Jump to content

Nova Renault Alpine


dolac

Recommended Posts

On 14. 06. 2019. at 16:03, LeoRS said:

Slazem se, al mi golf nije napet, cupra mi se svida zato. 

fuj to, jeftilen golf, još gore

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam htio reći Porsche jer oni znaju napravit čudo čak kad i nisu na papiru nešto posebno. Ali ovo... ?

Doduše, nisam bio daleko - baš je za zericu. Kaj ti znači lightweight auto...

Pri brzini me isto iznenadio, da je brži od Supre i TT RS!!

Na kočenju je neočekivano ... loš. Možda je do guma i onog smeća od Bridgestonea kaj stavljaju gore iz tvornice.

Edited by IcyTexx
Link to comment
Share on other sites

Jeste li uopce primjetili da je alpina remapirana na 300ks?

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Naravno da jesmo. I da je lakša i da je remapirana. Zato i je u društvu s autima koji imaju 350-400 ks.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

https://www.autoexpress.co.uk/alpine/a110/108262/new-alpine-a110s-2019-review

If anyone was concerned Alpine might have spoiled the A110 by making this S version even stiffer and more focused, they needn’t have worried. The A110S builds on the delightful formula served up by the regular car by adding a dynamic edge that pushes it closer to a Porsche 718 Cayman than ever before. One of the very best sports cars on sale just got better.

🥳🥳

Edited by homer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naše table ili stranac? Moram priznati da a110 još nisam sreo uživo.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Generalno kasnim s praćenjem teme iako sam slinio nad tim slikama daleko u 2016./2017. dok sam još radio za Renault. Čisto nekakvih ''novih'' informacija Alpine u Pure verziji sa doplatama za 18 cola alu felge, veće 6 klipne 320mm prednje/4 klipne 300 mm zadnje kočnice, parking senzorima naprijed i straga + kamera za vožnju unatrag, Focal premium setom zvučnika odnosno sound systemom, boljim infotainmentom košta kao i Porsche 718 Cayman u osnovnoj izvedbi sa automatikom bez doplata. Kod nas se cijena uz dodani PDV 25% i PPMV penje na vrtoglavih 520000 kn. Usporedbe radi za te novce se kupi Audi A5 coupe redizajn u srednjem paketu opreme bez doplata sa V6 TDI motorom od preko 300 konja i quattro pogonom.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Black.Tip said:

Generalno kasnim s praćenjem teme iako sam slinio nad tim slikama daleko u 2016./2017. dok sam još radio za Renault. Čisto nekakvih ''novih'' informacija Alpine u Pure verziji sa doplatama za 18 cola alu felge, veće 6 klipne 320mm prednje/4 klipne 300 mm zadnje kočnice, parking senzorima naprijed i straga + kamera za vožnju unatrag, Focal premium setom zvučnika odnosno sound systemom, boljim infotainmentom košta kao i Porsche 718 Cayman u osnovnoj izvedbi sa automatikom bez doplata. Kod nas se cijena uz dodani PDV 25% i PPMV penje na vrtoglavih 520000 kn. Usporedbe radi za te novce se kupi Audi A5 coupe redizajn u srednjem paketu opreme bez doplata sa V6 TDI motorom od preko 300 konja i quattro pogonom.

Da ali...Audi i Alpine su dva različita svemira...niti se ne trude biti isti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Poznavajući mentalitet naših prostora...velika većina bi birala A5 coupe ispred A110...

Link to comment
Share on other sites

Poznavajući mentalitet naših prostora...velika većina bi birala A5 coupe ispred A110...
Ne vidim te auto kao direkt takmace.

Kaj se tice davanja naravno da su previsoka, mi smo pod cizmom poreza za koje ne dobivamo puno u uzvrat. Ne ocekuje skoro pa nista na HR table.

Fun fact, privatni auto Gordon Murraya je upravo A110

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.