Jump to content

Tce vs Sce motor


Vladek

Recommended Posts

1.6 se može vozit, može biti dinamičan i može biti vrlo okretan, samo treba ući u štos i znati kako...vidim svi se rodili u turbacima i pilama

Da je super brz i agilan nije, ali je  iznimno štedljiv za bengaša i vrlo pouzdan, pametnom dosta

Nije niti je namjenjen jurnjanju, na autocesti drži i dosta veliku brzinu, od 130 dosta brzo nabire, imao, odradio 175tkm....Ako je u planu jurcer, ovaj topic ni ne gledati

Inače tetak moj ga je uzeo od mene, nekada se oprobao i u trkama, inače su mu Jaketiči iz Slo kumovi :)Tak da ja njega moram jako dobro popratiti s turbakom

Edited by shogo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sandero Stepway, 1.5 dci u 4 godine odradio 130k km bez greske,  na ljeto punica odlazi u penziju i radit ce godisnje 1000 do 2000km i pa uzeli 0.9 Tce Stepway...

Moji jos cekaju da vide jel bude Logan MCV Stepway s 4 cilindra da konacno zamijene megane grandtour :D

 

a ja osobno, dok zena pocne radit, vidit cemo jel se moze nekaj do 100k kn uvesti benzin scenic III, ako ne onda isto Logan MCV Stepway...

Edited by riceburner
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riceburner said:

Moji jos cekaju da vide jel bude Logan MCV Stepway s 4 cilindra da konacno zamijene megane grandtour :D

Javi mi...ja još tražim neki polovni atmosferski benzinac (karavan, monovolumen) za ugradnju plina, jer ako idem na kredit, onda idem po novi u dućan - ima 0,9 Logan MCV sa tvorničkim plinom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.