Jump to content

Kratka svjetla ili DRL po danu?


Golman

Kratka svjetla po danu?  

37 members have voted

  1. 1. Imate li upaljena kratka svjetla po danu?

    • Da, tokom vožnje kratka uvijek upaljena, bez obzira na vremenske prilike i/ili zakon
      14
    • Po danu ne, osim kada zakon i/ili vremenske prilike to uvjetuju
      23


Recommended Posts

Kod mene mislim osvjetljenje table nije vezano za DRL. Kad je dan i kad drl radi 100% onda nista unutra ne dimma tj. tabla ne svijetli, display svijetli 100%, tipke ne svijetle. No kad tipa senzor prepozna da si usao u zonunsa slabijim osvjetljenjem tipa tunel, drl dima 50%, display od radia dimma, tabla svijetli, tipke i upaljac svijetli. Sve dok drl radi 100% zadnje pozicije ne rade. Kao ni svijetla. Cim drl dimma 50% pale se kratka svijetla. Naravno uz pozicije koje se tek pale uz kratka i kad se drl dimma 50%. To su postavke na automatskim svjetlima. Naravno imam opciju da odmah rucno okrenem na svijetla sto automatski dima drl i pali kratka svijetla. I jos jedna srednja opcija koja pali pozicije. No cim okrenem pozicije imam naprijed 50%drl, pozicije naprijed i straga. Tak je kod mene.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Auto - tj. po gradu / lokalno samo DRL, a cim sam na putu obavezno kratka svjetla.

Edited by Du-Dario
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.