Jump to content

zatamnjivanje stakla


rodzonis

Recommended Posts

zatamnio bi zadnja stakla, molim info tko to radi, ali da je provjereno i da rade sa kvalitetnim folijama i sa određenom garancijom

 

hvala

Link to comment
Share on other sites

Vades folije,

Garancija po broju šasije auta, odlična folija

Saša 098 365 453 ( 098FOLIJE )

Link to comment
Share on other sites

dali je moguće neku termo foliju staviti na prednje staklo da smanji zagrijavanje od sunca preko stakla

Link to comment
Share on other sites

Tvornicka sajba s plavicastim odsjajem ima taj premaz koji smanjuje zagrijavanje

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Golf VIII ima nešto na šajbi ili u šajbi što blokira toplinske zrake, a vidljivo svjetlo gotovo potpuno propušta. Može se skužiti po lagano zlatnoj boji stakla.

Ne znam da li je premaz ili je unutar stakla. Ako je premaz možda se može kupiti aftermarket.

Link to comment
Share on other sites

gdje si već uživo vidio golfa 8? ja ga nisam vidio na autoshowu al možda sam slijep..

Link to comment
Share on other sites

dali je moguće neku termo foliju staviti na prednje staklo da smanji zagrijavanje od sunca preko stakla

postoji folija za prednja vrata pa i za sofer sajbu sa 0% zatamnjenja

ali kao zaustavlja uv zrake i mrvicu smanjuje toplinu.

ja sam si prošli tjedan zatamnio zadnji kraj i već se kuzi razlika

imam crni auto sa velikim staklenim površinama i klima je hladila samo tamo gdje je puhala

a da ne govorim dva klinca u autosjedalici koji su prespavali vikend putovanje 150 km u jednom smjeru u hladu i mraku

predobro

i peso u gepeku

 

Link to comment
Share on other sites

Gdje i po kojoj cijeni si to napravio da probam svog crnca rashladiti po ljeti ?

Link to comment
Share on other sites

ja sam zvao Kristal i rekli su da prednja šajba ne ide sa folijom. (mogu kupiti jedinu bolju šajbu)

imam dojam da su bočna stakla malo tonirana ali da je prednja bez ikakve zaštite (možda se varam)

Link to comment
Share on other sites

Gdje i po kojoj cijeni si to napravio da probam svog crnca rashladiti po ljeti ?

nisam imao fixni trosak jer je kompenzacija, znam da su cijene od 1500-2000 kn, sa folijom koja je kao kvalitetna i svi kazu" dozivotna garancija

moj je raden u folijama zagreb

Edited by rodzonis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vades folije,

Garancija po broju šasije auta, odlična folija

 

Saša 098 365 453 ( 098FOLIJE )

Ovi decki su se prulicno razbahatili. Ja sam kod njih zatamnio Megane i Superb. Meg je uletio u akciju i kostalo je oko 100€ a lani sam za Superb platio 1300 bez PDVa. 

Jucer zovem i velim da sam stari klijemt itd i frajer kaze 1600 za Superb bez PDVa?! I to kakti s popustom jer je inace 1800!?!? Pa nisu normalni, jebale ih folije, ko da su od zlata! 

Link to comment
Share on other sites

Treba platiti najam vece radione, a sad stiže navala od posla pa su cijene korigirane.

Zatamnjenje radim obično u hladnije doba godine kad nemaju posla.

Ako hoceš mogu ih pitati za koliko bi mi odradili?

Link to comment
Share on other sites

Dapace, pitaj pliz! I ja sam mislio ranije to napravit ali nikako ulovit vremena uz posao, uredenje stana i malo dijete? 

Link to comment
Share on other sites

Ma išao bih njima vraga uz te cijene.
Pa ima xy firmi koje to rade za normalne novce!

Link to comment
Share on other sites

Ima drugih naravno za povoljnije. Ovdje dobiješ doživotnu pisanu garanciju na broj šasije auta, Smarta da se odvezeš dok oni rade, vrhunsku foliju i odlično odrađen posao.

Meni su mijenjali foliju na bočnom staklu jer se oštetila kad sam prevozio krovne folije (parne brane). Iako to ne spada u garanciju nisu htjeli uzeti ni kune. Kad sam rekao da cu ostaviti za pivo rekli su može.

Sve ima svoju cijenu, tj svaka roba ima svoga kupca.

@Max- sutra zovnem pa pitam.

Link to comment
Share on other sites

Nema dileme da posao rade odlicno, ali 1600 je ipak malo previse. Htio bi da oni odrade jer s njima imam super iskustva. Moze mata! ?

Link to comment
Share on other sites

Zvao a nikako napisati.

Vele da sad imaju posla do 10 mj i da ne može ispod 1600 kn. Kaže da ce poslije 10 mj moci za 200-300 kn niže jer nece imati posla.

Link to comment
Share on other sites

Sad je sezona zatmnjivanja radi sunca. Napravi u jesen a ne sad. Sad nabijaju cijene jer imaju posla. Pricekaj jesen kad nitko ne zatamnjuje pa bus dobio bolju cijenu..

Link to comment
Share on other sites

Max, nazovi ZG Tim. Rade sa Lumarom il 3M-om, ne sjecam se. Garancija isto il lifetime il 10 godina, ne sjesam se.

Svakako nebitno.

Auti ispred su im prosijek par mjeseci stari i par desetaka do par stotina kila €.

Sigurno rade okej.

Ja sam negdje u 8. mjesecu prosle godine platio 900 kn regularno. Laguna hatchback. Znas sve. Nisam nista ni pitao za cijenu. Osim dal moze mimo papira samo kes. Veli nis, plati i PDV, imas papir i garanciju i vozi. I posteno, super, cak mi se i dopalo.

Platio i otpeljao. :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

http://www.zgtim.hr

Link to comment
Share on other sites

evo i ja sam odradio zatamnjivanje stakala

za svog karavana 900 kuna stražnje staklo i stražnja bočna stakla

Llumar folija ASR Comfort ili tako nešto...

Link to comment
Share on other sites

evo i ja sam odradio zatamnjivanje stakala

za svog karavana 900 kuna stražnje staklo i stražnja bočna stakla

Llumar folija ASR Comfort ili tako nešto...

Kod koga si to radio?

ZgTim za Superb trazi 1400kn, jel moguce da je radi velicine auta i stakla veca cijena?

Link to comment
Share on other sites

Meni je Saša rekao da zbog veličine stakla i specifičnosti zakrivljenja ne može sad ici na nižu cijenu jer ima puno posla, a gužva mu u radioni.

Kaže da odradi 2 Pola u manje vremena nego 1 Superb.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.