Jump to content

Clio SPORT 169 PH1 (SHADOW)


phenom

Recommended Posts

Diiiiiste ekipaaa. Ima li jos zivih? Hehe :laugh::piju:

Nisam zaista dugo pisao pa evo malo sto se dogadalo u proteklih godinu dvije. 
Nakon aktivne sezone odlucio sam clia ne registirat proslu godinu radi odredenih razloga. Ovu godinu sam Odlucio vozit kronometar u PH pa ajmo opet sve ispocetka (skoro) 🙈

Autospot Ivanec firma mi omogucila sve za veliki i mali servis. Iii ajmo. Petak subota I ponedjeljak sam radio od jutra do mraka.  Izvadio motor, napravili veliki servis, reparirali alternator, omotao sam ponovo ispusnu granu(bem ti omotavanje po drugi put😂), predihtao karter, skinuo mjenjac da vidim kako dise lamela nakon 15tkm i tako. Povuci potegni. Stavio RBF660 ulje za kocnice,novi atf,antifriz itd. 

Prosle godine dao sanirati vrliku rupu u pragu. To me najvise mucilo al relativno dobro odradeno od strane limara. 
Sponzorski mi reparirali letvu volana. Veliko hvala hidroletvi! 
Naprijed stavio kruce opruge jer su 60kg bile pre mekane. Sad su 90kg i osjetno bolje drzi. 
Za PH sam morao stavit katalizator pa za secer na kraju bio mapiran kod Belinica.

Za vikend bilo uzasno vruce pa odlucio testirat malo auta na Lindauringu u Slo. 
 

 

IMG_6768.jpeg

IMG_6770.png

IMG_8579.jpeg

IMG_2819.jpeg

IMG_2808.jpeg

IMG_2827.jpeg

IMG_2959.jpeg

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

IMG_3076.jpeg

 

Edited by phenom
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

IMG_3077.jpeg

IMG_3078.jpeg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.