Jump to content

Clio IV (općenito)


android-split

Recommended Posts

10 minutes ago, laci said:

Vidim da si se ubio od paženja

Pažen mažen nikad ubijan na hladno 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Jooj decki kazem pazen ko alfa...nikad paljen za relacije manje od 10 km...doduse motor je perfektan jedino sto je srotara

Link to comment
Share on other sites

Može li netko slikat set za krpanje guma, ono u gepeku. Kupio sam polovnog pa da vidim od nekoga ko je kupio novog sta ima.

Clio 4 je u pitanju

Edited by pero00
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sta bi bilo kad bi ubacio ovaj akumulator u auto..znam da mora imati SS funkciju al to svejedno i nekoristim.

IMG_20231208_121132.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ma zajebajem... Provjeri napon punjenja.. Ako je veci od 14.5 onda nemoze obicni aku.. Jer imaš "pametni alternator" onda ide efb.... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozdrav ljudi imam pitanje.

Nedavno sam na cliu 1.5dci 90ks mijenjao akumulator, možda prije mjesec dana. Sada prilikom svakog možda 10-og paljenja kada ubacim karticu u auto prvo zapišti 2 puta i baci neku brzu poruku koju ne stignem ni pogledati. Auto ide sve normalno, normalno pali. Jel imao možda netko sličnu situaciju?

Link to comment
Share on other sites

Možda se treba novi aku prijaviti ili imaš grešku zbog starog?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Auto mi ima typre pressure senzor, danas prvi puta provjeravao gume od kupovine prije 3 mjeseca, negdje sam ja pročitao da treba biti 2.2 bara, u mojima bilo 2.5, gore su gume 185/65 R18 88H, ja ispustio na 2.2(zašto? A eto pročitao sam negdje). Mene pati sad taj senzor, upalim auto on ništa ne javlja da je ispušteno ili išta, pokrenem taj vrag samo pise launched i to je to. Sad pitanje jel taj senzor tako radi ili kako, nije mi jasno, do nedavno sam vozio auto od cca 25 godina pa mi je dosta toga novo.

Link to comment
Share on other sites

pa ispusti na jedan bar pa vidi ako ce onda upaliti

si siguran da ima senzore?

Link to comment
Share on other sites

Po broju šasije da, kad se da kontakt i onda izbaci onu ikonicu kad popali sve

Link to comment
Share on other sites

Uslikaj naljepnice na vratima vozača pa dobiješ odgovor 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj crni dio stražnjeg branika mi je izbljedio od starosti, probao sam sa par onih sprejeva koji kao obnavljaju takvu plastiku ali to je sve bilo kratkog vijeka. Ja bih to riješio tako da malo pobrusim ručno i  pređem lakom u spreju, jel bi ovo bilo ok? https://www.bacelic.hr/Proizvod/plastic-lackspray/9436

I drugo pitanje je može li se taj crni dio branika skinuti bez većih komplikacija ili mora kompletan branik ići dolje?

 

Hvala


RW6xNLF.jpeg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Displayname said:

Ja bih to riješio tako da malo pobrusim ručno i  pređem lakom u spreju

Ne vidi se to s mjesta vozača 

Ne bih ja to ništa dirao 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Moguće je to riješiti sa puhalom vrućeg zraka,. no lako se je zeznut ako se pretjera jer će se savit . Najbolje nać sličan materijal i probat .Dakle obično iz lidla ili kauflanda  puhalo .

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, trapavi said:

Moguće je to riješiti sa puhalom vrućeg zraka,. no lako se je zeznut ako se pretjera jer će se savit . Najbolje nać sličan materijal i probat .Dakle obično iz lidla ili kauflanda  puhalo .

 

9 hours ago, robyakarider said:

sa plamenikom ga prođi

A čitao sam i za to zagrijavanje da samo privremeno izvuče to nekakvo ulje ili štoveć iz plastike i da nakon nekog vremena opet izblijedi. Htio bih neko trajnije riješenje da bar drži dvije-tri godine.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne bi znao koliko traje no logično da će prije ili kasnije opet izbjelit iliti požmarit. Ja sam zadnju policu odnosno pokrov prtljažnika od r5 tako napravio no kolko će trajat vidit ćemo.

U stvari moj bi savjet bio da se pita lakirera  a ne samo ošlajfat i sprej . Ipak su ljudi profići.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je ono zaseban dio kpoji se skida od branika možda je manje baruta kupit novo .

Link to comment
Share on other sites

trajno rjesenje ti je kupiti novo

dok i novo ne izblijedi

idi u ovlasteni pitati koliko dode novo, mozda nije pretjerano

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obicna crna boja, razrijediti da bude kao voda i preci kistom. 

Posto je jako razrijeđeno neće se vidjeti tragovi kista. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.