Jump to content

INFO Megane F1 R26


F1CO

Recommended Posts

Sa svojim se vozim ko po iglama, nemoj mi ništa pričat :) Opatija ima još gore ceste jer je na svakih 5m po 3poklopca od šahte.

ja isto ne kuzim one sve sahte, ja auto razje su stvorene

Link to comment
Share on other sites

 

 

Od kud imaš info da je vožen? Htio bi i ja imati tu informaciju. Hvala unaprijed

A i smetaju me priče neprovjerene informacije koje se ovdje bezveze daju. Kao ona da je auto prodan za 6500e i slične fore. Valjda je napravljen "takav" auto da se ipak može tjerati u crveno, a možda se i varam.

Auto ću pogledati u nedjelju, pa ćemo vidjeti ako se odlučim kasnije ću prije svega napraviti pregled u servisu. 

Najlakse ces provjeriti ako pogledas knjizicu vozila,ako ju ima, da li je to taj auto,ali mislim da je, samo na ZG regama.

image.jpg

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

A i smetaju me priče neprovjerene informacije koje se ovdje bezveze daju. Kao ona da je auto prodan za 6500e i slične fore. 

Ako je taj Megane bio prodan u GS...onda da, otisao je tamo za neku siću...sad jel 6500 ili 7000 zbilja ne znam.

2015-08-29 02.13.50.png

Screenshot_2015-08-29-01-56-23.png

2015-08-29 02.12.44.png

2015-08-29 02.12.01.png

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

Mladen se baš potrudio. :D

 

A ovo za stazu - u 2-3 kruga nećeš sjebat gume ako nisi retardiran. Ali nakon 10 brzih krugova već budeš dosta potrošio prednju desnu.

O tome koliko se "razvaljuje" auto na Grobniku JAKO ovisi o vozaču (da li ima dobre putanje i/ili premotava volan, npr. ja svaka 2 kruga radim krug hlađenja, ne ulazim u box bez kruga hlađenja, gledam tlak u gumama svaka 3 kruga, ako treba mijenjam poziciju kotača kako bi se gume što ravnomjernije potrošile, ne kočim 3 dana već imam kratka i jaka kočenja da se diskovi nepotrebno ne pregrijavaju i posljednje ali najvažnije - DA LI LOVIŠ SVOJE NAJBOLJE VRIJEME ili si došao se provozati malo) i naravno pripremljenost auta i ugrađene komponente.

Evo jedan trkaći auto:

Combogrobnik_4.jpg

Dirkalni auto i kurveta. :D

Combogrobnik.jpg

Tko kaže da Combo ne juri po zavoju kao Aston? :D

Tada je imao oko 280kkm, sad je na 340kkm.

 

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

bas i ne... velika vecina auta s foruma nebi otisla na svojim kotacima kuci nakon 2 ure full gasa na grobniku:hop:

Frende, 2 ure su minimalno 60 krugova. I još na punom gasu - to je 60brzih krugova. Niste ni svjesni koliko je to. Tu idu nove gume, a sve ostalo na kontrolu te zamjenu po potrebi (u principu nove prednje pločice i napraviti izmjenu ulja). To je jako puno krugova, u prosjeku toliko napraviš na 3 pa čak i 4 track daya sveukupno brzih krugova.

Link to comment
Share on other sites

E bravo rene, sad jos napisi opcenito troskove oko izleta na grobnik.. Ja bi al ce opet netko s opasnom pilom reci da lazem(jer sto ka znam s cliom od 50ks:(

Link to comment
Share on other sites

Moje iskustvo je da u 2h što platim track day, odvozim max 10 brzih krugova, ostalo otiđe na pripremu auta, krugove hlađenja, zajebanciju u boxu i sl. To nije neki trošak. Osim ako nisi došao loviti svoje najbolje vrijeme, a onda se pozdravi sa gumama (odnosno, možeš se i dalje voziti na njima po stazi, ali zaboravi skidanje vremena).

Svojevremeno sam izračunao da me track day na Grobniku košta oko 500€ u prosjeku (od toga je 500kn staza) ako ideš jurit, a ne vozit se i zajebavat se (kao što sam išao sa Combom npr.) . Vjerovali ili ne.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Od kud imaš info da je vožen? Htio bi i ja imati tu informaciju. Hvala unaprijed

To je drugi otišao dolje... jer sutra idem u istru pogledati ovog drugog. Navodno su 3 bijela u Hr. 2 su slagana a jedan nije diran ništa.

Link to comment
Share on other sites

To je drugi otišao dolje... jer sutra idem u istru pogledati ovog drugog. Navodno su 3 bijela u Hr. 2 su slagana a jedan nije diran ništa.

Taj bi auto davno bio kod mene... ali nije :) Imam novce... ti vidi :) Ovaj je imao minimalno 7 vlasnika... 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

i kak je proslo? ne javljas nista:D

 

Nisam čitao post! Previše cijeni auto i ne mogu dati te novce za taj auto. Nisam osjetio nikakve probleme na autu i stvarno ide dobro. Treba nove gume ovu su čelave, nove prednje kočnice, i treba vratiti ktr-ov zamašnjak, on je promjenio kuplung i kupio originalni zamašnjak jer je navodno kad ga je kupio ovaj lupkao i nisu mu znali složiti sa ktr-ovim koji je bio gore. Tako da se auto vidim još uvijek prodaje za 10700e sad a to je od Vitomira. Znači prošlo je kroz njega 6-7 kupaca.

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa ak su stavljali obicnu lamelu za dmf na KTRov SMF onda me ne cudi da je lupkao. a i ako ne vozis trke je svakako bolje imat dmf. jbg malo ga previse cijeni kao i vecina.

Link to comment
Share on other sites

Ma ne kad ga je kupio navodno je lupkalo u leru sa ktr-ovim dijelovima, makar su nešto prčkali po tome u već u Gospiću. Ali su belinići rekli da se uzme taj zamašnjak i da će ga oni natrag ugraditi i da će raditi kako treba. A ovaj je odveo to nekom liku i istri i nije mogao složiti pa su uzeli komplet sve original cca 1000 eura.

Ne znam za taj auto nebi dao više od 8000e i možda je i to nekome previše. Ali 9500 koliko je ponudio zadnje jer nije htio uzimati u zamjeni je puno. Jer ima još 2000 eura ulaganja na njemu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zanima me koliko je kataloska trenutna vrijednost od R26 2007godina. Zbog poreza me zanima ako se kupi.

Da li poslje nove godine ce biti nesto jeftinina posto ce bit godinu stariji auto.

 

Link to comment
Share on other sites

Biti će jeftinije nakon nove godine, a možda bi se isplatilo uzeti procjenitelja pa da ti on odredi vrijednost a ne porezna koja se strogo drži kataloga.

Link to comment
Share on other sites

A nije na odmet i planirati tamo poslije obracuna porezne ( mislim treći mjesec ) pa ne platiš godišnji porez...

Link to comment
Share on other sites

Ma prodao sam 197icu.

Pa gledam r26 ili 250 265trophy .sto uleti a da je top. Ne razbijan i jos dosta stvari gledam.

Link to comment
Share on other sites

Zanima me koliko je kataloska trenutna vrijednost od R26 2007godina. Zbog poreza me zanima ako se kupi.

Da li poslje nove godine ce biti nesto jeftinina posto ce bit godinu stariji auto.

 

cca 70/75tkn

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.