Jump to content

RS garaža- 197 & 200 Akrapovič


Marekk

Recommended Posts

Da, da, isplati se u toj varijanti :) vidi se da je auto ok

Ja sam na svom shebao rozetu na parkingu od stubic i platio oko 170 € u ASP-u u SLO (oni su ovalsteni za Renault i Akrapovic) 

Nisam znao da su tako zajebane cijene u Renaultu, moj koncesionar nije mogao nabaviti rozetu Akrapovic, morao sam u SLO u direktno...

Link to comment
Share on other sites

Vec duze vrijema razmisljam o drugom setu i evo napokon nesto lijepo. Inace mi se oz ne svidja a turiniji kostaju ko suho zlato.

Stoga mozes li podijelit s nama koliko su te dosle i gdje si ih narucio? 

Link to comment
Share on other sites

Stoga mozes li podijelit s nama koliko su te dosle i gdje si ih narucio? 

Kod nas ih imas u Uljadirekt-u... cca 1000 kn

...u Njemackoj na felgenoutlet webu. 

Link to comment
Share on other sites

Pa imam i ja leću, a nemam perače. Ima farove s lećom, ali nema ksenone...

Link to comment
Share on other sites

Ovo gore je auto od dragana, na njemu su moje felge. Ja ih kupio i vozio 2mjeseca pa prodao njemu. Vidite da je na pocetku posta 7 mesec 2014. Od onda se svasta promijenilo.

A nema on perace jer je naknadno stavio farove s lečom. 197 koji ima xenon ima i perace. A redizajn nema xenon nego samo halogenke s lecom

Edited by Marekk
Link to comment
Share on other sites

sve receno, jos samo treba da su felne 8,4kg, sa dunlopom sportmaxx rt xl su oko 16,9kg... ista tezina bi bila i sa recimo conti sc5, sa ostalim gumama tocak izadje izmedju 17 i 18kg...

 

marekk, daj procitaj onaj pm sto sam ti poslao :)

Edited by dragan197
Link to comment
Share on other sites

Kod nas ih imas u Uljadirekt-u... cca 1000 kn

...u Njemackoj na felgenoutlet webu. 

hvala za info. Definitivno ulaze u obzir za sljedecu ljetnu sezonu

Link to comment
Share on other sites

Braca sivi ? 

Imam na prodaju orginal od 197ice srebrne alu 17...ponuda 2 dana stoji ako koga zanima.

Marek auto je lijepo za vidjet na cesti i u voznji ;) , pozuri se sa 2015om slikma ovo je jos 2014. Decki ni neznaju sto sve slijedi.

20151009_123032.jpg

Link to comment
Share on other sites

jako je zanimljivo kako oko prednjeg tocka deluje da bas ima malo prostora, i da je samo pitanje momenta kad ce negde zakaciti, ali u praksi maltene nema sanse da se to desi. i ja sam se prvo istripovao kako je bas previse legao, ali posle dve voznje sa nas vise unutra, preko fruske gore po dosta valovitom asfaltu, ni u jednom momentu nije zakacio nigde.

Link to comment
Share on other sites

Ovako mora prednja kraj bit kad na jami krene zapinjati ;) 

Ima clio dosta lufta, isprobano pred koji dan. I to samo u zavoju.na ravnom ne 

IMG-20151008-WA0034.jpeg

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Uleti u kruzni neki manji i probaj ga odvozit na granici pa ce ti strugat sigurno. Meni je strugalo na gewindama s nama dvojicom na malo visljoj postavci od ove. Malo je previse legao naprijed na stock amortizerima i drugim oprugama.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.