Jump to content

Megane 2,phase 1 - ugradnja tvorničkog xenona


Silvester

Recommended Posts

Još jedno pitanje...
Malo sam se jučer igrao s time i spojio vozačev far no kada sam uključio poziciju, zasvijetlio je žmigavac u faru i žmigavac na blatobranu. Dalje nisam palio jer me bilo strah da nekaj ne skurim...

Pretpostavljam da sam negdje fulao u spajanju žica, jeli tako?

Link to comment
Share on other sites

pazi sa koje strane gledas konektor...to zna najcesce bit problem jer ih oznacavaju uvijek sa zadnje a mnogi gledaju to isto sa prednje..

Link to comment
Share on other sites

Jučer se poigrao s farovima i riješio sve. Xenoni rade ko novi. Čak i motori za nivelaciju rade, svaki puta vrate snop na istu visinu. Nisam sada ujutro vidio da li ga dižu u vožnji. Večeras slijedi daljnje testiranje.

Nego, slučajno su mi se spojile žice od mase i pozicije i zaiskrilo je na čas i sada nemam pozicije na lijevoj strani auta, niti naprijed niti iza. Gledao sam osigurače ispod volana i tamo su svi OK. Da li ima još negdje neki osigurač koji je riknuo? Na desnoj strani je sve OK. Probao sam žaruljice i one su OK.

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima, našao sam onog koji je riknuo. Samo kaj je pristup užasan.

Sada sve radi konačno! :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.