Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Ova Laguna nema xenon, ostalo ne ozgleda lose preko slika.

@ Dolac- javi bas me zanima.

Frend nasao jedan uvoz iz Francuske. Auto je 2008g i u ovlastenom je bio do 2014 i 240.000km i turbina je mijenjana 2x. Sad se reinkarnirao kad je dosao u HR. Ima 108.000 km originalnih !

Moram biti fer i reci da je tip koji ju prodaje na moj upit koliko ima stvarnih km rekao da nema onoliko koliko pise u oglasu.

Link to comment
Share on other sites

Šta rade tim turbinama, pa ni 300 tkm ne mogu da pređu. :vidiga:

Mogu samo reci Francuzi...sto se tice odrzavanja auta gori su cigani od Talijana tak da izbjegavajte francusko trziste.

Link to comment
Share on other sites

Mogu samo reci Francuzi...sto se tice odrzavanja auta gori su cigani od Talijana tak da izbjegavajte francusko trziste.

 

 

Vidis, moj kum inace odlican mehanicar sa 20 godisnjim iskustvom cijeni jako talijanske majstore i aute koji dodju sa talijanskog trzista (naravno one redovno odrzavane) i smatra ih medju najboljima u Europi jer talijani imaju odlicne strukovne skole sa vrhunskom nastavom i prakticnom nastavom gdje ucenici rastavljaju i sastavljaju prave motore i iz skola izlaze kao gotovi ljudi dok nasi majstori uce pravi zanat tek kada za to dobiju priliku...sto se Njemacke tice, tamo su majstori uglavnom stranci od svakud sa vrlo upitnim znanjima stecenim u svojim maticnim drzavama (Sirija, Afganistan, Turska, Ukrajina, Poljska) i nerijetko su automobili iz Njemacke losije odrzavani od onih iz Italije, a da ne pricam o izlozenosti soli u odnosu na automobile iz juznijih krajeva Italije.

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

Pituravan gepek pa nisu stavili novu oznaku?

Vjerojatno je nešto rađeno na njemu pošto fali oznaka

Link to comment
Share on other sites

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-gt-energy-dci-130-bose-oglas-19511415

Odakle Gašperov uvaža automobile? Zanimljiv mi je ovaj Megane ali mi je čudno par stvari. Zar nema Bose oprema automatsku ručnu? Primjetio sam i da na vratima od bunkera ne piše Megane, to mi je malo čudno.

Za te pare imas novi novcati megane limited, 0 km. U Njuškalo upisi megane limited i izbacit ce ti 3, 4 kom preostala u Hr.

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je netko pricao da je kod Gasperova kupovao Megana iz Nizozemske i da je naknadno bio saznao da je auto bio omotan oko stupa...ugl...slagan auto.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vidis, moj kum inace odlican mehanicar sa 20 godisnjim iskustvom cijeni jako talijanske majstore i aute koji dodju sa talijanskog trzista (naravno one redovno odrzavane) i smatra ih medju najboljima u Europi jer talijani imaju odlicne strukovne skole sa vrhunskom nastavom i prakticnom nastavom gdje ucenici rastavljaju i sastavljaju prave motore i iz skola izlaze kao gotovi ljudi dok nasi majstori uce pravi zanat tek kada za to dobiju priliku...sto se Njemacke tice, tamo su majstori uglavnom stranci od svakud sa vrlo upitnim znanjima stecenim u svojim maticnim drzavama (Sirija, Afganistan, Turska, Ukrajina, Poljska) i nerijetko su automobili iz Njemacke losije odrzavani od onih iz Italije, a da ne pricam o izlozenosti soli u odnosu na automobile iz juznijih krajeva Italije.

hm..mozda  ne vidim dobro..ex scenic 2.0t?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oglas vrlo skrto srocen, malo slika, ima li klimu...

Uglavnom, dali da ja ovo kupim :bigl:

5d0f1cdeb854488828f0362980334286.jpg

Papatalk

Link to comment
Share on other sites

Sogorica kupuje Twingo. Cijena cca 4.000 €. Su vam kome poznati slijedeci prodavaci? Sto preporucate, dizel ili benzinac? Bolji bi bio benzinac, ali ne znam kakav je taj 1.5 dci?

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-twingo-1.5-dci-top-stanje-oglas-19631462

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-twingo-1.2-16v-lev-oglas-19470031

Edited by njambrosic
Link to comment
Share on other sites

Ako će da vozi kraće relacije po gradu ili relacije sa pauzama po gradu  bolji je benzinac. Ako će da vozi duže vožnje bilo po gradu bilo na otvorenom putu racionalniji je diesel. Benzinac se brže greje tj. brže postiže radnu temperaturu i onda i manje troši a i motor duže traje. Popravke na benzincima su znatno jeftinije u odnosu na intervencije na diesel motore. I na kraju, čisto subjektivno, crveni mi deluje znatno povoljnija prilika od belog. Mada ... oglas je oglas, ništa bez gledanja uživo, a i probanja ...

Link to comment
Share on other sites

Benzinac je otiso. Inace za tak mali auto nikad dizel. On i tak malo trosi a ak je dizel, samo je bucan, trese se itd jer mu je izolacija nikakva. Susjed ima onu toyotu najmanju neznam kak se zove. Dizel, ujutro roglja ko traktor a u voznji se sav trese. Auto od 850 kg a sama masina 150kg. Ma daaaj..

Link to comment
Share on other sites

jeli netko nešto zna o ovom oglasu iz Koprivnice:

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-1.5-dci-edc-oglas-19538920

Čini mi se da je uvoz, po opremi i vatrogasnom aparatu. Pod istim brojem telefona krije se i prodaja zaštitne mreže u kabini za megane 3, samo je pod drugim korisničkim imenom, kao da nije htio da ta dva oglasa budu povezana. Možda je bio teretni?

Link to comment
Share on other sites

jeli netko nešto zna o ovom oglasu iz Koprivnice:

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-1.5-dci-edc-oglas-19538920

Čini mi se da je uvoz, po opremi i vatrogasnom aparatu. Pod istim brojem telefona krije se i prodaja zaštitne mreže u kabini za megane 3, samo je pod drugim korisničkim imenom, kao da nije htio da ta dva oglasa budu povezana. Možda je bio teretni?

Uvoz zbog navigacije, a lizing zbog ručne klime i vatrogasnog aparata

 

To je preskupo, za tu lovu ja svog Scenica prodam :)

Link to comment
Share on other sites

hvala na mišljenju, nije za mene nego poznanik pita.

Link to comment
Share on other sites

Vrlo vjerovatno Belgijski....kad sam gledao kod privatnih osoba imali su vatrogasne aparate i mrezice...a nisu bili teretni.

Link to comment
Share on other sites

Sve je to iz Kc kraja iz uvoza (It, fr, de i eventualno B). Iste se osobe znaju naci i pod 2-3 razlicita accounta na njuskalu i na svakom accountu prodaju drugačiji auto.

Link to comment
Share on other sites

da, ali ostave isti broj telefona pa im se da ući u trag ;)

Ovaj moj bi mu ponudio 12 000, eventualno 12 500 ako bude baš tiptop

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.