Jump to content

Megane 4 RS


dolac

Recommended Posts

Probao, vozio i meni pase.

*ebo ove testove.

I to kaj dolac veli, *ebo te ta sekunda od 100-200 il kolko vec, ako to osjetis pod dupetom svaka cast, al koji k onda gubis vrijeme na forumu, a nisi na nekom racetracku.

Zivis zivot trkaca jbte

Link to comment
Share on other sites

Mislim da pretjerujete malo. U svakodnevnoj upotrebi ta sekunda gore dolje, ne znaci baš ništa. Nadam se da cu ga uskoro probat, a i po Jurinom osmijehu na testu, iskreno sumnjam da je baš tako dosadan. 

Link to comment
Share on other sites

Naklon obojici za ove riječi, zakaj uopće volim Renault, vozio ga deda, vozio ga stari, krenuo s "katricom", preko kampusa, petice, 18estice, 19estice...pa par GTLki u nestašici i sranjima, ja sam imao Twinga, Mega 3, šogor Scenica/Twinga, stari je imao izlete na škodu, sada Duster...

Jednostavno, Renault ne kalkulira, ne puca konzervatizmom, nikada evolucija, uvijek revolucija...i opet, meni je najljepši. jebiga

Rekord pada :)

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno, Renault ne kalkulira, ne puca konzervatizmom, nikada evolucija, uvijek revolucija...i opet, meni je najljepši. jebiga

Rekord pada :)

Potpis! Renault je uvijek imao hrabrosti i radio dizajnerski lijepe automobile. Po meni je megane coupe jedan od najljepših kompakata ikad. Izasao prije 10 godina i jos izgleda svježe i moderno. Pogotovo rs. Možda sam subjektivan, ali kad vidim kakve dosadne kutije drugi rade, džabe im kaj su brži, kod mene neće u garažu. Mislim na gnojfa i slične dosadne varijacije na temu.. 

Link to comment
Share on other sites

Potpis! Renault je uvijek imao hrabrosti i radio dizajnerski lijepe automobile. Po meni je megane coupe jedan od najljepših kompakata ikad. Izasao prije 10 godina i jos izgleda svježe i moderno. Pogotovo rs. Možda sam subjektivan, ali kad vidim kakve dosadne kutije drugi rade, džabe im kaj su brži, kod mene neće u garažu. Mislim na gnojfa i slične dosadne varijacije na temu.. 

Po meni se usrao sa cetvorkom. Jer vise nema coupea pa uzmi za usporedbu 3 coupe i 4. Po meni korak nazad u dizajnu. Svak ima svoje al ja ga nebi kupio. Ni obicnog ni rsa.

Link to comment
Share on other sites

Djelomično se slažem s tobom. Ni meni se četvorka nije sviđala, pogotovo jer je 5 vrata. Ali kad sam ga vidio uživo, iznenadio sam se koliko bolje izgleda nego na slikama. Opet od svih ovih na testu najljepše izgleda. Nažalost, danas se rade auti koji će se svidjeti ovim novim generacijama i ide se na smanjenje troškova pa dobiješ to šta dobiješ. Čak mi i civic uopće ne izgleda loše, samo da su malo taj zadnji kraj sretnije riješili. Al bar imaju hrabrosti, za razliku od većine. 

Link to comment
Share on other sites

Evo kako danas izgleda auto novinar i na što obraća pažnju tj što je danas bitno kod dizajniranja vozila...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kako bilo,na testu gdje su bili megi,pug 308,leon,civic i i30 je nas megs skoro pa najgore proso.... Zemljak ga spasio od dna.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kako bilo,na testu gdje su bili megi,pug 308,leon,civic i i30 je nas megs skoro pa najgore proso.... Zemljak ga spasio od dna.

 

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

 

 

A na testu evo magazina koji je ipak dosta cjenjeniji od ovog recenzera (mislim da radi za auto express magazin) od 10 hot hatch-eva megane su proglasili drugim odmah iza civica - kao i na jos par magazina kao sto su what car, autocar itd.

Sto se civica tice vidi se da je to mocan stroj i da se posteno i dugorocno radilo na njegovom razvoju, tako da ce trophy trebat biti nesto stvarno posebno da ga skine s trona.

Link to comment
Share on other sites

 

dzabe im onaj brzi krug bez laserskog mjerenja.. ako je tu ovaj sporiji 1" na maltene minutu onda bu na ringu 7" sporiji (4" brzi od prethodnika).. kako god, biti ce zanimljivo :)

Link to comment
Share on other sites

Kad vec pricamo o milisekundama i ringu trophy je na treninzima i na suhom radio oko 7.46 tu negdje jer na dan rekorda je bilo vlazno. A novi obicni 280 cup nije sigurno brzi od starog r-a. Al to je tak i tak nebitno.

Link to comment
Share on other sites

na zadnjoj fotki zbog kuta svijetlosti i folije na prozoru izgledaju kao boja dobrog crvenog vina! :hearts; :hearts;  

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.