatora - dajte najte, pa akumulator u mercedesu je toliko zaštićen i oklopljen da ga jedva nađeš.

Link to comment
Share on other sites

nove insignie gore, lamborgini gori... samo malo proguglati

I Ferrari-ji

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.