Jump to content

Service Manuals


MoschuS

Recommended Posts

uspeo, hvala...

sad se javio 2. problem: nemam pristup opcijama RM i NT, trazi mi da instaliram cd2. Nakon sto to uradim, isto mi kaze...

Nemam ni ja iako sam i ja isntalirao drugi cd :??:

2 0-100 skinuo sam pa ti sprzim ako hoces, da ne trosis bezze internet :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Dobro vidim fino se po dialogysu šiša... Samo pravo je pitanje treba li to prosječnom korisniku?

I da li se znate koristiti time porgramom??

I BTW mislim da to baš i nije legalno što radite.

Meni osobno ne smeta samo da ne bi vidio netko tko ne bi trebao

Inače za taj progaram ja odvajam pozamašnu svotu novaca svaki mjesec samo da znate...

Link to comment
Share on other sites

Dobro vidim fino se po dialogysu šiša... Samo pravo je pitanje treba li to prosječnom korisniku?

I da li se znate koristiti time porgramom??

I BTW mislim da to baš i nije legalno što radite.

Meni osobno ne smeta samo da ne bi vidio netko tko ne bi trebao

Inače za taj progaram ja odvajam pozamašnu svotu novaca svaki mjesec samo da znate...

Gledam divixe koji nisu legalni, pa kaj. A vjeruj mi puno više košta film nego taj program. Bitno je da to ne dilaš i ne raspačavaš

Link to comment
Share on other sites

Dobro vidim fino se po dialogysu šiša... Samo pravo je pitanje treba li to prosječnom korisniku?

I da li se znate koristiti time porgramom??

I BTW mislim da to baš i nije legalno što radite.

Meni osobno ne smeta samo da ne bi vidio netko tko ne bi trebao

Inače za taj progaram ja odvajam pozamašnu svotu novaca svaki mjesec samo da znate...

Ma hajde, sta je to danas legalno, bitno je da ne krademo, dobro sad ces mozda reci da indirektno krademo, al ajde 10-ak hiljada-tisuca gore dole renault nece ni osjetit (doduse neznam ciji je program) :bigl:

Nego ko ce nam reci zasto ne rade ove 2 opcije sto bi kao trebale biti na drugom disku :??:

Link to comment
Share on other sites

Inače za taj progaram ja odvajam pozamašnu svotu novaca svaki mjesec samo da znate...

Sad smo ti mi krivi sto placas besplatne stvari!? :zubo:

NHF.. salim se of skroz, nije legalno ni najmanje i upravo to, vecini korisnika uopce nije potreban taj program.. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ma ljudi, nemojte me krivo shvatit. Neam ja ništa protiv toga da ga koristitie. Ja ga isto koristim na kućnom računalu isto kao i hrpu drugih programa za koje i ne plaćam (autodata npr).

Ali mi i dalje nije jasno koji će vam k*** da vidite koji je kataloški broj koji se već 10ak puta promijenio od 2004 i da vidite koliki je normativ za zamjenu npr zadnjih kočionih obloga.

smatram da je to glupost ali eto ako nekom treba nek se snađe. Daleko korisniji je autodata u kojem imate skoro pa sve.Odličan program!

Njega si skinite :hey:

Link to comment
Share on other sites

Nemam ni ja iako sam i ja isntalirao drugi cd :??:

2 0-100 skinuo sam pa ti sprzim ako hoces, da ne trosis bezze internet :bigl:

To kralju! :zubo: Ionako sam prekoracio bandwith za ovaj mjesec debelo.... :laugh:

Hajd donesem ti DVD na kafu, pa mi sprzi... cujemo se! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Nemam ni ja iako sam i ja isntalirao drugi cd :??:

2 0-100 skinuo sam pa ti sprzim ako hoces, da ne trosis bezze internet :bigl:

hvala ti na trudu, ali dzaba je osim ako ne dolazis skoro u Novi Sad

:hey:

ma nema ni veze, nabavicu preko druga koji ima kablovski net i autodatu, neka se nadje...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

2 Zelig: Thnx!

Manual se skida i onda cu ga uploadat na nas ftp i staviti mu link u onaj drugi topic tako da imamo sto vise toga na jednom mjestu.

Takodjer ako netko ima neke Renault manuale, prirucnike ili sl. molio bi ga da mi to posalje ili stavi neki link pa cu ih isto staviti u onaj drugi pinani topic ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da odgovorim sam sebi.... posle malo čačkanja otkrio sam da je problem u tome što su diskovi 1 i 2 na ruskom. U folderu dialogys\data\mrnt\ ima folder \ru\. Ako se to promeni na en, opcije u programu prorade,ali je meni nemoguće videti jer je na ćirilici a program očekuje latiničnu verziju.

Ako neko ima englesku verziju, ne bilo mu teško ;) da podeli sa ostalima fajlove menumr.txt i menunt.txt na engleskom, jer će onda i te opcije raditi kako treba.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

evo ja nasao gde moze da se skine Autodata 2005 ima ih nekoliko verzija evo vam strana gde se nalazi i stavite u search autodata, jer ne radi link sa rezultatima kad ga stavim u post ima i neka verzija 8.0 i nju sam otvorio i vidim da je na rapid sheru tako da navalite :hey:

Edited by madaj
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Evo da se pohvalim, verovatno nekome treba: posle puno muka, nasao sam driver`s handbook iliti owner manual za clio 2 na engleskom, tako da cu ovu na nemackom na grudi pa na volej i u 3pm...

http://www.renaultservice.co.il/download/files/NU654-06_ENG%20-%20CLIO%202.pdf

Usput, prebacite ovo u Manuale, greskom sam stavio u online.

Edited by Boban
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest renault-bih
To kralju! :zubo: Ionako sam prekoracio bandwith za ovaj mjesec debelo.... :laugh:

Hajd donesem ti DVD na kafu, pa mi sprzi... cujemo se! :hey:

Evo ja sam skinuo jucer i uz dosta muke oko instalacije , proradilo je:

http://dl.phazeddl.com/1040394/Autodata_3....Legendarydevils

Odlican program, samo me zanima da li neko zna da li autodata ima i:

- pregled karoserijskih podataka i

- cjenik dijelova?

Da li su to neki dodatni moduli ili?

I ovako je stvarno odlican, makar i za ovakve poput mene kojima treba iskljucivo da bi ponesto naucili o svom autu.

Pozdrav.

savjet: ako imate adsl konekciju, pretpostavljam da imate, i kacite se preko adsl modema, postoji jednostavna caka za zaobilazenje onog ogranicenja u kolicini fajlova koje skidate sa rapidshare-a. Nakon sto skinete jedan fajl, iskljucite modem (off) i ponovo ukljucite, trebao bi dobiti novu IP adresu i nece Vas onda zezati rapidshare sa pricom da morate cekati sat-dva prije nego sto skinete drugi fajl. ovo bar fercera kod mog ISP-a, ne znam dal ce i kod Vas, probajte.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.