Jump to content

Kadjar


Mr. E

Recommended Posts

Na jednom stranom forumu sam pronašao podatak da se može staviti guma 145/90/R16..... "a možda su u šumi"

Link to comment
Share on other sites

Na jednom stranom forumu sam pronašao podatak da se može staviti guma 145/90/R16..... "a možda su u šumi"
A da se prosetas do autosalona, pa pogledas uzivo? Obicno su izlozbeni modeli nakrcani opremom, pa bi mogao imat imformaciju iz prve ruke...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

u RB Autu sam bio, probao opciju Limited, tamo je samo guma rezervna od 16"..nemaju Bose ili Black Edition u salonu pa da se može probati, vidjeti, testirati....

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Da li je netko probao Kadjara sa 1.3 tce 140 ili 160 konja? Sve recenzije koje sam gledao ga poprilično hvale...

Link to comment
Share on other sites

Da li je netko probao Kadjara sa 1.3 tce 140 ili 160 konja? Sve recenzije koje sam gledao ga poprilično hvale...
Ja ga imam u firmi i povremeno ga vozim.
Iznenađujuće dobar po pitanju perfomansi i potrošnje (možeš se voziti sa 7 lit./100 km u mješovitom režimu).

TURBO TERROR

Link to comment
Share on other sites

To je super, onda se 120 ks dizel uopće ne isplati... stari se sve teže izvlači iz normalnog auta pa bi probao nešto suvovsko...htio novog captura pa skužio da da malo vise i dobije kadjara.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kupujem upravo Kadjara 2018g 81kw 110ks automatik sa 155000km.
Auto je po br šasije provjeren i sve je transparentno, točni km i uredni servisi, auto je u Francuskoj trenutno, bio je na lizingu...
Zanima me kakve mane taj auto ima, kakvih diječijih bolesti?

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Rlink, mjenjač/spojka. 
To im je bolest?
Na koliko km se servisira getriba?
Ili i unatoč redovnom servisu getribe, ona se trga?

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

It's a feature, not a fault. [emoji1787]
[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
A jesi utjesio covjeka[emoji846]
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Da li postoji kakav manji mijenjač od ovog da se samo natakne?

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

Ovajb33e98c1994b81539b0a807185d9799a.jpg

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma ne treba manji, dapače, neko neka koža il komplet podnožje da sakrije tu kromiranu heblu. Stvarno im je vizualno taj izgled oko ručice od prije 20 godina, užas.

Link to comment
Share on other sites

Nitko nema nikakvih iskustva sa tim autom?
Udobnost, snaga sa tim 110ks, potrošnja, krajnja brzina?
Za duže ture, ili samo po gradu i međugratske ture?

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mario #8 said:

koža il komplet podnožje

Ar ju tinkin vot ajm tinkin? 🤣🤣🤣

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hahahahaaha.

Misliš na kožicu? Jer napisao sam koža. XD

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj je mjenjac jos lijep kakav je naa meganu 3. Ko sipka od nigdje, ruglo i durilo. Neznam kako u laguni 2 to dobro izgleda ili u recimo golfu 7 sa dsg, a ovdje doslovno ko da su stavili prvi sa police.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Slažem se i za Megane 3, ali taj auto je na tržištu ipak 11 godina pa ajde, al u novom Kadjaru baš i nije neka fora. :)

Link to comment
Share on other sites

Mislil sam nataknuti nekaj iz ebaya za par $ nekaj tipa ovog sa fotke, čak možda i skratiti samu šipku da bude skroz kratka, možda svega 2cm536604257014fa5ea1f48a67f8585828.jpg

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bi bilo loše osim ako nema nekakav gumb koji se mora stiskati za prolazak kroz brzine

Link to comment
Share on other sites

Ne bi bilo loše osim ako nema nekakav gumb koji se mora stiskati za prolazak kroz brzine
Da vas čujemo vi koji vozite kadjare [emoji848]
Moj je na putu iz france, u srijedu je u HR69dae5e690b426a2f562be3f9229ced5.jpg

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam samo vozio jedno popodne 1.6 dCi sa automatikom.
Nisam kompetentan za diskusiju o boljkama istog.

Link to comment
Share on other sites

Stigao Kadjar [emoji2]
Da li mi netko može po broju šasije pogledati kaja je oprema auto?
Nisam dobil s njim nikakvu servisnu knjižicu, kakva je procedura da mi netko izlista servise po tablici koja je u francuskoj bila na autu ili br šasije?

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

broj sasije... u globalu bi ti trebali rec u bilo kojem renault ovlastenom servisu... nazoves pa ti mozda i mejlaju

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

broj sasije... u globalu bi ti trebali rec u bilo kojem renault ovlastenom servisu... nazoves pa ti mozda i mejlaju

Sent from my SM-A530F using Tapatalk


Mislil sam možda ima netko tu da radi u ovlaštenom i da je dobre volje pa da mi pogleda.

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.