Jump to content

Nova verzija foruma - problemi i pitanja


Rain

Recommended Posts

Gegi ba nema ažuriranje i BR tag... nema druge nego naviknuti se ili otvarati samo na kompu (bit ce ovo drugo čini mi se)

Link to comment
Share on other sites

koji browser, gdje ti se to tocno dogodi?

daj screenshot

Tapatalk :/

Koja je sad verzija foruma? Nekako mi je cudno da imate tolko problema s istim :( tj nekompatibilnosti.

Link to comment
Share on other sites

I evo screen shoot nakon ovog posta

8cc8c872e80b900a7b612e38bc656880.jpg

4 puta sam refreshao i nadao se da nece netko u medjuvremenu postat [emoji14]

Link to comment
Share on other sites

Dajte molim vas, ukoliko već imate probleme sa Tapatalkom, navedite problem, i verziju Tapatalka koju koristite, jer ja sam imao takoder problem sa tagovima, i sa novim updateom Tapatalka na 5.1.1., više nemam problema...

Dakle, molim vas navedite verziju Tapatalka...

Link to comment
Share on other sites

Probleme sam naveo. Zadnji update koji tržnica nudi 5.0.4 od 10.8.2015 neda mi noviju verziju.

Totalno je to nebitno jer svi ostali forumi koje pratim uredno rade. Ugl kao sto rekoh bit cu rjedje tu ali sa kompa tak da me neće smetati ;)

LP zelim

Link to comment
Share on other sites

 

4 puta sam refreshao i nadao se da nece netko u medjuvremenu postat emoji14.png

ja napravim istu stvar i sve ok kod mene

Link to comment
Share on other sites

Tapatalk :/

Koja je sad verzija foruma? Nekako mi je cudno da imate tolko problema s istim :( tj nekompatibilnosti.

nemamo mi nikakvih problema nego ih ima tapatalk.
Ova verzija je vani vec godinu dana skoro, a to sto je tapatalk u qrcu jbga. Iskreno razmisljam da i ugasim podrsku za tapatalk jer me pocinje prilicno zivcirati.

I isto tako, ako nesto radi na drugom forumu a tu ne, opet tapatalk. Imaju drugaciji plugin za svaku verziju foruma, ako se neki forum vrti na vbulletinu ili necem drugom i tamo nesto radi, a tu ne, opet nije do naseg setupa nego do tapatalka i njegovih pluginova.

Tako da sto se toga tice, prica gotova s moje strane, tapatalk je omogucen da malo olaksa, radi tako kako radi, ne mislim trositi vrijeme na komentiranje istog.
Ako nesto ne radi na samom forumu preko racunala onda mogu pogledati u cemu je problem, tapatalk jok

Edited by Rain
Link to comment
Share on other sites

Ja osobmo koristim tapatalk jer se na mob verziji foruma uopve ne snalazim :(

Link to comment
Share on other sites

ipak nije samo treba dugo da se loda pun prozor 

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

Dali samo ja to ne vidim mogucnost editiranja posta u podforumu oglasnik ili je stvarno nema ?

Link to comment
Share on other sites

Meni ja TT isto 5.1.1 *ebo me pas kad sam ga instalirao.

Link to comment
Share on other sites

Šteta šta sada nema mogućnosti "Preview" kod pisanja novog posta. Izbjegla bi se naknadna editiranja zbog eventualnih grešaka u postu.

Link to comment
Share on other sites

Šteta šta sada nema mogućnosti "Preview" kod pisanja novog posta. Izbjegla bi se naknadna editiranja zbog eventualnih grešaka u postu.

to se slazem, meni isto nedostaje, ne toliko radi gresaka nego kod postanja neceg sa slikama

Link to comment
Share on other sites

za sada nema te mogucnosti

like kao na fb, nisam aktivirao jos

Aktivirano je. Kad stisnem na strelicu pored srca, ono pozeleni i pojavi se broj 1.

Link to comment
Share on other sites

Aktivirano je. Kad stisnem na strelicu pored srca, ono pozeleni i pojavi se broj 1.

zaboravio sam napisati da sam aktivirao :D

Link to comment
Share on other sites

ima edit:

 

2015-08-17 11_27_01-Testni topic - Ostalo - Renault klub Forum.png

ispravka netocnog navoda. Opcija edit je nestajala nakon 15 minuta. Postavka sa stare verzije.
To je sada ugaseno jer je primarni razlog tog ogranicenja bio par problematicnih clanova koji bi editirali svoje postove nakog nekog vremena, Sada postoji opcija da moderatori vide kompletan history editiranja pa ogranicenje nije potrebno vise

Link to comment
Share on other sites

Ova verzija je dosta sporija, barem na mobu, na laptopu nisam probao.

Edited by Max
Link to comment
Share on other sites

Ne vdiim mogucnost Bump oglasa.. ili ne znam gdje kliknuti? Na kompu sam i sve sam pregledao nekoliko puta. :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Ne vidi se kome je rođendan :)

klik on calendar

Ne vdiim mogucnost Bump oglasa.. ili ne znam gdje kliknuti? Na kompu sam i sve sam pregledao nekoliko puta. :nezna:

nema trenutno, radi se na tome

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.