Jump to content

Service Manuals


MoschuS

Recommended Posts

za radio izvuces van i poslikas di su kodovi, imas kalkulatore kodova i dobijes broj koji trebas utipkat, to neces nac ni u ednom manualu

Link to comment
Share on other sites

Ili nadi knjigu na kojoj pise mislim odrzavanje i pise kod unutra ako ju imas. A ovo sa svjetlom si vrlo vjerojatno nesto kratko zbrikao pa je riknuo osigurac, http://prntscr.com/3p9atd  Osigurac F2 i F3 su za kratko lijevo i desno, F2 za lijevo, F3 za desno  i 10A su.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

gospodo, većina linkova je mrtvo, pa ako netko ima service manuals za Clio 2 phase 1 ili čak kango iz tog doba kada se ugrađivao 1,4 8V u njega, bio bih zahvalan

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gospodo, većina linkova je mrtvo, pa ako netko ima service manuals za Clio 2 phase 1 ili čak kango iz tog doba kada se ugrađivao 1,4 8V u njega, bio bih zahvalan

za moje nek me se preupita, protivi se dropbox politici da isti bude pristup na ovaj nacin pa link nakon par pristupa postane mrtav. tko zeli nek mi posalje pm i dobije svjezi link

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

trebam service manual za 3.0 v6 dci

 

ima tko kakav link ili di da gledam??

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Jel ima netko link koji radi za elektro manual za Twingo 2005 godiste ili neki drugi.

Konkretno zanima me shema instalcije klime.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Jel ima netko user manual ilitiga upute za korištenje za scenic 2 (2006) na nekom od naših jezika? Na netu nailazim samo engleski...

Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel ima netko link koji radi za elektro manual za Twingo 2005 godiste ili neki drugi.

Konkretno zanima me shema instalcije klime.

 

pošalji mi mejl na pm

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav Društvo!

 

Za jednog prijatelja bi trebao nabaviti service manual za Renault Clio model 1998-2001

 

Da li netko ima kakav link ili ima taj manual pa da mi proslijedi.

 

Unaprijed zahvaljujem!

 

Link to comment
Share on other sites

Zar se svi ti PDFovi ne nalaze u Dialogysu? Nakon instalacije se samo uđe u njegov folder gdje je instaliran i unutra je hrpa PDFova s neintuitivnim imenima pa si izvučete koji vam trebaju :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Je...od tamo se mogu izvuči, ali trenutno nemam dyalogis.....jer sam mjenjao kompjuter (i još me čeka jedno pojačavanje kad se malo obogati - ubrzo)

Zato pitam ovdje ima li tkogod.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

molim za twinga nešto di se vidi di je relej klime!

snasel sam se, nije potrebno...

Edited by zac7654321
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

I jel može pomoć? Jel se može kako normalno u dialogsysu pretraživati po broju šasije i sl. Jer ovo sve po njihovim kodovima je ajme. Koji smušeni program.

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Može ako je integriran dialogys, ali taj kod tebe nije. Idi na partsouq, tamo još uvijek može po VINu. 

Link to comment
Share on other sites

Možeš pojasniti. Ja sam ti u pretraživanju renault kataloga relativno novi.

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Instalirao novu verziju dialogys na engleskom i požalio. Sad ne mogu unijeti podatke nego samo za 1 auto, ako unesem za drugi pobriše se sve od prvog, grrr.

Ima neko ideju u čemu je kvaka?

Link to comment
Share on other sites

Ja to ne uspjevam instalirat nikak..
Imam relativno nov laptop sa middlerange konfiguracijom.
Ima koji youtube tutorial?

Link to comment
Share on other sites

raspakiraš rar datoteku i kreneš s dvd 0 pa sve ostale po redu, imaš i upute za instalaciju na hrvatskom u help fileu

Link to comment
Share on other sites

Ne kužim di je problem, ja sam sa starog dialogysa prekopirao file s autima i svi su unutra, uredno radi. Koja verzija?

Link to comment
Share on other sites

ma imao sam i ja taj data file skopiran, ali sam ga greškom obrisao i sad pušing

versmpf=4.7.2

 

Link to comment
Share on other sites

Pa tog i ja koristim i još nekoliko ljudi kojima sam linkove poslao i nitko se nije bunio da ne može dodavati nove aute. Čisti reinstall si probao?

Link to comment
Share on other sites

jesam, ali ne zbog tog razloga već jer se nije ništa događalo dvoklikom na ikonu na radnoj površini. Onda se nekako instalirao i to u X86 iako imam 64 bitnu desetku i sad radi, ali samo 1 auto. Mislio sam da treba nakon unosa auta neki save, ali nisam našao kako

Link to comment
Share on other sites

Jel stisneš "Create" kad ideš na identity? Nisam siguran, ali mislim da moraš nakon toga na isti način i customera otvoriti kad popuniš podatke o autu, ali tko će ga znati, to je jako čudan program.

Verzija koju ja imam uredno radi, 22GB je veličina datoteka. Upravo isprobano pod virtualbox, Win7 x32. Ne bi bilo čudno da Win 10 smeće nešto zeza 🙂

Imaš link na PM pa probaj skinuti.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.