Jump to content

Nova Renault Alpine


dolac

Recommended Posts

Misljenja sam da Alpine zasluzuje zasebni topic (nisam ga nasao prije) pa evo par info sto sam nasao..

Nissanov motor, cca 270ks

par slikica :)

1779681_1682064688689714_832558988629489 11954817_1682064698689713_76903339039793

11949460_1682064725356377_38720852939802 11988503_1682064738689709_80575915875288

11742713_1664014863828030_57875094187054

 

I demo video

Link to comment
Share on other sites

Od kad su izbacili ove rendere, tj. slike, negdje početkom godine, do danas ni riječi o novoj Alpini. Mislim da bi to mogao biti jedan od zanimljivijih noviteta posljednjih godina. Nešto su svi utihnuli...

Link to comment
Share on other sites

Takav auto bi DRL trebao imati na braniku široko, a ne ovako u sredini...

Jel ima sa 5 vrata? :hahahe:

Link to comment
Share on other sites

Od kad su izbacili ove rendere, tj. slike, negdje početkom godine, do danas ni riječi o novoj Alpini. Mislim da bi to mogao biti jedan od zanimljivijih noviteta posljednjih godina. Nešto su svi utihnuli...

Slabo pratis. Bilo je itekako vijesti. Neke sam i ja objavljivao na temi renault novi modeli.

Link to comment
Share on other sites

I kakve je koristi za obicne smrtnike. Skupa kad je nova, jos skuplja u godinama, ostaje samo da se divim posterima.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

1.6T 250ks i 1.8T 300ks(za vjerojatno buduci meg 4rs)

1.8 tce za sve verzije.

Spominju se tri varijante 250,275 i 300 ks. S tim da bi kod prve dvije razlike bile samo u software-u, a kod zadnje bi bilo dorada na motoru.

 

 

FB_IMG_1455644624305.jpg

 

 

Ove slike su od proslog koncepta, ne ovog zadnjeg.

 

Capture4.thumb.jpg.331d02e60b84cf17666a0

Link to comment
Share on other sites

Ma ovo će vjerojatno biti u rangu Peugeota RCZ, a svi znamo koliko on košta, i koliko ih ima na cestama...

Link to comment
Share on other sites

Ma ovo će vjerojatno biti u rangu Peugeota RCZ, a svi znamo koliko on košta, i koliko ih ima na cestama...

Kod nas ih nema...ali ih po Austriji i Njemackoj viđam (ne samo na sleperu) 

 

20150309_150628.jpg

Link to comment
Share on other sites

A i nije nešto pretjerano skup, moglo bi ga bit dosta na cestama !

kaj se zna okvirna cijena?

Link to comment
Share on other sites

30-35t€ se spominje

Ti si ocito raspolozen za davanje bezinformacija. :aua:

 

kaj se zna okvirna cijena?

Ma lupetaju gluposti. I jos te usporedbe u pugom RCZ. Gdje samo pronalaze inspiraciju za sve tu gloposti koje izvaljuju?!

Cijena ce biti izmedju 40 tisuca eura za najjeftiniji model i 50 tisuca eura za najjacu verziju koja ce izaci godinu nakon ove prve.

 

Link to comment
Share on other sites

Ti si ocito raspolozen za davanje bezinformacija. :aua:

zato sto se spominju i cifre 50000£

I 30t i 40t£

I € i $ 

?  svaka stranica ima svoje lude izvore.

treba cekati dok izade , na nase trosarine i sve bit ce kakogod fina cifra?

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

To i nije auto za svakog i za svaciji dzep. Ni Alfa 4C nije jeftina...a to je ta "klasa" auta...

Link to comment
Share on other sites

Ma lupetaju gluposti. I jos te usporedbe u pugom RCZ. Gdje samo pronalaze inspiraciju za sve tu gloposti koje izvaljuju?!

Cijena ce biti izmedju 40 tisuca eura za najjeftiniji model i 50 tisuca eura za najjacu verziju koja ce izaci godinu nakon ove prve.

 

dobro svak ima pravo na svoju usporedbu i misljenje ;)

da li znas jel ta cijena vazi i za hr trziste? ili ce kod nas bit 50k eur za osnovni model? 

u svakom slucaju auto nece bit za svaki dan, ali mi se jaaaako svidja :)

Link to comment
Share on other sites

Ti si ocito raspolozen za davanje bezinformacija. :aua:

 

Ma lupetaju gluposti. I jos te usporedbe u pugom RCZ. Gdje samo pronalaze inspiraciju za sve tu gloposti koje izvaljuju?!

Cijena ce biti izmedju 40 tisuca eura za najjeftiniji model i 50 tisuca eura za najjacu verziju koja ce izaci godinu nakon ove prve.

 

S kim se ti boriš?

Nisam čitao, nije me briga, i koliko god da košta, ja ga kupit neću pa mi je svejedno. Ali sam napisao "vjerojatno" jer mi je najslicniji RCZ-u.

A ako tebi muda titraju na to što što ćeš prvi objaviti neki C/P sa stranih portala, samo izvoli...

Link to comment
Share on other sites

dobro svak ima pravo na svoju usporedbu i misljenje ;)

da li znas jel ta cijena vazi i za hr trziste? ili ce kod nas bit 50k eur za osnovni model? 

u svakom slucaju auto nece bit za svaki dan, ali mi se jaaaako svidja :)

Prednji pogon, motor sprijeda - zadnji pogon i motor smjesten po sredini.

Bas za usporedbu.

 

Rano je jos za cijene kod nas. Ono sto svi u renaulta isticu je da ce biti upotrebljiv za svakodnevnu voznju (vjerojatno tu misle na udobnost u voznji - jer je ovaj automobil dvojsjed) i da ce odrzati dna orginalne alpine:

mala masa, agilnost i super uzitak u voznji (cak i pri manjim brzinama).

 

Info sa renaultove stranice

 

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.