Jump to content

Megane 4 RS


dolac

Recommended Posts

Ak nije performance onda nema diff, sta je u kurcu.

Nije, slušaj što kaže na početku.

U tom trenutku sam prestao gledati test jer je neravnopravan u startu.

Link to comment
Share on other sites

Cisto me zanima trophy. Jel 20hp vise dovoljno za obaranje rekorda i jos tih nekih par stvari na ovjesu. Steta sto on nije na testu

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cisto me zanima trophy. Jel 20hp vise dovoljno za obaranje rekorda i jos tih nekih par stvari na ovjesu. Steta sto on nije na testu

zato i sluzi ovaj da im ispituje teren a onda ce trophy doc spreman:trk:

Link to comment
Share on other sites

zato i sluzi ovaj da im ispituje teren a onda ce trophy doc spreman:trk:

Rekao bih, skupa skola, a i reputacija pada s takvim pristupom
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rekao bih, skupa skola, a i reputacija pada s takvim pristupom

a jebiga, ne mogu ni oni tolko god bit na samom vrhu.. cak i bolje, napokon da je konkurencija sve jaca, sad ce bit svakako zanimljivije.. pa nije mrs4 sada spor ili los auto zato kaje desetinku dve sporiji od konkurencije.. 

eno vam gtr r35, nekad prvak svoje klase, danas nikog ne moze pratit pa? doc ce sljedeci, brzi, jaci, brutalniji.. tome i sluzi zdrava konkurencija :)


 

Link to comment
Share on other sites

a jebiga, ne mogu ni oni tolko god bit na samom vrhu.. cak i bolje, napokon da je konkurencija sve jaca, sad ce bit svakako zanimljivije.. pa nije mrs4 sada spor ili los auto zato kaje desetinku dve sporiji od konkurencije.. 

eno vam gtr r35, nekad prvak svoje klase, danas nikog ne moze pratit pa? doc ce sljedeci, brzi, jaci, brutalniji.. tome i sluzi zdrava konkurencija [emoji4]

 

Nisam ni rekao da je spor, sigurno ce naci svoju publiku.

Neka on vozacki ostane i dalje postojan

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Što je sa testnim  meg4 rs ovaj sa zg regama, je li istina da je bez prednje kraji? . Ne mislim na onog što kruži netom slika stranih tabli takoder sto nema prednje strane . nego  domaći naš. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Šteta što je pištolj oprema i nema CUP ovjes/šperu.
Zvali me baš dan ranije da ga vidim.

Nisu ga ni regali još, dedu nadrkali da naruči RSa. Car.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Raptor6767 said:

Šteta što je pištolj oprema i nema CUP ovjes/šperu.
 

Da, dosta je socijalan iznutra. 

IMG_20181002_153415.jpg.edd51a48451d733297aa355a6c52e582.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu, taman paše uz ove socijalne traperice s rupama. :D

Edited by IcyTexx
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

A sta ce nekome u RSu uopce taj ogromni ekran i posebna muzika i ne znam kakve kerefeke? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ti to ne kuzis, da mogu postati na trackdayu prek tog ekrana na instafejsu da su tam! Joj Antune, na niš ne misliš. Da te čuju Luka i Borna u q..... bi te sterali ?

Edited by GTT
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Aha, pa logicno, bas sam bedasti! ?

Ona si i najnoviju Bieberovu pjesmicu mogu stalno gledati na ekrancicu tom krasnom dok se furaju po gradu kuis onoooo? ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dakle, nemogu vjerovat. Koji je vama ljudi? Napišem da mi izgleda socijalno riješen ovaj središnji greben na autu od 35k eura i odmah neka pljuvačina ko da sam Kimka Dašijan i zgrožavam se kaj ljudi furaju zaru, a ja LV drek papirom brišem dupe. Da se razumijemo i veliki ekran mi izgleda socijalno, s onim bezelčinama okolo i mislim da su to morali i trebali bolje riješiti. Ili moram tražiti dopuštenje za iznijeti svoje mišljenje na forumu, da se ne bih nekome gadilo, jer očito moramo svi isto misliti? 

@IcyTexx i socijalne traperice su iz zare, jeftinije su ako kupiš s rupama. Skupljam za veliki ekran da mogu nakeljit na svoj luksuzni meg rs iz 2010, pa nemam za čitave. #hrvatske tragedije

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, homer said:

Dakle, nemogu vjerovat. Koji je vama ljudi? Napišem da mi izgleda socijalno riješen ovaj središnji greben na autu od 35k eura i odmah neka pljuvačina ko da sam Kimka Dašijan i zgrožavam se kaj ljudi furaju zaru, a ja LV drek papirom brišem dupe. Da se razumijemo i veliki ekran mi izgleda socijalno, s onim bezelčinama okolo i mislim da su to morali i trebali bolje riješiti. Ili moram tražiti dopuštenje za iznijeti svoje mišljenje na forumu, da se ne bih nekome gadilo, jer očito moramo svi isto misliti? 

@IcyTexx i socijalne traperice su iz zare, jeftinije su ako kupiš s rupama. Skupljam za veliki ekran da mogu nakeljit na svoj luksuzni meg rs iz 2010, pa nemam za čitave. #hrvatske tragedije

Hahaha, a vidis da se svi uzjebu cim napises nesto sto nekome nije po volji, neki samo sto nisu poceli motat kablove i bjezat s interneta. Btw. slazem se za ekran, iako mi se ni onaj veci ne svida radi tog grebena ali je puno bolje, al prije bi reko da je to mana talismana, koji je vec visa klasa a izgleda nikak u odnosu na druge iznutra.

Edited by LeoRS
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.