Jump to content

Nova verzija foruma - problemi i pitanja


Rain

Recommended Posts

I koliko dugo to traje? Ako je ispod 10 sec sorry, pojavljivat ce vam se ta poruka. Ako je duze od 10 sec izmjerite trajanje, javite pa cu provjeriti

Link to comment
Share on other sites

ispod 10 je sigurno, ali kažem, tako sam radio i na staroj verziji i nikad se nije pojavilo. nekad mi se nije dalo čitati sve pa sam samo klikao i vraćao se nazad i nikad ništa

Link to comment
Share on other sites

Nestaju nepotrebni postovi kao npr. tvoj kojega nisi uspio naći. Molim te da olabaviš i pomogneš gdje možeš a gdje ne možeš da se ne mješaš nepotrebno.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi koji su zaduženi za red na forumu odlučuju što je nepotrebno. Ti ne moraš znati iako bi volio, tko je što obrisao i smatrao nepotrebnim. Koji je zapravo tvoj problem? Mi bi to recimo htjeli znati.

Link to comment
Share on other sites

Da li postoji neki bug ovog Foruma ili je to novi feature da postovi nestaju sami od sebe?

Taj feature je tu oduvijek, nestaju sami od sebe, ali moraš biti moderator da imaš tu moć, da kad poželiš, post nestane!  :hop:

A ko odredjuje sta je nepotrebno? Postoji neki gazda za koga ne znam ili kako? Mislim, voleo bih da znam.

Svaki od moderatora ima diskrecijsko pravo da napravi da post nestane, ali da, postoji i gazda, zovemo ga Kiša :yeah:

Dođe on i kad je sunčano :hahahe:

 

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

Znam ko je obrisao, to mi je bilo jasno i pre nego sto sam pitao. Ocigledno drugacije misljenje nije pozeljno. Polu-policijske metode nikada nisu donele nista dobro.

Ja nemam nikakav problem, ne znam koje ste to "mi". Ocigledno neko ima problem sa autoritetom i osecajem ugrozavanja istog, pa malo preagresivno brani nenapadnut licni prostor.

Steta sto sa novom verzijom Foruma ne mogu da pronadjem statistiku mojih postova, ali mislim da je preko 70% u sekciji Delovi odrzavanje problemi. To verovatno dosta govori o doprinosu Forumu.

Ako je ukinuto pravo na misljenje i slobodno iznosenje stava na Forumu, a pritom se oni koji to zastupaju kriju iza nekih dodeljenih titula, onda je to zaista tuzno.

Link to comment
Share on other sites

Ma ne uzimaj to tako osobno, jer ovdje dnevno izađe tolika količina komentara da jednostavno niti jedan modarator se ne stigne posvetiti jednoj osobi, uostalom, imamo mi i svoj život, ovdje smo u slobodno vrijeme :hey:

Naravno da svatko ima pravo na svoje mišljenje i slobodno iznošenje stavova, ali naravno, mora imati veze s temom. Uostalom, ne znam koliko si na drugim forumima, ali ja bi rekao da smo mi, moderatori na ovom forumu, prilično opušteni, i da puno puta pustimo da rasprava ode i šire od zadane teme.

Zato, nemoj biti ljut i razmisli da nisi nešto pogriješio, jer neće niti jedan moderator obrisati nešto što nebi trebalo, to mu je samo dodatan posao... (osim ako nisi Zrmi, njemu obrišemo i kad treba i kad ne treba :hahahe:)

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

kako se locka oglas kao prodano na ovoj novoj verziji.. da ga ubijes ne mogu nac topic moderation pa lock?

ili mogu samo napisat prodano

hvala

Link to comment
Share on other sites

Kao samo korisnik foruma nemaš ovlasti za zaključavanje teme. Napiši da je prodano i to je to. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Problem koji se pojavio sa prikazom/downloadom fileova drugacijih od slika (PDF, excel, word) je rijesen. Invision support je to rijesio jer je bilo do samog buga u IPBu

Link to comment
Share on other sites

Bok, jel radi forum sa starim Tapatalkom?

koristim staru verziju 4.8.3 jer su u novoj zeznuli sučelje i sad mi se stalno vrti "Connecting to server...".

Isprobao sam neki free "Forum fiend" s Gplaya, radi mi s drugim forumima, na ovom se sruši svaki put nakon logina kad treba forum index izlistati.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bih samo da pohvalim ovu opciju da se sakriju postovi korisnika, mislim da to nije prije bilo, a pravo je korisna stvar. :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Ja bih samo da pohvalim ovu opciju da se sakriju postovi korisnika, mislim da to nije prije bilo, a pravo je korisna stvar. :yeah:

bilo je i prije ako mislimo na istu stvar(ignore user posts)

Link to comment
Share on other sites

bilo je i prije ako mislimo na istu stvar(ignore user posts)

Ne znam, mozda nisam imao potrebu da koristim prije pa nisam ni znao za nju. :D Ali je prava stvar. :D

Link to comment
Share on other sites

 

Hahahahahahaha

 

Lom emoji16.png

E bas si ga morao kvotati, da ga i ja vidim... :jez:

Inace, mislim da se prije nije moglo staviti ove mudoratore na ignore. :hm: Cini mi se da sam probao, pa nije islo. :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako je ostalima, ali meni se na naslovnici jos uvijek pojavljuje obavijest o Brodskom susretu i tema o problemima, moze li se to ukloniti?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako je ostalima, ali meni se na naslovnici jos uvijek pojavljuje obavijest o Brodskom susretu i tema o problemima, moze li se to ukloniti?

I nama je. Pobrinuti ćemo se da se riješi. :dobroje:

E bas si ga morao kvotati, da ga i ja vidim... :jez:

Inace, mislim da se prije nije moglo staviti ove mudoratore na ignore. :hm: Cini mi se da sam probao, pa nije islo. :nezna:

Moderatore koliko vidim, ne možeš staviti na ignore. Znam da ti je žao. I meni je.

Link to comment
Share on other sites

Zašto mi moderatori ne vidimo tko kome stavlja ova srca? Čisto da vidim tko je Smuchacu stavio tolika srca? :hahahe: Dam se kladit da je našao dečka na forumu! :yeah:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.