Jump to content

megane III dci, ali koji?


pere

Recommended Posts

Pa dobro taj 90 ks je trom ali za po gradu je dosta...110 je ok...e sad sto se tice robusnosti moj je utegnut i jedino sto sam cuo da skripi je papucica kuplunga...al to svima skripi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • pere

    16

  • filipbabok

    8

  • Livio

    4

  • dajmirenault

    2

Ma dosta je to njima naravno, nije to auto za divljat. I išli su njim već na more i po staroj i po autoputu i auto je ok.

Ma i ovaj je na oko utegnut, stvarno auto izgleda ko nov izvana i iznutra, bio kod majstora prije kupnje i auto je nahvaljen u svim segmentima. Ali ta jeftina krajnja obrada se itekako vidi..

Link to comment
Share on other sites

7 litara po Zagrebu (semafori, kreni-stani, većinom vožnja prva-druga-treća) uopće nije puno. meni po Splitu troši 7,5 (zbog poznatih splitskih crvenih valova i uzbrdica), ali zato na otvorenoj (npr Zg-St starom cestom) potrošnja pada na 4,2 a na autoputu je 5-7 ovisno o vožnji (5 ako voziš 120, 7 ako voziš 160) što je po meni jako dobra potrošnja

Link to comment
Share on other sites

Zadnji put Zadar-Valpovo je trošio 5,1 na zimuljama, prosjek brzine 84,6 km/h. Zadar-Zagreb AC, Zagreb - Valpovo podravskom magistralom.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.