Jump to content

2 problema, zvuk vjetra i krckanje graničnika


darmk3

Recommended Posts

Nedavno sam kupio Megana 3 Coupe, i imam 2 problema..

Prvi je kad idem brzinom 80-90 na sat ili vise, ili ako vanka jako puse na trenutke se cuje vjetar u autu, ali nigdi ne ulazi voda niti hladni vjetar, samo taj zvuk iritira... 

 

Drugi problem je vrata od vozaca pucaju kad ih otvorim zatvorim, mislim da je to graničnik pa sam narucio novi danas, zanima me jeli to problem i jel se moze kako drugacije rijesit? Hvala

IMG_20190125_124240.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj imaju li ti plastike za keyless entry iza kvake lufta. One se znaju dosta cut kada vozis 50+ kmh

Link to comment
Share on other sites

Čuje vjetar u autu a ne kvrcanje plastike iza kvake...može se jedino Vakuli požaliti...?

Link to comment
Share on other sites

graničnik novi će riješiti problem. Za vjetar vidi jeli retrovizor oštećen ili mu koja plastika iskočila, ili bilo šta da nenormalno strši

Link to comment
Share on other sites

Da ta vrsta nisu mozda mijenjana ili su imala udarac pa popravljana?

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Plastika retrovizora je puknuta, ne onaj dio na kojem ne ogledalo nego plastika koja lezi na vratima, pretraziva sam po netu i dosta ljudi se zali na taj zvuk vjetra u reanultima. 

Zna li netko slucajno dimenzije valjka koji se nalazi u granicniku, da napravim od mesinga? 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, frenchkey said:

pretraži forum, napravljena je cijela tema s miljun postova o tome

Nisam nasa nista za ovaj zvuk vjetra

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, darmk3 said:

Nisam nasa nista za ovaj zvuk vjetra

To se odnosilo na granicnik, za to su stvarno eseji napisani.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Lucky_ZG said:

To se odnosilo na granicnik, za to su stvarno eseji napisani.

Narucia sam ovaj, sta mislis oce li posuzit? 

Screenshot_20190203-145456.jpg

Link to comment
Share on other sites

Možda niti toliko, kod mene zamjenski marke polcar doslovno nakon tjedan dana bio neupotrebljiv. Ne u smislu da je pucao nego su vrata cvilila i jako teško se otvarala.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Alen said:

Možda niti toliko, kod mene zamjenski marke polcar doslovno nakon tjedan dana bio neupotrebljiv. Ne u smislu da je pucao nego su vrata cvilila i jako teško se otvarala.

Je li bolje rješenje da skinem ovaj koji je sad u vratima, i napravim valjak od mesinga i vratim taj isti? 

Link to comment
Share on other sites

Pronađi temu oko graničnika, tamo su bili prijedlozi plastičnih ili metalnih valjčića i potrebne dimenzije. Ja sam napravio željezne valjčiće i radi ok, ali se malo čuju, sad razmišljam o plastičnima.

Link to comment
Share on other sites

Nijesam na to ciljao! 

Nesekiram se oko takvih stvari. ?

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, mata73 said:

Evo dimenzija valjčića
8e685b1bbd17e0525611d66bd29fa2be.jpg

Ovo je radeno po tim mjerama, jeli izgleda malo siroko ovo? 

IMG-20190204-WA0007.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, trigi said:

To si mu trebao napomenuti prije nego je istokario...?

Hahah... Sta reci.. 

Vidit cu koje su dimenzije kad skinem granicnik ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.