Jump to content

2 problema, zvuk vjetra i krckanje graničnika


darmk3

Recommended Posts

NIje problem zamjeniti taj graničnik.

Problem je što moraš skidati oplatu vratiju da bi ga mogao zamjeniti, a to mi se neda raditi dok god nešto drugo u vratima ne crkne.

Jer skidanjem oplate vratiju otvaraš potencijalno mjesto za nove cvrčke...Renault šarm.....

Imam u pripremi ležajeve i podloške i kad budem skidao oplatu vrata onda ću i to zamjeniti, ali samo radi graničnika nedolazi u obzir.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne da se tebi ni amortizere promijenit na Espaceu mesečini, :deda::bigl:

Link to comment
Share on other sites

Čekam da se sastanem sam sa sobom i majstorima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je na Meganu 2 od bivseg vlasnika sva 4 tapacirunga izia pas, ceka sam i ceka godinama dok nisam nasa sve 4 u odlicnom stanju i kupia.. Zaminia sam ih za 1 dan, najvise me napatile straznje zavjesice jer .urvin sin izvadia ih prije nego mi ih posla.. Sve sam dobro napravia, radia sam sebi ali od tada kada kisa znalo mi u vozacevim vratima ponekad se pokazat mokro, nekad i prst vode.. Tu sam nesto zjb.al nije mi se dalo vise dirat jer imam garazu a to kada bi digod vanka prodrilo, spuzvom bi pokupia vodu i posusija.. Najgore nema puno vida nego sve plasticne kopce i zakacke..

Link to comment
Share on other sites

Skidao oplatu vrata milijun puta. Nikad cvrcka iz njih. Na tiplove su pa ako neki pukne uzmes novi plus sarafi. Nema tu sta krckat. 

Link to comment
Share on other sites

On 28. 03. 2019. at 16:51, BrkoTg. said:

Meni je na Meganu 2 od bivseg vlasnika sva 4 tapacirunga izia pas, ceka sam i ceka godinama dok nisam nasa sve 4 u odlicnom stanju i kupia.. Zaminia sam ih za 1 dan, najvise me napatile straznje zavjesice jer .urvin sin izvadia ih prije nego mi ih posla.. Sve sam dobro napravia, radia sam sebi ali od tada kada kisa znalo mi u vozacevim vratima ponekad se pokazat mokro, nekad i prst vode.. Tu sam nesto zjb.al nije mi se dalo vise dirat jer imam garazu a to kada bi digod vanka prodrilo, spuzvom bi pokupia vodu i posusija.. Najgore nema puno vida nego sve plasticne kopce i zakacke..

poznat problem na meganu 2, ima neke veze sa zvučnicima, prosurfaj forume

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, frenchkey said:

poznat problem na meganu 2, ima neke veze sa zvučnicima, prosurfaj forume

Hvala ti, ali isa ce sada ga je zaminia naslijednik mk3. :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.