Jump to content

Clio 2 1.5DCi/1.9DCi


kristijan1710

Recommended Posts

dal planiras u bunker stavljati kakve utege da dobijes na boljem balansu? kolko je ovaj motor tezi od 1.5?

idu li diskovi na zadnji most?

Link to comment
Share on other sites

dal planiras u bunker stavljati kakve utege da dobijes na boljem balansu? kolko je ovaj motor tezi od 1.5?

idu li diskovi na zadnji most?

Mislim da nece biti potrebno. Al vidit cemo kad dodemo do toga dijela.

Da ici ce diskovi na zadnji most, i naprijed ce ici 280 diskovi.

Link to comment
Share on other sites

zelis reci da je nemoguce dobiti iz ovoga motora 250ks?

imas neke informacije ili?

nije to TDI

sumnjam da ce ic preko 170-180 bez vecih problema...190 max maxeva, to sam najvise vidao na 1.9 dci...raspitaj se malo kod lika onog sta u gorskom kotru imao petardu 1,9 dci sa tako negdje 190ks...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nece biti potrebno. Al vidit cemo kad dodemo do toga dijela.

Da ici ce diskovi na zadnji most, i naprijed ce ici 280 diskovi.

Nije malo 280 mm naprijed za 250 KS? Mada, razumijem da je problem utrpati nesto vece od toga. Iz tog motora ide sasvim lijepo 250 KS, sa zamjenom dijelova motora, naravno. 

Link to comment
Share on other sites

nije to TDI

sumnjam da ce ic preko 170-180 bez vecih problema...190 max maxeva, to sam najvise vidao na 1.9 dci...raspitaj se malo kod lika onog sta u gorskom kotru imao petardu 1,9 dci sa tako negdje 190ks...

u Rijeci ti je bio 1.9dci s 220tak konja... isti kao moj.. na grobnickoj ravnici je punio 240...

nije tdi nego je bolji od tdi-a jer su mnoge stvari mnogo bolje napravljene nego na istom. injektori su dosta za 380Nm mozda jos malo vise.. fabricki itd itd dok tu vec na tdiu moraju veci ulosci i pm..... 

 

Link to comment
Share on other sites

kako mislis u cemu ? pa kazem u istom megane 2 kao moj, i taj je imao samo laguna 2.2dci turbinu.. mnogo manja i slabiju od moje ili ono sto je plan staviti ovdje.

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

Prvo covijek nebi ulazio u to da se nerazumije u poso.

Drugo sva sreca da oce podijelit takav super projekt na forumu s obzirom na glupe komentare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ala je prljaaav

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jesu to čelične od megana na njemu? Izgledaju bolje od mojih alu ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim intercooler, ako je imobilizator likvidiran ocekujem nekog dima kroz grad :

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jesu to čelične od megana na njemu? Izgledaju bolje od mojih alu ?

Ma ovo je za prvu ruku. :)
 

Jel prohodao?

Vidim intercooler, ako je imobilizator likvidiran ocekujem nekog dima kroz grad :

 

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

 

 

Nije, imam ceremonije s time, inace bi bilo prejednostavno. Znate i sami, zasto bi bilo jednostavno ako moze biti komplicirano.

Meganov ECU je edc16 i nepostoji likvidiranje imobilizatora, tocnije bez meganovog uch i jos par stvarcica nema teroije da ECU motora funkcionira. Probao sam sve i svasta al jednostavno neide.

Nazalost mi je to danas hans potvrdio. Nema teorije da ista od clia komunicira s ECU motora od megana.

Izgleda da nakraju ipak bude clio na karticu :kava:

Link to comment
Share on other sites

To mi je bas zadnja zadnja opcija. Jer nemam nikakvog iskustva s tim, pa bi to trebalo sve proucavati.
Ali mora se i ovako naci nacin da to radi. Samo treba vremena i zivaca. :kava:

Link to comment
Share on other sites

imam 16ke koje bi legle cliu ko budala samar :) 

Link to comment
Share on other sites

Hvala na ponudi al idu gore 15". Iako mi je to trenutno zadnja briga :aua:

Link to comment
Share on other sites

Celicane ostavi meni za dusu. Ratkape cu ti ja pokloniti, jedne fali komad i izgrebane su od parkinga. Da bude kao najobicniji dci kakve bake voze na plac!

Link to comment
Share on other sites

Iiiiiiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaa :respect:

Link to comment
Share on other sites

To to.. Bit ce nesto od ovoga :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.