Jump to content

INFO Megane F1 R26


F1CO

Recommended Posts

standardno ko i na svakom
ja osobno odvedem auto u servis, kontrola kocnica, kontrola amotizera + voznja i to je to

Link to comment
Share on other sites

E sad, kontakt njegov ti nažalost nemam, probaj ga naći na fejsu, zove ti se xxxxxx xxxxx, ali nemogu točno potvrditi da je to njegov auto, netko drugi možda može točnije.

Edit: Molim vas da na imena razmijenite preko PM.

LP

Ivan

Link to comment
Share on other sites

Neće ti puno reć jedan od pet-šest vlasnika koliko je imao, dobro ga provjeri ako si baš za njega zapeo. Auto je iz Gospića prodan za manje od 8000 eura, samo da imaš to na umu. :)

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-team-r-26-2.0-t-oglas-12541488

 

bitno da u oglasniku pise 2 vlasnik, a samo u GS imao dva ili tri:jez:

ne znam nista konkretno o autu osim da se pricalo da je dobar:D iskreno nikad nebi pogledao takav auto koji vlasnici drze u sebe dok ima benzina u tanku, mos mislit kako je tko kad sto ulozio/promjenio

Link to comment
Share on other sites

Čudno  da bi netko sa 11k eura spustio na 6.5k:) A ja imam u nedjelju dogovoreno pregled u Istri. PA javim dal me preveslao sa dogovorom :)

Edited by F1CO
Link to comment
Share on other sites

Čudno  da bi netko sa 11k eura spustio na 6.5k:) A ja imam u nedjelju dogovoreno pregled u Istri. PA javim dal me preveslao sa dogovorom :)

11 je bila prva cijena...pa ju je bio rušio na tjednoj bazi...pao je bio na njuskalu na 8 ili tako nesto a otisao na kraju za 6500 afaik...kao sto Rene kaže.

Link to comment
Share on other sites

Kurva od auta na kojoj su posljednjih par "vlasnika" nastojali okrenuti parsto eura i/ili se izguštati malo i frknut ga dalje.

Link to comment
Share on other sites

11 je bila prva cijena...pa ju je bio rušio na tjednoj bazi...pao je bio na njuskalu na 8 ili tako nesto a otisao na kraju za 6500 afaik...kao sto Rene kaže.

Krive informacije imaš sad sam se čuo sa likom koji prodaje auto. Javim dojmove u nedjelju. Samo da nije sve super pa nakon mjesec dana u garažu :)

Link to comment
Share on other sites

Kupac si kakvog bi svatko pozelio:yeah:

hahaha :)  Nikad ne znaš šta si kupio dok ga ne dovezeš doma. Frend je kupio megana 1.5dci full oprema. Išli na preglede sve bilo ok. Nakon tjedan dana ode turbina, pa dizne.... i potrošio pola love kolko ga je platio na popravak. Najbolje bi bilo kad bi kupovao auto od frenda. Tako sam ja sve svoje prodao i svi danas voze nemaju problema. Nisam ni ja pa se nadam da će ovaj biti ok. Ima sve slike, račune, papire od auta. Oko zamađšnjaka i kuplunga su vlasnici prije napravili s**nje jer su nešto krivo ugradili i lupkao je u leru i kod mjenjanja sad je sve novo složeno. Pa ćemo vidjeti ako je ok meni, provjera na servisu što je i sam dečko ponudio da se ode bilo gdje pregledati auto. Još samo da pogodimo dobru cijenu. Brine me remap što je rađen makar se priča da je samo rađen stage 1 što mislim da takav auto to može podnositi ok. Ovisno kako se vozio. Sad priča se da nikad nije bio na stazi, iskreno da je moj bi sigurno bar jednom ga tamo isprobao. al eto bili živi pa vidjeli.

Link to comment
Share on other sites

pista nek te ne brine. vise ga sjebes u dan na cesti po rijeci npr po rupama neg na pisti 2 sata divljanja

Link to comment
Share on other sites

pista nek te ne brine. vise ga sjebes u dan na cesti po rijeci npr po rupama neg na pisti 2 sata divljanja

Sa svojim se vozim ko po iglama, nemoj mi ništa pričat :) Opatija ima još gore ceste jer je na svakih 5m po 3poklopca od šahte.

Link to comment
Share on other sites

pista nek te ne brine. vise ga sjebes u dan na cesti po rijeci npr po rupama neg na pisti 2 sata divljanja

bas i ne... velika vecina auta s foruma nebi otisla na svojim kotacima kuci nakon 2 ure full gasa na grobniku:hop:

Link to comment
Share on other sites

Jer bi pojelo gume. Mislim da ni jedan ne bi izdrzao :D

Link to comment
Share on other sites

Jer bi pojelo gume. Mislim da ni jedan ne bi izdrzao :D

izmedju ostalog:D ali i sve drugo trpi visestruko vise nego na cesti, ulje vrije, ovjes trpi, kocnice gore itd.. najeftiniji je upad na stazu(nije ni to jeftino al aj) da nije trosenja drugih stvari ljudi bi puno vise hodali po grobniku, ovako mozemo samo gledati na tvu:D

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam na aute tog kalibra koji imaju sve up to the job, a to da se trose pakne jbg al da se vise habaju delovi poput ovjesa nevjerujem. A i ulje je ohladjeno itd.

Link to comment
Share on other sites

"2 ure full gasa na grobniku" je više 23 minute akumulirano full gasa, nešto sitno kočnica i skori odlazak u sloveniju po gume. :)
Svaki RS bi trebao moć to izdržat, inače bolje neka bude nekom wallpaper na laptopu.

Link to comment
Share on other sites

Najam staze je oko 2400eura na 4 sata (relano ako imaš 30 auta, ok cifra, ispod toga zaboravi), vozit nećeš moći stalno bit će vas na stazi 15-ak,, odvest ćeš maksimalno 3-4 kruga sa gumama, i da su nove, ubit ćeš ih, doma s njima nećeš moći.

Npr, mene gume koštaju 7k kn, potrošit ćeš pol tanka, možda i više od pola. pločice, diskovi :)

Auto će izdržati, ali nije fora u tome, fora je sve ovo popratno :) 

ONTOPIC: Auto je vožen po stazi, itekako. Ali ako su servisi redovno rađeni, onda tu nema posebno neke glume.

Ja osobno nikad nebih uzeo takav auto, ali nije isključeno da nebih otišao na Grobnik.

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Uz odrzavanje nece autu nista od gasa biti:yeah: ali ako auto promjeni pola sela vlasnika gdje je svaki napravio 5000km u crvenom i jos digao cijenu 500e za dalje nebi iz principa uzeo, mmda uopce ne znaci da je los auto, mozda se zvijezde poklopile i svaki vlasnik pazio i ulagao u njega:D

 

Link to comment
Share on other sites

Najam staze je oko 2400eura na 4 sata (relano ako imaš 30 auta, ok cifra, ispod toga zaboravi), vozit nećeš moći stalno bit će vas na stazi 15-ak,, odvest ćeš maksimalno 3-4 kruga sa gumama, i da su nove, ubit ćeš ih, doma s njima nećeš moći.

Npr, mene gume koštaju 7k kn, potrošit ćeš pol tanka, možda i više od pola. pločice, diskovi :)

Auto će izdržati, ali nije fora u tome, fora je sve ovo popratno :) 

ONTOPIC: Auto je vožen po stazi, itekako. Ali ako su servisi redovno rađeni, onda tu nema posebno neke glume.

Ja osobno nikad nebih uzeo takav auto, ali nije isključeno da nebih otišao na Grobnik.

Od kud imaš info da je vožen? Htio bi i ja imati tu informaciju. Hvala unaprijed

A i smetaju me priče neprovjerene informacije koje se ovdje bezveze daju. Kao ona da je auto prodan za 6500e i slične fore. Valjda je napravljen "takav" auto da se ipak može tjerati u crveno, a možda se i varam.

Auto ću pogledati u nedjelju, pa ćemo vidjeti ako se odlučim kasnije ću prije svega napraviti pregled u servisu. 

Edited by F1CO
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.