Jump to content

Sto ste danas napravili za sebe, kucanstvo ili nes slicno?


zeko

Recommended Posts

Da, da, shvatio sam.
Sve stoji što sam napisao, kreni redom i cimaj ako zapne negde

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Može više informacija? Tražim nešto slično za sebe... Žena kaže da je moj posao usisavanje pa da malo automatiziram :)

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da sam bio skeptičan da li ta stvar vrijedi te novce i u ova dva dana što ga isprobavamo mogu reći apsolutno vrijedi. Upravlja se preko mobitela, ima laserski skener koji mapira prostor oko sebe i sam radi plan usisavanja. Odrediš mu da usisa sve dok si na poslu a ako mu ponestane baterije vraća se sam na punjenje. Možeš odrediti koji dio stana će usisavati, gdje ne smije ići (npr. da ne usisa legiće od klinaca), virtualni zid itd. Dugo sam gledao koji ću uzeti i jednostavno je ovaj xiaomi roborock s50 najisplativiji izbor. Rumba je skupa i da bi imao ove opcije koje su kod xiaomija moraš dodati još par tisuća, ustvari plaćaš ime. U usporedbi s drugim robotima ima najjaču bateriju, najjači usis, najdulju autonomiju i najviše opcija, automatsko prepoznavanje da je na tepihu pa u tom renutku pojača usisnu snagu, moping (brisanje poda mokrom krpom) itd. Košta nešto više od 3,000 kn po nabava.net, baci pogled koliko su rumbe u tome rangu.

Uglavnom, scena lijenosti: mali žvače kekse, sve pada po tepihu... mrdnem prstom po mobitelu i eto ga dolazi na čišćenje i vraća se nazad 😀

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Hvala @mocho. Ja gledam koji bi kupio. Osnovne stvari koje hoću su mapa i prepoznavanje stepenica. Nebi htio da se nekontrolirano samoubije. Jedna od opcija je svakako Xiaomi. Uz tvoj pozitivan review mislim da će biti skoro.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mata73 said:

@mocho- koji je točno model?

Roborock  s50, imas ih na gearbestu po nizoj cijeni ali ne znam jel ima na eu skladistu, ja sam kupio kod nas jer mi se nije dalo cekati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

S50 je i moj, evo nekakvo srednje korištenje kroz cca 10 mjeseci.
Nema neke ozbiljnije zamjerke. 5e542b5a3fb7bdf00fba21495493808e.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On ‎15‎.‎12‎.‎2019‎. at 8:27, mocho said:

Napokon smo ga nabavili, žena je oduševljena, stvarno super radi svoj posao a klinac ga zove Bobi 😂

IMG_20191215_0824458.jpg

To si ti mislis da klinac njega zove Bobi LOL

Anyways, ima ga za 310€ (Gutschein za 10%: PSUPERTECH10)

Makina

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ivan1902 said:

Jel ide to preko tepiha? Otprilike nekakav srednji flor...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
 

Bez problema...

Link to comment
Share on other sites

Ubio kobasicu u zemickoj, palačinku i 2 kuhana crvena vina na Adventu u Fuldi...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šteta što to nisi i ovdje malo reklamirao, skupili bi još malo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I ovako sam imao slatke brige kako sve te novce potrošiti jer poklone kupujem u dogovoru s ravnateljicom doma koja mi kaže za njihove najnužnije potrebe. Ove sam godine morao zvati ravnateljicu i tražiti da ne bude skromna i slobodno kaže što bi im sve dobro došlo. Inače u domu trenutno boravi 21 dijete uzrasta od 6 godina pa do punoljetnosti.

Pored svih tih poklona djeca se naviše vesele našoj posjeti jer ih nakon podijele poklona provozamo na motorima jednom slijepom ulicom u kojoj ima vrlo malo prometa a mi vozimo lagano uz obvezno nošenje kaciga. U cijeloj ovoj priči mi je najteži dio davanje izjava medijima koji svake godine prate našu akciju. :zubo:  

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fabi said:

Kupio danas nordijsku jelu  cca 2.2 m 

Malo si uranio... Če osipat do Božića 😁

Link to comment
Share on other sites

U duhu Božića i umjetnih kamina, napravio i nama jedan. Doduše fiksni i ne baš tako lagan kao oni od stiropora

Edit: drva će uskoro 😂

IMG_20191218_061657.jpg

Edited by Marko_Os
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

0. Ovo je eko kamin od gipsa i letvi, pogonjen LED lampom od 5W 😁

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pazi da se nebi opekli...Moraš ogradicu napraviti oko ložišta

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.