Jump to content

Nova verzija foruma - problemi i pitanja


Rain

Recommended Posts

Jel bude i mobilne verzije ko na proslom forumu

Link to comment
Share on other sites

Imam u tapatalku 6 foruma i jedino ovaj j**e bube. Moze li se sta tweakat ili je ovo to?

Link to comment
Share on other sites

To je očito to... isti slučaj. Morat ćemo se naviknuti ;)

Link to comment
Share on other sites

Imam u tapatalku 6 foruma i jedino ovaj j**e bube. Moze li se sta tweakat ili je ovo to?

nemamo mi nikakvih problema nego ih ima tapatalk.Ova verzija je vani vec godinu dana skoro, a to sto je tapatalk u qrcu jbga. Iskreno razmisljam da i ugasim podrsku za tapatalk jer me pocinje prilicno zivcirati.

I isto tako, ako nesto radi na drugom forumu a tu ne, opet tapatalk. Imaju drugaciji plugin za svaku verziju foruma, ako se neki forum vrti na vbulletinu ili necem drugom i tamo nesto radi, a tu ne, opet nije do naseg setupa nego do tapatalka i njegovih pluginova.

Tako da sto se toga tice, prica gotova s moje strane, tapatalk je omogucen da malo olaksa, radi tako kako radi, ne mislim trositi vrijeme na komentiranje istog.
Ako nesto ne radi na samom forumu preko racunala onda mogu pogledati u cemu je problem, tapatalk jok

Edited by Rain
Link to comment
Share on other sites

Upravo sam preko mobitela na forumu i pregledniji mi je nego prije... Ne učitava sporo kako je netko napisao

Link to comment
Share on other sites

Meni isto sve ok. I preko preglednika i preko TTa sve sljaka najnormalnije  od prvog dana. Ajde ja samo citam, ne pisem nis. Nisam znao gdje je NC al sam prvo postiskal sve pa sam otkrio da je na zvijezdici (jos da je crvena eeee :) ). Kaj se brzine tice, isto je sve ok i brzo, tak daaaaaaa...  brzo, pregledno, jednostavno mi lajk it a lot 

Link to comment
Share on other sites

Bas si srce. :D

Krenuo sam ovo postat i vrti i vrti i ne izbaci post vec napise need not cmd ili nesto slicno...

Link to comment
Share on other sites

Ne budi lijen, evo mog posta sa tapatalka

napisano ovo gore na tapatalku, kliknuo send, u roku od pola sekunde postano.
Dakle, tapatalk, enough said. Ne gubim vrijeme vise na price o njemu

Link to comment
Share on other sites

da li u oglasima postoji opcija da se podigne na vrh, nisam vidio to u novom ruhu?

Link to comment
Share on other sites

Ja ne koristim tapatalk, i super mi funkcionira forum u pregledniku.. Sve radim najnormalnije!!

Edited by njambrosic
Link to comment
Share on other sites

Na mobu ne nalazim opciju full view-a kao što je na kompu.

Može se to ubaciti/srediti?

Link to comment
Share on other sites

Meni na g3 / operi i s desctop agentom i mobile agentom otvara mobilnu verziju.

Link to comment
Share on other sites

Ide samo gore-dolje po temama, nema ništa sa strane. Opera mini.

PS: zar nema više one funkcije da forum sam smanji fotku pa se klikne na nju za uvećani prikaz?

 

 

Screenshot_2015-08-20-20-32-44.thumb.png

 

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.