Jump to content

Service Manuals


MoschuS

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Nemem manual,al ako ima nešto konkretno da te zanima napiši na PM. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Trebao bi bilo šta za Megane Mk2 2007 1.5 dCi...

Ako možete poslat link za torrent ili na PM mi poslat, bilo šta...

Više se ne znam snać kad se logiram da vidim zadnje postove od prošlog puta... Čudan forum!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 month later...

Bumpić!

Trebao bih service manual za megane 3 ako netko ima.

Evo ja oćito izgubil sve zivo vezano uz svog megane-a osim njega samog,otišo danas na 2. servis ipak auto napunil 40 000km i pital u baotiću dal se može druga knjižica uputstava dobit, dobil ju gratis,upisal mi lik nutra i servis od prije 2 god i divota e da da ne zaboravim vidio na akciji renault lotus f1 majicu kratkih rukava 117 kn momentalno je bila moja a još u baotiću ostala samo jedna xxl i to na lutkibig.gif

Link to comment
Share on other sites

Ma tu sa uputstvima imam i ja, još bolje rečeno 2. Al to je knjiga sa uputstvima za korištenje auta i onda na kraju ima dio za ispunjavanje serisni intervala. Ja sam htio onu tehničku gdje piše kad se šta mjenja. Al nebitno pošto sam si skinuo Vivid pa tamo imam sve. Imam i autodatu al stariju verziju u kojoj nema Megana 3.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ima li netko kakav manual za Storiu?

Konkretno, zanima me koji vrag prolazi kroz žice pokraj vozačevog suvozačevog sjedala. Spojio bih svjetlo pod nogama i tu bi mi bilo najlakše, bez puno raskapanja. No, samo pod uvjetom da je to povezano da prekidačem koji aktivira svjetlo kabine.

Volio bih spojiti svaka vrata zasebno, neću da sve svjetli kad otvorim bilo koja.

Link to comment
Share on other sites

probaj spojit pa ako ne pukne air bag iz sica onda je OK big.gif

Ma već sam krenuo cvikati, ali sam se ipak predomislio.

Mislim da nije vezano ni za airbag niti svjetlo. Kabel prolazi i kraj zadnje klupe, možda je od trećeg štopa, brisača ili tko zna čega...

Izgleda da ću morat vadit prednja sjedala i skidat plastike kod pojaseva, dok njih ne skinem uopće ne mogu kemijati sa žicama oko tih prekidača koji aktiviraju svjetlo kabine.

Zna li netko kako se skidaju te unutarnje plastike kod pojasa? Tj. muči me pojas...

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima ele.instalacije za Scenic II 2.0 16V, PH1, 2004.god. Zelim ubaciti tempomat, ocistiti krovne lajsne (skinuti ih da ne popucaju kopce) i rastaviti neke dijelove tapecirunga.

Moze i na DVD-u ako netko ima, a mogu sve i uploadati na neki od servera.

Dakle?

Link to comment
Share on other sites

Tempomat ti ne treba, lajsne su ti ciste i tapacirunzi su ti ok. Eto rijesen problem :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Drustvo. Koji program od navedenih na forumu da skinem za Clio III da radi :)

i gdje mogu naci service manual za navedeno auto.

pozz

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.