Jump to content

Prijedlozi i savjeti za uređenje garaže


logan

Recommended Posts

Ne znam kakva je podloga, ali laminat za 30-ak kn po kvadratu treba postavit, sigurno će se za te pare razdvajat... Moj laminat doma košta 180kn po m2... ja bi tu stavio tapison... ali ako ti je podloga loša, onda OSB ploče pa laminat ili tapison

Link to comment
Share on other sites

linoleum nije loša ideja, pogotovu ako se hoda masnim i prljavim cipelama, ipak je to garaža nije dnevni boravak. Samo naći neki s boljom cijenom

Link to comment
Share on other sites

Na linoleumu bu oplal ko kruska, za laminat koliko vidim su daske preneravne pa bi spojevi pucali, rokni osb, pukni lazuru, nemoj lakirat, em trpi vlagu, em se ne sklize.

Link to comment
Share on other sites

Pa to mu i ja predlazem samo je piljevina sljepljena :D

,a i zeli izbjeci da mu prljavstina odozgora ne pada po motorima.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CRN11 said:

 

,a i zeli izbjeci da mu prljavstina odozgora ne pada po motorima.

Rđavom k. svaka dlaka smeta :D

Link to comment
Share on other sites

Da se vratimo na termin zipanje...znam ja itekakk dobro sta to znaci, ali ne vidim uporabu informatickog termina u ljestvogradnji...tj tko je to napisao, mogao je jasnije objasniti uske, skupljene ljestve...

Ko da kazem imam nacipan blender za voce, jer sam neznam promjenio motor koji vrti ostricu. Kuhari nece znati sta to znaci

Sent from my LG-H870 using Slapatalk

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Ruske said:

Da se vratimo na termin zipanje...znam ja itekakk dobro sta to znaci, ali ne vidim uporabu informatickog termina u ljestvogradnji...tj tko je to napisao, mogao je jasnije objasniti uske, skupljene ljestve...

Ko da kazem imam nacipan blender za voce, jer sam neznam promjenio motor koji vrti ostricu. Kuhari nece znati sta to znaci

Sent from my LG-H870 using Slapatalk
 

Kolega Ruske, omašio si celi fudbal.

Ti si napisao da imaš 12 felgi i 20 guma, pa se kolega @CRN11 našalio da to sve zipaš. Nije su opće radilo o ljestvama :tup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jašta, ja kao mlad decko volim se šalit, a uz to i onaj konstruktivni element za gume bez felgi je baš ono sto bi rekli američani sačuvać prostora.

Link to comment
Share on other sites

eto, napisite normalnim rijecnikom i napisite ono na sta se odnosi, pa ce svi razumjeti...

rijesit cu se ja toga svega, imam gumi od 13 do 19 cola...sve ce u smece, posto nikome ne treba...samo da dode proljece i toplije vrijeme, da mogu normalno se zavuc u konobu i pocet projektiranje...ako ima zainteresiranih mogu i slikati progress...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

oprosti ako imam brdo drugih stvari u glavi i ako nemam prostora na hardu za rijecnik ? 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Samo slikajte garažice i rijesenja, pa da ovo bude tema za to. 100 muškica 200 glava, 300 rijesenja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

dakle danas nakon posla sam si malo dao truda otic izmjeriti i poceti razmisljati sta i gdje...u planu mi napraviti nosace za 2 seta guma, ladice neke, mozda i radni stol...za zidove neznam stvarno sta napraviti, a ne da mi se ih krpati i iznova raditi...mozda stiroporom ih obloziti? ugl truse se na prvih cm debljine, ispod su cvrsti...

ugl evo par slikica cisto da steknete dojam opceg kaosa + izmjere

20190128_183038.thumb.jpg.415d15f223d136b53c7e9d3dbf325a3d.jpg

20190128_183109.thumb.jpg.4ed6a93718ed530978dfc50326fd20d0.jpg

20190128_183118.thumb.jpg.a6fb4ab36da728e2f03e0d6faa85ffde.jpg

20190128_183203.thumb.jpg.0f2abed11a5c4d34b6cf1d5160ffbc88.jpg

Screenshot_2019-01-28-18-07-02.thumb.png.549df7b1d2415ed9eb677b93420b3643.png

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

Premaži sa sn vezom, tako sam kod sebe riješio... a iznutra sam cijelu obložio u osb, osim zidova... čak sam i prava vrata stavio

Link to comment
Share on other sites

On 28. 01. 2019. at 22:22, CRN11 said:

Nemoj stiropor to gori u 3pm. To je šupa u stambenoj zgradi ?

da

On 28. 01. 2019. at 22:38, twingara said:

Premaži sa sn vezom, tako sam kod sebe riješio... a iznutra sam cijelu obložio u osb, osim zidova... čak sam i prava vrata stavio

laiku objasni...

 

ugl, mislio sam mozda knaufom obloziti?

Link to comment
Share on other sites

Nije cm, dva... ako ćeš stavit da bude po ps-u, bit će bar 4cm... ali koliko vidim, nije to tako mala šupica. Ako ideš na knauff, koliko su zidovi ravni? Ploču možeš i bez profila zalijepit, ali to onda nije to, lakše je i jeftinije mrežicu i rofix navuć... ja bi prvo premazao impregnacijom pa vidio, onako dobro namaži... ajde negdje gdje prodaju boje i lakove i traži sn vezu, znat će oni :)

Link to comment
Share on other sites

Svejedno nisam skuzio nista [emoji23] laik sam i skroz nov u ovome

Sent from my LG-H870 using Slapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.