Jump to content

Duster 4x2 Prestige 115Sce by Deki.


Deki.

Recommended Posts

Divan auto, ako može još slika i neka recenzija, ubrzanje, bočno držanje, udobnost itd. 🥰

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

To je sad već amortiziranje nabavne cijene, treba pogledati koliko je spužva popustila u postocima, vidjeti nabavnu cijenu sjedišta i prema tomu korigirati troškove. S druge strane, sad sjediš nešto niže, pa možeš u zavojima brže da voziš, jer ti se spustilo težište vozila. 

Ili manje da jedeš @debelki. 🤣

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Klasicni kompleksaši...
Unutrasnje frustracije vode do toga da se nikad ne slazes sa necijim misljenjem. Al ok ni ne moras, nismo svi isti.. Ali nije dovoljno da se ne slazes, jednostavno ne trpis da je netko drukciji. to se zove umna diskriminacija ili netrpeljivost a oznaka je nezrelih, iskompleksiranih ljudi a ponekad naznaka i nekog mentalnog poremecaja.
Srecom vlasnik teme ima jake zivce pa se zbog tog ne uzrujava ali ja bih svakom koga palac dolje zadovoljava porucio - nek si ga gurne u analni otvor..

  • Like 1
  • Haha 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ivan.martinko said:

Nek si ga gurne u analni otvor..

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

pošalji meni koji putni nalog, vidim da snižava ukupni trošak pa ako imaš viška, bio bih zahvalan :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Sad tek skuzio ovu temu... Koji je smisao ovih postova sa cijenom tocenja, putnih naloga i ukupnih troskova? 😂

Link to comment
Share on other sites

Umjesto da piše doma u excel tablici, kolega vodi ovdje...nista čudno. Poučno štivo, kako god pogledaš.

Link to comment
Share on other sites

Njemu se community reputation mjeri isto kao i kod nas samo obrnuto, također je više bolje. Tako da ako zelite kolegu nagraditi stisnete crvenu strijelicu 🤣

Link to comment
Share on other sites

mozda svaki negativni bod koji dobije ovdje mu spusta cijenu dustera za 10kn?

Link to comment
Share on other sites

Čovjek je autentičan i ja to poštujem, kad završi priča s tim autom i rasprostre podatke onda ćemo  vidjeti je li ova studija bila opravdana ili ne. To je ekonomija dragi narode 😁

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Tema i postovi imaju itekakvog smisla ako ih usporedimo sa desecima drugih tema i glupih postova koji ne sluze nicemu.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ova tema je gold, Jerry, gold. Tek sad ju primjecujem.

JA cu se samo na ovo osvrnut, tu je u pravu covjek skroz..

 Čovjek je jasno napisao na prvoj stranici svoje probleme , nema potrebe ga proispitivati.

On 22. 07. 2019. at 18:48, Deki. said:

Možda nisam prosječan vozač s svojih 150kg i 191cm to mi se u drugim autima nije dešavalo.

On 25. 07. 2019. at 18:27, Deki. said:

Nemogu stavljat direktno slike na forum vjerovatno zbog veličine.


Ne ubije vas Duster, kolko vi za gablec trosite, to nam tablicu dajte.

Edited by hrvojexyz
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

za popravak tača ceka jos 2-3 povrata putnih troskova, pa od toga uzme 31.75% da moze popravit

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.