Jump to content

Duster 4x2 Prestige 115Sce by Deki.


Deki.

Recommended Posts

On 16. 11. 2019. at 21:03, Deki. said:

Ovaj moj motor 1.6 , 115 sce posljedni je u Dusteru koji je pogodan za plin

Tvornički plin u Sce - da (jer je tu više stvari ojačano i izmijenjeno), naknadna ugradnja - puno manje pogodniji od starog K4M.

Link to comment
Share on other sites

Tematika plina me više nezanima ali nikad ne reci nikad ako benzin ode na 20kn

2 hours ago, direstraits said:

Jesu se pretrgli... API SL...

 the office no GIF

Moga sam birat bilo koje ulje iz auto programa ako sam zajebo jbg

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ima tu i ostatka vrijednosti ali to je relativno. S mojim plinašom nakon 22g. trošak po kilometru je bio 1.16kn i to je extremno niska vrijednost mada su svi mislili da je to previše ali malo ko se želi s time zamarat. Mene jednostavno zabavlja

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 05. 12. 2019. at 20:18, Deki. said:

Okrenuo 5tkm
Točio 450kn
Potrošnja ostala ista 6.6l
Trošak ukupno 124.775kn

Ne kužim ovo računanje. Jel to da bi nakon par godina sam sebi rekao " u p.m. ovo mi nije trebalo", ili si šalan pa eto uživaš? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije mi baš jasno šta ste se svi tolko uzje**li oko tog šta čovjek piše u svojoj temi? :blabla:

Nego, di je tekućina za stakla u toj računici. Jucer kupio zimski na Tifonu, 2l 39kn, nije zanemariv trošak 😂

Edited by homer
  • Like 5
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Covjeka to zabavlja, kao recimo mene brojiti snošaje, ja ga razumijem i toleriram.
Na kojem si broju ovaj tjedan? Jbt nedjelja je još daleko. :O
Link to comment
Share on other sites

Skoro zaboravio neki dan dao dečku kod vulkanizera 20kn za provjeru tlaka u gumama.                                                         Trošak ukupno 124.795kn

  • Like 1
  • Haha 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Najgore je kaj ti misliš da nekog prcaš i provociraš perfidno. Kao, super pametan jebeš i pališ na guranac mlade majmune.
Uglavnom, ako si si to umislio, brijem da si se zajebo. XD

Meni je čak postao gušt uletit u temu. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Deki. said:

Skoro zaboravio neki dan dao dečku kod vulkanizera 20kn za provjeru tlaka u gumama.                                                         Trošak ukupno 124.795kn

Hmm nisi to mogo sam kod tankanja vozila, ustedio bi😂

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, mario #8 said:

Najgore je kaj ti misliš da nekog prcaš i provociraš perfidno. Kao, super pametan jebeš i pališ na guranac mlade majmune.
Uglavnom, ako si si to umislio, brijem da si se zajebo. XD

Meni je čak postao gušt uletit u temu. :D

I meni

😂

Link to comment
Share on other sites

da li si racunao da si do sad vec potrosio 6-7% guma, pa preracunao u kune? isto tako i nesto kuplunga, plocica, ovjesa i sl. treba i o tome vodit racuna!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja bih u servis pod garanciju, jer ako on kupi i nadolije, onda to mijenja nabavnu cijenu vozila. :bigl: 

Edited by GTT
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.