Jump to content

Sportski ovjes - auto za svaki dan


Black.Tip

Recommended Posts

Ima netko iskustva s reparacijom amortizera?

Spomenuta je tu firma ABV iz Škrljeva, a vidim i po drugim forumima da se spominje.

Jel se isplati to, kvaliteta, trajnost?

Link to comment
Share on other sites

Ja osobno nisam zadovoljan ali puno penzionera bas tamo radi reparacije, 100kn/kom je uvijek manje od koliko novi kostaju

Link to comment
Share on other sites

Davno je to bilo ali radilo se o Unu 1.9td koji ne postoji u originalu pa sam morao kemijati..ugl nekoliko puta smo pokušavali dobiti makar da bude donekle dobro i nije bas uspijevalo. Ali za nezahtjevne korisnike zna biti ok. Za te novce.

Link to comment
Share on other sites

Meni su na Meganu propisala oba prednja 5 dana nakon isteka 1godine garancije

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je radio KW Var 1 i trajali su 2 godine. Auto se super ponašao. Jest da je propišao jedan nakon 2 godine, ali za tu lovu...

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu reći koliko km imaju moji amortizeri trenutno na autu kad ga imam tek dva mjeseca. Ide tehnički za mjesec dana pa ću vidjeti na koliko su %. Ja sam se odlučio za Eibach opruge. U Sloveniji me set novih za Twingo ispada 1000 kn. Uzeti ću ih i ugradnja ide na proljeće. Do tada ću se već smisliti koje amortizere uzeti. P.S. deklarirano je da spuštaju -25 mm naprijed i -25 mm iza, to ću isto izmjeriti kada se sve ugradi :)

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, GTT said:

Meni je radio KW Var 1 i trajali su 2 godine. Auto se super ponašao. Jest da je propišao jedan nakon 2 godine, ali za tu lovu...

reparacija gewindi? koliko para ti je uzeo? imam set gewindi za C4, pa mozda bi ih obnovio, pa prodao...

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Ruske said:

reparacija gewindi? koliko para ti je uzeo? imam set gewindi za C4, pa mozda bi ih obnovio, pa prodao...

Davno je bilo, stvarno se ne sjećam, 100 do 200kn po komadu, tako nešto...

Link to comment
Share on other sites

Previdio sam tvoj post. Na Grobniku je bog Slavic / Lutec. Nisam siguran dal slaze za aute. Ti si mozda mislio Grobnik kao geografski? Ne nuzno stazu?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Ruske said:

reparacija gewindi? koliko para ti je uzeo? imam set gewindi za C4, pa mozda bi ih obnovio, pa prodao...

i dalje je 100kn po gewindi/amortizeru

Link to comment
Share on other sites

a bokte...meni je cudno da je toliko jeftino
Kod Turnšeka je cca 50€ po amortizeru

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, zeko said:

 

Mislim da sam negdje pročitao da će bit samo 250 tih kitova u prodaji. A i cijena će sigurno bit paprena. Inače, jako lijepo! 

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Veli ABV preko tel. da je cijena 120kn po amortizeru i ako oni rade demontažu i montažu onda još plus 60-80 kn, ovisno o autu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.